Naši partneři

Fotograf Praha

Fotograf PrahaProfesionální fotograf Praha se především snaží o zachycení lidské přirozenosti a respektuje jedinečnost každé lidské bytosti. Fotografka Jana Stachová má v nabídce služby jako je focení portrétů, těhotenské fotografie, focení miminek, focení dětí, fotokalendář. K lidem přistupuje s přesvědčením a vírou, že hodnoty jako pracovní úspěch, společenské postavení nebo naopak zdánlivý neúspěch nejsou zdaleka tím, co o lidské existenci vypovídá ty podstatné věci.

Deratizace Praha

Deratizace Praha Firma KF TRANS s.r.o. provádí deratizace Praha neboli hubení hlodavců (deratizace myší, likvidace potkanů, krys apod.), dezinsekce či hubení hmyzu a dezinsekce dřevokazného hmyzu (např. dezinsekce štěnic, likvidace švábů, blech, mravenců, sršňů, vos, červotočů, čmelíků, molů, octomilek a dalších druhů). Také se ale uplatňují v odvětví dezinfekce. Ať už se jedná o dezinfekci různých plísní nebo například o dezinfekci odpadních jímek a žump.

Marmoleum Praha

marmoleum PrahaSpolečnost Podlahy Praha vám nabízejí podlahovou krytinu marmoleum a všechny potřebné služby s ní spojené. Marmoleum je v současnosti označení pro stoprocentně přírodní linoleum. Jedná se podlahovou krytinu, jejíž složení je směsí lněného oleje, borovicové pryskyřice, mletého vápence, pigmentů a dřevité či korkové moučky. Na marmoleum výrobci standardně poskytují třicetiletou záruku, a výjimkou není ani trvanlivost padesát let. Marmoleum Praha od společnosti Podlahy Praha vás nezklame.

Autosklo Praha

autosklo PrahaPokud se vám poškodí čelní sklo neváhejte s jeho výměnou či opravou. Dle nových pravidel může být za poškozené čelní sklo odebráno policistou až 5 bodů a udělena pokuta. Ve většině případů se to řeší pouze domluvou a doporučením rychlé opravy, ale proč riskovat, když Autosklo Praha JR za Vás vyřeší veškeré formality!

Zámečnictví Praha

zámečnictví PrahaZámečnictví Praha - Zámečníci 5P působí přímo v hlavním městě Praha a je otevřené od 6:00 do 20:00. Jestliže se vám někdy bude hodit rychlá a kvalitní zámečnická pohotovost, tak si uložte číslo 601 502 205 do mobilního telefonu a v případě nouze volejte. Zkušení zámečníci z této firmy si dokáži poradit se vším od otevírání aut, přes zabouchnuté dveře až po ostatní zámečnické práce. Spokojenost klientů je pro jejich Zámečnictví Praha to nejdůležitější a na jejich kvality se lze opravdu spolehnout.

Zámečnická pohotovost nonstop

Zámečnická pohotovost nonstopZámečnická pohotovost nonstop, která je schopná za vámi vyjet kamkoli v Praze a v jejím jihozápadním okolí. Ta to zámečnická pohotovost je k dispozici 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Poté co zámečnictví nonstop kontaktujete na telefonním čísle 777 323 707 a sdělíte jim svůj problém a místo, tak k vám ihned vyrazí zkušený zámečník. Navíc má možnost si zvolit jako dopravní prostředek auto či motorku s ohledem na dopravní situaci. Díky této možnosti u Vás zámečnická pohotovost bude včas bez ohledu na dopravní zácpy, či jiné kolize, které mohou během cesty nastat. Zámečnictví nonstop vám nabízí kompletní zámečnické služby od otevírání aut, otevírání dveří až po otevírání zámků nebo trezorů.

Podlahy Praha

Podlahy PrahaSpolečnost Podlahy Praha s.r.o. se angažuje v oblasti prodeje, pokládky a renovace podlahových krytin. V jejich nabídce sortimentu lze spatřit pestrý výběr dřevěných podlah, laminátových podlah, dřevěných parket a ve službách například renovace parket nebo servis schodů. V podlahovém studiu vám nabízejí jak široký výběr koberců, PVC podlahy a ostatních krytin tak i veškeré příslušenství, které k podlahám patří.

Odstranění tetování

Odstranění tetováníDnes již není sebemenší důvod podstupovat zastaralé a nedokonalé metody odstranění tetování, když se doba již posunula dopředu a máme efektivnější řešení. Proč se vystavovat vysokému riziku vzniku jizev či infekčnímu onemocnění, když můžete použít moderní řešení? Proč byste hazardovali se svým zdravím, když tu pro vás experti ze studia Nice mají spolehlivou metodu na odstranění tetování? Účinnost laserového odstranění tetování potvrzují i reference lidí na internetu, kteří tímto zákrokem prošli. Vyzkoušejte si ho na vlastní kůži i vy a zaznamenáte vynikající výsledky!

Zámečnická pohotovost Praha

Zámečnická pohotovost PrahaZámečnický servis je zámečnická pohotovost Praha připravena poskytovat 24 hodin, 7 dní v týdnu, 365 dnů v roce. Profesionálové zámečnické pohotovosti Praha dokážou vyřešit k Vaší spokojenosti všechny prekérní situace, do kterých se dostanete. Bez problémů odemknou jakékoliv dveře, ať již zabouchnuté nebo se zalomeným klíčem v zámku, otevřou zamknutý automobil, opraví poškozený zámek u trezoru a vymění poškozený bezpečnostní zámek či kování při pokusu o vloupání.

Renovace podlah Praha

renovace podlah Praha Společnost Podlahy Praha posoudí nutný rozsah zásahu a vypracuje pro vás nezávaznou nabídku cenové kalkulace. Doporučí vám vhodný rozsah renovačních prací. Jejich profesionálové posoudí aktuální stav podlahy, rozsah jejího poškození a smysluplnost rekonstrukce. Zabrání nesprávnému rozhodnutí a nevhodně investovaným prostředkům. Návštěvu technika na místě nabízí společnost Podlahy Praha zdarma.

Koupelny Praha 

Luxusní koupelnyV květnu roku 2017 se na pražském Žižkově otevřela pro náročnou veřejnost nová exkluzivní vzorkovna, kde najdete vše pro vaše luxusní koupelny. Prodejna je specializovaná na nejnovější trendy od společnosti Dornbracht Group. V této vzorkovně, která má rozlohu 150 m2 jsou prezentovány luxusní koupelny - luxusní vany, luxusní baterie, luxusní obklady a luxusní sprchové kouty. Vše je od renomovaných firem Dornbracht a Alape.

Masáže Praha

Masáže PrahaTak jako my jsme profesionálové v oblasti zakázkového truhlářství, tak naši partneři ze salónu Masáže Praha jsou profesionálové přes masáže, aromaterapii a rehabilitace. Doporučujeme Vám využít jejich služeb jak v případě zdravotních potíží, tak i pro relax a psychickou pohodu. Ve studiu Santé adresou Vinohradská 89/90, 130 00 Praha 3 - Vinohrady se můžete uložit do jejich odborné péče.