Vestavěné skříně atypické

Vestavěné skříně atypické
Vestavěné skříně atypické 1
Vestavěné skříně atypické 2
Vestavěné skříně atypické 3
Vestavěné skříně atypické 4
Vestavěné skříně atypické 5
Vestavěné skříně atypické 6
Vestavěné skříně atypické 7
Vestavěné skříně atypické 8
Vestavěné skříně atypické 9

Vestavěné skříně vynikají velkou rozmanitostí typů a praktickým využitím, díky čemuž se v posledních letech staly nezbytnou součástí moderních domácností.  Různé typy vestavěných skříní se realizují nejen ve standardních interiérech, jak v obytných, tak v komerčních, ale lze je skvěle využít v různých neobvyklých situacích. Atypické vestavěné skříně vyřeší nejeden problém s využitím prostor, do kterých nelze umístit žádný jiný nábytek.

Vestavěné skříně atypické

Vestavěné skříně atypické - použití

Vestavěné skříně plní v první řadě funkci úložných prostor a jsou lépe využitelné než volně stojící skříně. Jsou neobyčejným stylovým nábytkem, který skýtá neomezené možnosti. Jejich hlavní výhoda spočívá ve snadném zakomponování do celkového designu interiéru a vyplnění kteréhokoliv specifického, jinak těžko využitelného prostoru. Složité tvary místností nejsou pro atypické vestavěné skříně žádnou překážkou.

Vestavěné atypické skříně dokážou vyřešit využití prostorů pod šikminami, lze jimi perfektně vyplnit různé nevzhledné kouty či výklenky, kam jiný nábytek nelze umístit. Skvěle se dají využít i jako různé dělící stěny v místnostech. Firma TRUNN nabízí výrobu atypických vestavěných skříní přesně podle požadavků zákazníka. Umíme vyrobit specifické vestavěné skříně například i do technických místností, kde se do nich dají schovat nevkusné vodoměry, plynoměry, potrubí a další prvky technického zázemí domácností nebo komerčních prostor.

Optimální využití atypických vestavěných skříní se nabízí pro zkosené zdi, snížené stropy, podkrovní místnosti či třeba k zamaskování různých nedokonalostí v interiéru. I v těchto místech můžete za pomoci neobvyklých vestavěných skříní TRUNN efektivně prakticky využít každý centimetr prostoru. Atypické vestavěné skříně můžete využít i koupelnách, např. jako různé skříňky pod umyvadla, skříně na ručníky, v podobě skříněk s výklopným košem na špinavé prádlo či k zakrytí bojlerů nebo přívodů k pračkám a sušičkám.

Vyrobíme Vám atypické vestavěné skříně tak, abychom Vám pomohli co nejefektivněji využít veškerý prostor.

Vzkoužejte naši nabídku

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Vestavěné skříně atypické – naše nabídka

Vestavěné skříně atypické a mnoho dalšího nábytku vyrábíme k plné spokojenosti zákazníků již více než 15 let. Jsme připraveni i na velmi náročné a specifické požadavky zákazníků, čím víc jsou zakázky na atypické vestavěné skříně složitější, tím více nás baví!

Vestavěné atypické skříně vyrábíme vlastními kapacitami České republice a tím můžeme garantovat velmi krátkou dodací lhůtu, zpravidla do 14 dnů. Do naší nabídky patří také služby zkušeného designéra, který podle Vašich požadavků ZDARMA vytvoří návrh, 3D vizualizaci a cenovou nabídku atypické vestavěné skříně. Doprava na místo, odborné sestavení a poskytnutí záručního i pozáručního servisu je u firmy TRUNN samozřejmostí.

Na našem webu si můžete také sami vyzkoušet navržení atypické vestavěné skříně, když využijete připravený ONLINE NÁVRHÁŘ VESTAVĚNÝCH SKŘÍNÍ. Během chvilky tak uvidíte, jak bude vestavěná skříň vypadat a jaká bude její orientační cena.

Vestavěné skříně atypické – přednosti

 • Vestavné skříně dokonale využívají veškerý prostor v interiéru (šikminy, výklenky, místa pod schodištěm atd.)
 • Vestavěné skříně atypické snadno vyřeší různé nedokonalosti interiéru (nerovné zdi, zkosené stropy nebo různě zakřivené místnosti)
 • Poskytují obrovskou variabilitu úložných ploch
 • Vestavěné skříně atypické lze skvěle využít i k rozdělní místností
 • Mohou dopomoci k optickému zvětšení prostor
 • Esteticky vylepší vzhled interiéru
 • Lze je vyrobit z mnoha materiálů a dekorů, přesně podle požadavků zákazníka

Vestavěné skříně atypické – materiály

Vestavěné skříně atypické vyrábí firma TRUNN z dlouhodobě prověřených materiálů té nejvyšší možné kvality. Všechny námi používané materiály jsou nejen vysoce odolné a dobře udržovatelné, ale splňují také všechny hygienické a technické předpisy požadované jak obytných, tak komerčních či skladovacích prostorech.

Vestavěné skříně atypické si můžete vybrat ze široké nabídky různých materiálů, např. lamino, masiv, dýha, či různá exotická dřeva. Jako materiál na dveře nabízíme např. nejpoužívanější lamino nebo sklo (kalené i mléčné), sklo lacobel, zrcadla, ratan, bambus atd.

Atypické vestavěné skříně je možné vyrobit z různé kombinace materiálů, v různých cenových relacích a vše vždy zaleží na Vašem vkusu a na částce, kterou chcete do vestavěné atypické skříně investovat.

Vestavěné skříně atypické – proč vybrat firmu TRUNN?

 • Vestavěné atypické skříně vyrábíme v Čechách – máme velmi krátké dodací lhůty
 • Jsme profesionálové – atypické vestavěné skříně vyrábíme již víc než 15 let
 • Atypické vystavěné skříně vyrábíme v široké paletě barev, dekorů a provedení
 • Cenová nabídka, zaměření a kompletní návrh atypických vestavěných skříní je u nás ZDARMA
 • Naše výrobky nešidíme – na atypické vestavné skříně používáme materiály od ověřených dodavatelů
 • Ručíme za kvalitu - poskytujeme záruční i pozáruční servis atypických vestavěných skříní
 • Vyhlašujeme různé slevové akce

Neváhejte oslovit profesionály firmy TRUNN, kteří Vám ochotně poradí jak s výběrem materiálu atypické vestavěné skříně, tak za velmi příznivou cenu vyrobí vestavěné skříně atypické přesně podle Vašich požadavků. Nabízíme férové jednání, rozumné ceny a vždy kvalitně provedenou práci! Naše truhlářská výroba Vám nabízí i schody a schodiště.