Podlahy Praha

Podlahy Praha
Podlahy Praha 1
Podlahy Praha 2
Podlahy Praha 3
Podlahy Praha 4
Podlahy Praha 5
Podlahy Praha 6
Podlahy Praha 7

Společnost Podlahy Praha s.r.o. se angažuje v oblasti prodeje, pokládky a renovace podlahových krytin. V jejich nabídce sortimentu lze spatřit pestrý výběr dřevěné podlahy, marmoleum, laminátové podlahy, vinylové podlahy, ale také zde naleznete prkna na dřevěné terasy a ve službách například renovace parket, broušení parket a celkové renovace podlah i schodů. V podlahovém studiu vám nabízejí podlahové krytiny. které si můžete sobně prohlédnout a poradit se s personálem.

Podlahy Praha – proč zrovna oni?

Firma Podlahy Praha vám poskytne vždy kvalitní služby za přívětivou cenu.

Další výhody a pozitiva této společnosti

  • Rychlé dodací lhůty
  • Působí na trhu přes 12 let
  • Mnoho referencí k předložení
  • Záruka na všechny naše práce a materiál
  • Disponují kamenným obchodem, kde si lze zboží prohlédnout.

Podlahy Praha – služby

Jako firma Podlahy Praha s.r.o. vám mohou dodat a následně zrealizovat pokládku všech typů podlahových krytin. Mimo to vám nabízejí i služby jako je údržba podlahy, renovace podlah, broušení parket, instalaci terasových prken nebo dřevěný obklad domů a samozřejmě nechybí ani pokládka vinylových podlah a všech ostatních krytin, které nabízí.

Podlahy Praha - sortiment

Nabídka sortimentu obsahuje velký výběr všech typů podlahových krytin. Lze si ve vzorkové prodejně Podlahy Praha, která je situována na Praze 7 v ulici Komunardů 38, prohlédnout vzorky všech nabízených podlahových krytin. V prodejně je vám vždy k dispozici vyškolený personál, který Vám pomůže s výběrem krytiny dle Vašich požadavků.

Podlahy Praha – jak vybrat podlahu?

U výběru podlahové krytiny je důležité dbát hned na několik věcí, které následně ovlivňují funkčnost a použitelnost podlahy. Důležité je vybrat především správný typ podlahy s ohledem na stávající podklad. S tím vám osobně poradíme v naší vzorkové prodejně na Praze 7. Velice záleží na tvrdosti povrchu a tloušťce dílců krytiny, což následně definuje celkovou odolnost či zvukovou izolaci podlahy. Dalším faktorem je samozřejmě i výběr dekoru samotné podlahy. V podlahovém studiu společnosti Podlahy Praha se vám vždy dostane pomoci. Rádi vám zde poradí a doporučí podlahovou krytinu právě pro váš interiér.

Jejich renovace parket, kterou u dřevěné podlahy provádí vám zajistí, že bude vaše podlaha znovu vypadat jako nová. Tato renovace podlah, která se provádí broušením parket se může provádět opakovaně.

Pokládka vinylové podlahy je zase rychlá a méně nákladná. I vinylová podlaha vám vydrží více jak 30 let. Co se týče venkovních prostorů, tak tam spolešnost Podlahy Praha preferuje dřevěné terasy. Dřevěná terasa se dá totiž skvěle renovovat a vrátit jí tak původní barvu.

Podlahy Praha – všechny jejich webové stránky