Vestavěné skříně Praha

Řešíte otázku, kam ve Vaší domácnosti nebo firmě uložit všechny věci? Rádi byste získali jedinečný úložný prostor, který nejen vyřeší potíže s nedostatkem úložného prostoru, ale také Váš interiér zútulní a umožní Vám tím estetické a praktické využití celého prostoru?

Vestavěné skříně Praha

Nechte si od nás vyrobit vestavěné skříně, které můžete umístit do nevyužitých výklenků i pod různé šikminy, kam běžný nábytek nepasuje. Oslovte profesionály z firmy TRUNN, kteří za příznivou cenu navrhnou vestavěné skříně, které Vám budou všichni závidět.

Vestavěné skříně Praha – naše nabídka

Naše společnost vyrábí pro zákazníky v lokalitě Praha vestavěné skříně a šatny, ale také další nábytek na míru již více než 15 let. Naši soustavně proškolovaní pracovníci jsou ve svém oboru vyhledávání specialisté.

Vestavné skříně jsou v dnešní době běžnou součástí moderních domácností. S naprostou přesností pasují do vymezeného prostoru a tím využívají prostor místností mnohem efektivněji než volně stojící skříněJistě oceníte jejich praktičnost, variabilitu provedení, moderní vzhled i možnost přizpůsobit je na míru Vašim potřebám. Díky profesionálně vyrobeným vestavěným skříním získáte v krátké době opravdovou ozdobu Vašeho interiéru.

V naší společnosti Vám tým zkušených designérů připraví individuální vizualizaci návrhu vestavěných skříní a ochotně Vám pomůže s výběrem materiálů dle nejnovějších trendů tak, aby vestavěné skříně splnily všechna Vaše přání. Díky vlastním výrobním kapacitám v Čechách jsme schopni zrealizovat výrobu vestavěných skříní velmi rychle. Vše Vám rádi dovezeme a odborně smontujeme.

Objednejte si vestavěné skříně od společnosti TRUNN ještě dnes! Nabízíme férové jednání, rozumné ceny a vždy kvalitně provedenou práci!

Vzkoužejte naši nabídku

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Vestavěné skříně Praha – přednosti

 • Dokonale využívají prostor
 • Vestavěné skříně poskytují nepřeberné množství i variabilitu úložných ploch
 • Lze využít i k rozdělní místností
 • Mohou dopomoci k optickému zvětšení prostor
 • Esteticky vylepší vzhled interiéru
 • Vestavěné skříně lze vyrobit z mnoha dekorů, přesně podle požadavků zákazníka
 • Vyřeší různé nedokonalosti interiéru (nerovné zdi, zkosené stropy, výklenky nebo různě zakřivené místnosti)

Vestavěné skříně Praha – kde je lze využít

Vestavěné skříně lze využít ve všech místnostech bytů, domů, kancelářích nebo jiných komerčních prostorech. Lze jimi perfektně vyplnit různé nevzhledné kouty či výklenky, kam jiný nábytek nelze umístit. Skvěle se dají použít i jako obývací nebo dělící stěny.

Vestavěné skříně Vám vyrobíme přesně podle Vašich požadavků. Nabízíme výrobu vestavěných skříní do ložnic, dětských pokojů, podkroví, předsíní, obývacích pokojů, kuchyní, šaten, skladovacích místností, sklepů, garáží, vstupních hal, kanceláří a dalších prostor. Lze je dát i do koupelny? Ano! Jako skříňky pod umyvadla, zakrytí bojlerů či plynoměrů, skříně na ručníky nebo v podobě skříněk s výklopným košem na špinavé prádlo.

Nenajdete u Vás doma nebo v kanceláři místo, kde by vestavěné skříně nemohly být. Vyrobíme Vám i různé atypické vestavěné skříně tak, abychom Vám pomohli co nejefektivněji využít veškerý prostor, Neváhejte se spojit s našimi odborníky, kteří Vám ochotně poskytnou svoje profesionální znalosti.

Vestavěné skříně Praha – materiál

Vestavěné skříně plní nejen praktickou, ale také velmi důležitou dekorativní funkci. Abychom vyšli vstříc i velmi vysokým požadavkům našich zákazníků, není pro nás problém zhotovit skříně z různě barevných částí, exotických dřev, zrcadel, skel a kování v různých kombinacích tak, aby přesně ladily se zbytkem interiéru.

Při výrobě používáme precizně zpracované a vysoce odolné materiály, které jsou snadno udržovatelné. Nejčastěji se používá LTD – lamino, DTD – dýhy, zrcadla, skla lacobel, skla kalená či mléčná. Materiál na vestavěné skříně je možné si vybrat z široké nabídky, záleží jen na Vašem vkusu, požadavcích a finančních možnostech.

Vestavěné skříně Praha – doplňky

Vestavěné skříně vybavujeme mnoha komponenty a doplňky, které slouží k docílení jejich dokonalé využitelnosti. Mohou to být např. vnitřní police, šatní tyče pevné nebo sklopné, zásuvky s tlumeným zavíráním, výsuvné police, drátěné koše, věšáky na různé doplňky – páskovník, kravatník, vnitřní osvětlení, botníky, speciální držáky na vysavačové hadice atd.

Všechny doplňky se dají libovolně kombinovat, a proto Vám můžeme vybavit vestavěné skříně přesně tak, aby se Vám tam všechno pohodlně vešlo.

Vestavěné skříně Praha – proč si vybrat nás?

 • ZDARMA zaměření a kompletní návrh vestavěné skříně
 • 15 let na trhu
 • krátké dodací lhůty
 • široký výběr barev, dekorů a provedení 
 • cenová nabídka do tří, nejpozději pěti pracovních dnů
 • více než 1000 realizací = více než 1000 spokojených zákazníků

Obraťte se na nás! Na vestavěné skříně jsme odborníci!

Výsledek naší odborně provedené práce Vás příjemně překvapí!

Kontaktujte nás a využijte všechny naše služby!

Truhlářská výroba Praha Vám nabízí také schody a schodiště.