Luxusní koupelny Praha

moderní koupelny
koupelny Praha 1
koupelny 2
koupelna
Luxusní koupelny 4

Na pražském Žižkově je nově sprovozněna nová vzorková prodejna, kde si luxusní koupelny a vše kolem nich vybere i ta nejnáročnější veřejnost. Prodejna je zaměřena na nejnovější produkty od společnosti Dornbracht Group. V této prodejně o rozloze 150 m2 jsou prezentovány luxusní koupelny - koupelnové vanyvodovodní bateriekoupelnové radiátoryobklady do koupelen a sprchové kouty. Všechny tyto produkty jsou od uznávaných firem Dornbracht a Alape.

Značka Dornbracht se během šedesáti let dostala ve výrobě prémiových armatur na pozici mezinárodní jedničky a značně ovlivnila kulturní hodnotu designu, architektury a technologie luxusních koupelen. Alape se v roce 2001 stalo součástí koncernu Dornbracht a na žebříčku výrobců sanitárního zařízení si vybudovala renomé a uznání. Luxusní baterie od Alape vám v Dorint DG centru na Žižkově osobně představí a ukáží jejich půvab.

Luxusní koupelny - zážitek ze sprchování ve zcela nových dimenzích

Dornbracht vyniká především svými technologickými inovacemi. Systém PERFORMING WATER představuje osvědčenou vodní technologii firmy v koupelně. Zejména jde o různorodost způsobů, jimiž produkty Dornbracht poskytují lidem vodu do jejich luxusních koupelen - vodu ve formě deště, vodu jako průzračný, energický příval, vodu jako intenzivně pulzující nebo příjemně zahalující proud. Díky tomu luxusní sprchové kouty a luxusní vany vypadají jedinečně.

Luxusní koupelny – transforming water

Systém TRANSFORMING WATER dává najevo fakt, že luxusní koupelna získává stále více pozornosti. Jednak co do architektury, designu a technologie nebo jako místo revitalizace, zastavení se a relaxace. Dornbracht řeší téma rituální architektury několik let. Své poznatky implementuje do své práce a tím i do vaší moderní koupelny.

Luxusní koupelny - Alape

ALAPE je synonymem pro výborně řešené sanitární zboží. Firma byla založena roku 1896 v německém městě Penig německým podnikatelem Adolfem Lamprechtem. Společnost se usídlila v saském Penigu, kde jejím zaměřením byli pouze výrobky určené pro luxusní koupelnu. ALAPE, jako první výrobce na světě, přišla s řadou inovací  jako je například vestavěné umyvadlo, první koupelnová skříňka se zabudovnaným umyvadlem a dalšími. Výroba se nyní orientuje na dřezy, umyvadla a koupelnový nábytek, který v průběhu dlouholeté spolupráce s architekty a designery prošla rozsáhlím vývojem. ALAPE, jako jeden z opravdu kvalitních a originálních výrobců tak měl velký vliv na vývoj luxusních koupelen, jak je známe dnes.