Fotograf Praha

Fotograf Praha
Fotograf Praha 1
Fotograf Praha 2
Fotograf Praha 3
Fotograf Praha 4
Fotograf Praha 5
Fotograf Praha 6
Fotograf Praha 7

Profesionální fotograf Praha, kterým je Jana Stachová se především snaží o zachycení lidské přirozenosti a respektuje jedinečnost každé lidské bytosti. Tato skvělá Fotografka vám může nabídnout například tyto služby, které má ve své nabídce focení portrétůtěhotenské fotografiefocení miminekfocení dětífotokalendář. K lidem přistupuje s názorem a vírou, že hodnoty jako pracovní úspěch, společenské postavení nebo naopak zdánlivý neúspěch nejsou zdaleka tím, co o lidské existenci vypovídá ty směrodatné věci. 

Fotograf Praha – praxe

Jana Stachová má jako fotograf Praha velkou praxi v oblasti portrétní fotografie. Jako její první pole působnosti bylo Amsterdamu, kde začínala jako asistentka u profesionálního fotografa Chrise de Jongha, dokumentárního fotografa holandských novin Der Handelsblatt, který taktéž provozoval portrétní fotoatelier. Zde pracovala dva roky a poté se vrátila do Prahy s tím, že bude profesionálním portrétním fotografem.

Poté byla dva roky asistentkou profesionálního fotografa Tona Stana, kde se především zlepšila v práci se světlem i s modelem samotným a naučila se tak, jak je podstatné být neustále otevřený podnětům, které přicházejí, a nedržet se za každou cenu předem vytvořených představ, nechat věci plynout… 

Po této velice zajímavé zkušenosti u Tona Stana se rozhodla přihlásit se na FAMU, kde studovala fotografii v letech 1996 –1997.

Fotograf Praha od roku 1997

Profesních zkušeností v tuto chvíli již měla dostatek, tak se po dvou letech rozhodla ze školy odejít a stát se profesionálním fotografem.

Takže tedy již od roku 1997 pracuje jako profesionální fotograf Praha v oblasti dokumentární a portrétní fotografie.

Spolupracovala s časopisy jako je Cosmopolitan, Xantypa, Betty, Amaro Gendalos, a také s divadly - divadlem Komedie, Divadlem v Celené a studiem Rubín.

Coby asistentka spolupracovala s profesionálními fotografy Emilem Bratršovským – oblast reklamní a portrétní fotografie, Filipem Šlapalem – oblast architektury, a německou fotografkou Ruth Waltz – oblast divadelní fotografie.

Každá z těchto spoluprací pro ní byla dle jejich slov velmi inspirující a velmi podnětná. Dodnes se zkušenosti získané z těchto spoluprácí určitým způsobem promátají do její práce.

Roku 2002 učinila rozhodnutí, že se bude jako profesionální fotograf Praha naplno věnovat portrétní fotografii a založí si vlastní kvalitní fotografický atelier se zaměřením na portrétní fotografii.