Vestavěná skříň

Vestavěná skříň 1
Vestavěná skříň 2
Vestavěná skříň 3
Vestavěná skříň 4
Vestavěná skříň 5
Vestavěná skříň 6
Vestavěná skříň 7
Vestavěná skříň 8
Vestavěná skříň 9
Vestavěná skříň 10

Schází Vám v bytě úložný prostor? Bojujete s nedostatkem místa pro uložení svého oblečení, sportovních potřeb, hraček, sezónní obuvi či jiných předmětů? Chcete elegantně vyřešit problém s uskladněním velkého množství různých věcí? Řešením je pro Vás vestavěná skříň na míru! Vestavěná skříň je praktickým řešením pro maximální využití prostoru nejen v bytě, ale i v kanceláři, hotelu, skladu, školní šatně či obchodě. Moderní vestavěná skříň umí skvěle vyřešit nedostatek úložných prostor a využít i sebemenšího a zdánlivě nepoužitelného místa v interiéru. Nejenže je flexibilní a vysoce praktická, ale v neposlední řadě se díky nepřebernému množství materiálů a dekorů stává také jedinečným designovým kouskem interiéru.

Vestavěná skříň Praha

Každá vestavěná skříň by měla být navržena, vyrobena a vybavena individuálně, přesně podle požadavků a potřeb zákazníka. A přesně to Vám může nabídnout společnost TRUNN, která se jejich výrobou zabývá již více než 15 let. Na základě Vašich požadavků a prostorových dispozic Vám navrhneme a zrealizujeme vestavěnou skříň tak, aby dokonale zaplnila prostor, korespondovala s interiérem a hlavně dokázala perfektně pojmout všechny Vaše věci. Stačí nám ukázat místo, kde chcete mít vestavěnou skříň a my jí do něj vyrobíme podle Vašich požadavků.

Vestavěnou skříň si můžete na našem webu navrhnout i sami! Stačí využít připravený chytrý ON-LINE NÁVRHÁŘ, jehož pomocí nejen zjistíte, jak bude vaše vestavěná skříň vypadat, ale také, jaká bude její orientační cena. Fotografie již zrealizovaných vestavěných skříní Vás přesvědčí, že může být vhodným designovým a praktickým doplňkem i Vašeho bytu.

Vestavěná skříň – co Vám nabídneme?

  • ZDARMA pro Vás připravíme individuální návrh vestavěné skříně, 3D vizualizaci i cenovou kalkulaci.
  • Pomůžeme Vám s  výběrem vhodných materiálů, dekorů, doplňků a dalších komponentů.
  • V bohaté fotogalerii si můžete prohlédnout širokou škálu již zrealizovaných zakázek.
  • Pro výrobu používáme jen vysoce kvalitní, dlouhodobě prověřené materiály i komponenty od špičkových výrobců.
  • Naše nabídka obsahuje více než 100 druhů dekorů, které nám umožňují vyrobit skříň, přesně podle estetických požadavků zákazníka. 
  • Díky vlastním výrobním kapacitám v Čechách jsme výrobu schopni zrealizovat velmi rychle, zpravidla do 14 dnů od objednávky.
  • Jsme profesionálové s bohatými zkušenostmi, vestavěné skříně vyrábíme již více než 15 let.
  • Poskytujeme záruční i pozáruční servis
  • Nabízíme různé slevové akce, díky kterým můžete ušetřit velmi slušné peníze.

Společnost TRUNN Vám nabízí nejen elegantní a praktickou vestavěnou skříň vyrobenou na míru, ale i další nábytek za rozumnou cenu s garancí záručního i pozáručního servisu. Jsme profesionálové, kteří se snaží vždy vyhovět přání zákazníka a poskytnout mu co nejlepší servis a služby. Dodávku a montáž vestavěné skříně realizujeme vždy tzv. na „klíč“. Disponujeme vlastními proškolenými pracovníky i veškerou potřebnou technikou. Při práci dbáme na každý detail a odcházíme vždy až po kompletně hotové práci. Náš dobře sehraný tým zvládne vše rychle a Vám ušetří starosti. Jsme připraveni na všechny vaše požadavky, i na ty neobvyklé! Kontaktujte nás!

Vzkoužejte naši nabídku

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Vestavěná skříň – materiály

Každá vestavěná skříň je originálním výrobkem, který odpovídá vkusu, estetickému cítění, potřebám a životnímu stylu zákazníka. Společnost TRUNN ji navrhne přesně na míru Vašemu interiéru a Vašim požadavkům. Díky možnosti výběru z velkého množství materiálů, dekorů, barev, výplní, rámů, komponentů a různých doplňků, dostává každá vyrobená vestavěná skříň vždy nový a jedinečný styl.

Vestavěná skříň může být vyrobena a zkombinována ze široké nabídky různých materiálů, např. lamino, masiv, dýha, či různá exotická dřeva. Jako materiál na dveře nabízíme např. lamino, sklo kalené i mléčné, sklo lacobel, zrcadla, ratanový výplet, bambus atd. Záleží jen na Vašich přáních, požadavcích a finančních možnostech.

Vestavěná skříň – možnosti

Vestavěná skříň Vám poskytne obrovskou variabilitu úložných ploch přizpůsobených Vašim potřebám. Její největší výhodou je dokonalé využití prostoru. Nabízíme skříně pokrývající celé stěny, do prázdného prostoru pod schody, do rohu místností, do nevyužitých výklenků, do podkroví nebo pod šikminy.

Můžeme pro Vás vyrobit vestavěnou skříň, kterou lze využít i jako šatnu, k rozdělní místností nebo k jejich optickému zvětšení. Máme zkušenosti i s výrobou vestavěné skříně do koupelny, kde může sloužit jako skříňka pod umyvadlo, k zakrytí bojleru či plynoměru, jako skříň na ručníky nebo s výklopným košem na špinavé prádlo. Vyrábíme i různé atypické skříně, stačí nám ukázat zvolený prostor a naši profesionálové jej beze zbytku vyplní přesně podle Vašich požadavků.

Pořízením vestavěné skříně získáte nejen zajímavý designový prvek bytu, ale hlavně 100% využitelné úložné prostory. Využijte nabídku společnosti TRUNN a pořiďte si vestavěnou skříň i Vy! Jako truhlářská výroba Praha Vám můžeme zhotovit i schody a schodiště