Autosklo Praha

Autosklo Praha
Autosklo Praha 1
Autosklo Praha 2
Autosklo Praha 3
Autosklo Praha 6
Autosklo Praha 4

Autosklo Praha - služby které firma poskytuje:

Firma na trhu působí již od roku 2001. 

Autosklo Praha - nadstandardní služby, které poskytují zdarma

  • Převzetí vozidla u vás a vrácení opraveného vozidla na vámi určené místo
  • Autosklo Praha mobilní montáže - možnost sjednání výměny čelního nebo jiného autoskla přímo u Vás. Bez příplatku po celé ČR.
  • Autosklo Praha NON STOP služba - opravy vozidel 365 dní v roce a 24 hodin denně bez jakéhokoliv příplatku. Možnost výběru čelního autoskla dle Vašich požadavků.
  • Čištění interiéru - Když je provedena výměna čelního skla, tak posléze na požádání vyčistí ZDARMA interiér vozidla.
  • Dálniční známku přelepí bez poškození na nové přední autosklo.

Autosklo Praha - opravu si objednejte co nejdříve

Jestli máte poškozené čelní sklo rozhodně nenechávejte jeho výměnu či opravu na později. Dle nových pravidel vám může za poškozené čelní sklo policista odebrat až 5 bodů a udělit pokutu. Ve většině případů se to řeší pouze domluvou a doporučením rychlé opravy, ale proč riskovat, když Autosklo Praha JR za Vás vyřeší veškeré formality! Oprava čelního skla probíhá ve firmě Autosklo JR i na počkání.

Kvalitní autofólie brání vykradení

Bezpečnostní autofólie významně ztíží případnému zloději vniknout do vašeho vozidla. Tuto funkci splňují i zabarvené fólie. V servisu Autosklo Praha JR Vám doporučí a poskytnou nejvhodnější typy fólií na váš vůz a během chvíle fólie namontují.

Autosklo Praha – tradice, spolehlivost a kvalita

Firma vám může autosklo vyměnit klidně na počkání a to z toho důvodu, že disponují s více jak 8000 ks autoskel, které mají přímo na skladě. Autoskla jsou od originálních výrobců ve všech barvách a variantách (čelní skla, boční, zadní skla, střešní autoskla na osobní, nákladní vozidla a autobusová skla). 

Firma Autoskla Praha JR se vždy snaží o m maximální spokojenost zákazníka. To je důvod proč bez jakýchkoliv příplatků vám nabízejí NONSTOP službu pro nepřetržitou pomoc. Jako další přidanou hodnotu mají v nabídce mobilní jednotku, která je schopná zasáhnout kdekoli na území ČR. Běžně vám firma poskytne 3letou záruční dobu (mimo vozidel před opravou, havarovaných vozidel a mimo mechanicky poškozených autoskel nebo opotřebením či únavou ostatních součástí vozu jako např. mechanismu stahování u bočních skel, mimo poškrábání stěrači, při užití nevhodných přípravků na mytí, lepení, odstraňování sněhu, úderem jiných předmětů, svévolnému prasknutí vyhřívaných skel způsobené výkyvy teplot atd.).

Opravy autoskel provádí firma například u těchto modelů a značek