Vestavné skříně Praha

vestavné skříně Praha
vestavné skříně Praha 1
Vestavné skříně Praha 2
vestavné skříně Praha 3
vestavné skříně Praha 4
Vestavné skříně Praha 5
Vestavné skříně Praha 6
Vestavné skříně Praha 7
vestavné skříně Praha 8
Vestavné skříně Praha 9

Vestavné skříně jsou skvělým řešením, pro každého, kdo chce získat nejen dostatek prostoru pro uložení svých věcí, ale také stylový interiérový doplněk. Vestavné skříně Praha se dají vyrobit opravdu kamkoliv, pro jejich umístění lze využít různé výklenky a podhledy, je možné je umístit pod šikmé stropy, do dětských pokojů, do technických místností nebo do nich schovat nevkusné vodoměry/plynoměry a další prvky technického zázemí domácnosti.

Vestavné skříně Praha

Vestavné skříně Praha – naše možnosti

Vestavné skříně dodává firma TRUNN zpravidla v lokalitě Praha a blízkém okolí, ale není problém vyhovět zákazníkovi z jakékoliv části republiky. Nábytek na míru vyrábíme k plné spokojenosti zákazníků již více než 15 let a naši pracovníci, kteří skříně vyrábějí, jsou vyhledávanými odborníky.

Jsme připraveni na všechna Vaše přání, čím víc jsou zakázky složitější, tím více nás baví!. Vestavné skříně Praha nejen vyrábíme, ale do našich nabízených služeb patří samozřejmě profesionálně provedený návrh vestavných skříní, kalkulace, doprava na místo, odborné sestavení a poskytnutí záručního i pozáručního servisu.

Vyplňte náš ON-LINE KALKULÁTOR VESTAVNÝCH SKŘÍNÍ a získejte tak během chvilky zdarma návrh vestavné skříně i její předběžnou cenu.

Nechte si vyrobit od firmy TRUNN jedinečné skříně vestavné nejen do různých nevyužitých výklenků a šikmin, ale i jako dělící stěny či třeba zamaskování různých nedokonalostí v interiéru. Neváhejte oslovit naše profesionály, kteří Vám ochotně poradí jak s výběrem materiálu, tak za velmi příznivou cenu vyrobí vestavné skříně přesně podle Vašich požadavků.

Vzkoužejte naši nabídku

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Na rozdíl od různých kutilských obchodů, které vestavné skříně jen prodávají, firma TRUNN se zabývá jejich výrobou. Jsme proto schopni vestavné skříně zhotovit přesně na míru tak, jak potřebujete. Díky vlastním výrobním kapacitám v Čechách jsme schopni zrealizovat výrobu velmi rychle, obvykle do 14 dnů.

Objednejte si vestavné skříně od společnosti TRUNN ještě dnes! Nabízíme férové jednání, rozumné ceny a vždy kvalitně provedenou práci!

Vestavné skříně Praha – proč vybrat firmu TRUNN?

 • Jsme profesionálové - vestavné skříně vyrábíme již víc než 15 let
 • Cenová nabídka, zaměření a kompletní návrh vestavných skříní je u nás ZDARMA
 • Vestavné skříně vyrábíme v Čechách – máme velmi krátké dodací lhůty
 • Vyhlašujeme různé slevové akce
 • Vystavené skříně vyrábíme v široké paletě barev, dekorů a provedení
 • Naše výrobky nešidíme - používáme pouze materiály od ověřených dodavatelů
 • Ručíme za kvalitu - poskytujeme záruční i pozáruční servis vestavných skříní

Vestavné skříně Praha – přednosti

 • Poskytují množství i variabilitu úložných ploch
 • Vyřeší různé nedokonalosti interiéru (nerovné zdi, zkosené stropy, výklenky nebo různě zakřivené místnosti)
 • Lze je vyrobit z mnoha materiálů a dekorů, přesně podle požadavků zákazníka
 • Dokonale využívají prostor
 • Vestavné skříně lze využít i k rozdělní místností
 • Mohou dopomoci k optickému zvětšení prostor
 • Esteticky vylepší vzhled interiéru

Vestavné skříně Praha – materiál

Vestavné skříně TRUNN jsou vyráběny z dlouhodobě prověřených materiálů vysoké kvality. Všechny používané materiály jsou vysoce odolné, dobře udržovatelné a splňují všechny hygienické i technické předpisy požadované v jak obytných prostorech, tak i v kancelářích.

Můžeme Vám nabídnout materiály jako je např. masiv, dýha, exotická dřeva, lamino, ratan, bambus, skla lacobel, skla kalená i mléčná, zrcadla, polepy atd. Materiál na vestavné skříně si u nás lze vybírat v různých cenových relacích, vše zaleží na Vašem vkusu a na částce, kterou chcete investovat.

Vestavné skříně Praha - praktické doplňky

Doplňky vestavných skříní jsou tím, co odlišuje skříně vestavné od běžných skříní, které koupíte v každém obchodě s nábytkem. Doplňky pro vestavné skříně slouží k tomu, abychom docílili jejich dokonalého využití. Jsou to např. různé věšáky (na kalhoty, sukně, kravaty, pásky atd.), pevné nebo sklopné šatní tyče, výsuvné nebo pevné police, drátěné koše a košíky, botníky, speciální držáky např. na žehlicí prkno nebo hadice od vysavače, osvětlení a mnoho dalších.

Všechny doplňky se dají libovolně kombinovat, a proto Vám můžeme vybavit vestavné skříně přesně tak, aby se Vám tam všechno pohodlně vešlo.

Vestavené skříně - kde všude je lze využít

Vyrábíme vestavné skříně tak, abychom Vám pomohli co nejefektivněji využít daný prostor a tím splnit požadovanou funkčnost. Lze je využít ve všech interiérech, a to jak v domácnostech, tak i v komerčních prostorách a v případě potřeby jimi lze také skvěle vyrobit dělící stěny místností.

Vestavené skříně TRUNN – kvalita, design, originalita, profesionalita

Na vestavné skříně jsme odborníci! S námi docílíte originálního a designového vzhledu vašeho interiéru, který budete mít jen vy. Jsme schopni zajistit vestavěné skříně do všech prostor domu a bytu včetně atypických řešení i výroby pro firemní klientelu. Jako truhlářská výroba Praha Vám nabízíme i schody a schodiště

Kontaktujte nás a využijte všechny naše služby!