Vzorové kalkulace

Připravili jsme pro Vás vzorové kalkulace vestavěných skříní, pro Vaši lepší představu. Skříně si sami můžete sestavit v online návrháři, dle vašich představ. Před výběrem vestavěné skříně doporučujeme pečlivě zvážit její využití a nastudovat rady a tipy, které Vám zde dáváme. Před výběrem vestavěné skříně je potřeba si zaměřit předběžně prostor, kde bude skříň umístěna, návod k zaměření naleznete zde. Pokud Vám nevyhovuje žádná varianta nebo možnosti návrháře, zastavte se u nás ve studiu nebo si skříň načrtněte s přibližnými rozměry a zašlete. Rádi Vám sestavíme nabídku a vizualizaci jakékoliv skříně a poradíme s výběrem. Všechny skříně jsou osazeny kvalitním hliníkovým kováním. Dekor lze měnit libovolně bez příplatku. Pro inspiraci nahlédněte do našich REFERENCÍ. 

Vestavěná skříň 1600/2500/650 (Š/V/H) 2 sektory

Skříň je vybavena policemi v levé části a šatními tyčemi pro krátké oděvy v pravé části. Výplň dveří tvoří dřevodekor a zrcadlo. Kování stříbrné hliníkové FOX.
Vestavěná skříň s montáží
Cena této sestavy včetně montáže je 19499,-

Vestavěná skříň 2400/2500/650 (Š/V/H) 3 sektory

Skříň je vybavena šatními tyčemi na krátký oděv v levé části, policemi uprostřed a v pravé části máme šatní tyč pro delší oděv a nad ním praktické police. Dveře jsou s dřevodekorem a uprostřed zrcadlo. Kování stříbrné hliníkové FOX.
Vestavěná skříň s montáží 2400
Cena této sestavy včetně montáže je 26250,-

Vestavěná skříň 3200/2500/650 (Š/V/H) 4 sektory

Skříň je vybavena šatními tyčemi na krátký oděv a šatní tyčí na dlouhý oděv. V pravé části skříně jsou 4 praktické šuplíky. Výplň dveří je dřevodekor v kombinaci se zrcadlem. Kování stříbrné hliníkové FOX.

Cena této sestavy včetně montáže je 37299,-

Vestavěná skříň 4500/2500/650 (Š/V/H) 5 sektorů

Skříň je vybavena šatními tyčemi na krátký oděv a šatní tyčí na dlouhý oděv. V pravé a levé části skříně jsou 4 praktické šuplíky. Výplň je dřevodekor s bílým dělícím pruhem lacobelu. Kování stříbrné hliníkové FOX.
Vestavěná skříň s montáží 4500
Cena této sestavy včetně montáže je 56700,-

Vestavěné skříně vzorové kalkulace - informace

Vestavěná skříň je typickým nábytkem na míru a její cena se odvíjí od

  • velikosti skříně,
  • použitého materiálu korpusu,
  • materiálu výplně dveří,
  • počtu a typu doplňků.

Tyto hlavní parametry určují výslednou cenu skříně, ke které je následně nutno připočítat náklady na dopravu a montáž.

Není naším cílem zde uvádět typicky nejlevnější ukázky skříní. Dáváme přednost osobnímu jednání se zákazníkem, kde při vzájemné diskuzi navrhneme optimální řešení. Tato konzultace je zdarma. 

Pro předběžnou orientaci a možnost vytvoření si představy, jak by mohla vaše skříň vypadat, jsme pro vás vytvořili unikátní 3D konfigurátor vestavěných skříní.

V konfigurátoru si můžete zkusit postavit vestavěnou skříň odpovídající vašim představám. Nakonfigurovat si vestavěnou skříň vám nezabere ani 5 minut a konfigurátor také spočítá předběžnou cenu vaší vestavěné skříně.