Vestavěné skříně na míru cena

vestavěné skříně na míru
vestavěné skříně na míru cena 2
vestavěné skříně na míru 1
vestavěné skříně na míru cena 4
vestavěné skříně na míru Praha 5
vestavěné skříně na míru cena 6
vestavěné skříně na míru Praha 7
vestavěné skříně na míru cena 8
vestavěné skříně na míru Praha 9
vestavěné skříně na míru 2

Také sníte o krásném domově, kde se budete cítit dobře a pohodlně? Přestěhovali jste se, zařizujete si nový byt či dům, rozrostla se Vám rodina a nemáte dostatek úložného prostoru, potřebujete vyřešit co s prázdným prostorem v podkroví či pod schody nebo Vás už omrzely původní staré skříně? Moderní doba klade vysoké nároky na kapacity úložného prostoru a to dokážou skvěle vyřešit vestavěné skříně na míru. Díky vestavěným skříním na míru si velmi rychle a bez zbytečných starostí zařídíte útulný domov.

Vestavěné skříně na míru cena

Vestavěné skříně na míru – naše nabídka

Firma TRUNN dokáže zajistit efektivní řešení úložných prostor do jakéhokoliv prostoru!

Vyřešíme jakýkoliv problém! Navrhneme Vám neotřelá řešení! Představíme vám pestrou paletu vestavěných skříní na míru, jejich možné varianty a netradiční využití. Zároveň vám nabídneme zajímavé zpracování každého nekonvenčního prostoru, nejrůznější interiérové tipy, triky a neotřelé nápady. Pro vaši lepší představu vám rádi a zdarma zpracujeme individuální nabídku včetně 3D návrhu. Naše vestavěné skříně na míru dokážou vytvořit designový a útulný domov!

Nechte si od nás vyrobit vysoce kvalitní skříně na míru pro Váš domov, splníme všechny Vaše sny a přání. Díky kvalitním skříním na míru, které dodáváme nejen v celém regionu Praha, získá Váš domov neopakovatelný styl a originalitu. Firma TRUNN nabízí nejrůznější typy, od levnějších a tím cenově dostupných variant až po vysoce reprezentativní skříně, vyrobené z těch nejluxusnějších materiálů. Vždy záleží na Vašich očekáváních, přáních a také samozřejmě finančních možnostech. Každá vestavěná skříň z naší „dílny“ je originál!

Orientační cena vestavěné skříně na míru lze snadno zjistit, pokud využijete náš ONLINE NÁVRHÁŘ VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ NA MÍRU.

Objednat si u nás můžete nejen vestavěné skříně na míru, ale jakýkoliv nábytek. Běžně navrhujeme a vyrábíme také kuchyně na míru, předsíně, koupelny, obývací pokoje, ložnice, dětské pokoje i domácí pracovny. Přijímáme rádi i objednávky pro výrobu do kanceláří, čekáren, šaten, obchodních a jiných prostor.  Hledáte-li už dlouho to nejlepší řešení, pak jste konečně na správném místě. Tým našich profesionálů, který se dlouhodobě specializuje i na ty nejsložitější zakázky v oblasti zakázkového nábytku, Vám bude plně k dispozici, neváhejte a kontaktujte nás!

Vzkoužejte naši nabídku

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Vestavěné skříně na míru Praha – cena

Cena skříně na míru, lze spočítat na našem online návrháři, ale vždy musíte mít na zřeteli, že se jedná pouze o cenu orientační a není z naší strany závazná. Pokud se pro pořízení vestavěné skříně rozhodujete a chcete se dozvědět, na kolik peněz by Vás vyšla, využijte možnosti objednat si návštěvu našeho technika. Ten zcela ZDARMA profesionálně zaměří prostor vyrobí 3D návrh a spočítá její konečnou cenu v závislosti na použitých materiálech a složitosti montáže. 

Cena vestavěné skříně na míru se může lišit podle toho, jaké byly na její výrobu použity materiály, jaké a kolik doplňků požaduje zákazník a v neposlední řadě také jak složitá bude montáž. Cena skříně na míru se může pohybovat v rozsahu 6.000 -15.000 Kč za metr.

Vestavěné skříně na míru Praha – co může ovlivnit cenu

Než si objednáte vestavěnou skříň na míru, dobře zvažte, co od ní očekáváte. Měli byste si ujasnit, kolik jste ochotni do ní investovat financí a zda má plnit jen funkci jako úložný prostor nebo má být i designovým doplňkem do vašeho interiéru. Zkuste si zjistit předběžnou cenu skříně na míru sami – využijte náš jedinečný ONLINE NÁVRHÁŘ VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ.

Jedním z faktorů, které ovlivňují cenu, jsou dveře. Dveře se mohou lišit jak způsobem otevírání (šoupací, skládací, otevírací), tak zejména použitým materiálem. Chcete mít dveře z bambusu, barevného skla nebo se Vám líbí zrcadla? Vyrobíme je podle Vašeho přání, ale počítejte s tím, že se bude cena lišit.

Cenu vestavěné skříně změní nejrůznější doplňky, jako jsou výklopné koše na prádlo, držák na žehlicí prkno, botníky, věšáky na kalhoty, kravatovníky i vnitřní osvětlení skříně na míru. Můžete se rozhodnout pro variantu osvětlení s klasickým manuálním vypínačem nebo investovat do varianty, kde se světlo rozsvěcí díky fotobuňce.

Pokud se rozhodnete využít osobní konzultace s naším technikem a zjistit, jaká bude konečná ceny vestavěné na skříně na míru podle Vašich požadavků, kontaktujte nás pomocí emailu na info@trunn.cz, kontaktního formuláře či rovnou zavolejte na telefonní číslo 606 112 100.

Vestavěné skříně na míru Praha – výhody

Investice do vestavěné skříně na míru Vám zaručí, že na 100% zaplní zvolený prostor. Skříně na míru mohou nejen pokrýt celou stěnu, ale mohou se použít i do rohů, výklenků, pod šikminy, do podkroví, pro zakrytí nerovností nebo schování technických zařízení jako je např. bojler nebo elektroměr. Nejen variabilita, ale nepřeberné množství materiálů a moderní vzhled, řadí vestavěné skříně na míru mezi nejoblíbenější úložné systémy.

Vestavěné skříně na míru – přednosti

 • Dokonalé využití prostoru
 • Velké množství dekorů a materiálů
 • Snadno vyřeší nedokonalosti interiéru (nerovné zdi, zkosené stropy, výklenky nebo různě zakřivené místnosti)
 • Nepřeberné množství i variabilita úložných ploch
 • Estetické vylepšení vzhledu interiéru
 • Možnost optického zvětšení prostor
 • Možnost využití i k rozdělní místností

 

Vestavěné skříně na míru Praha – více o nás

 • zdarma návrh, 3D vizualizace a kalkulace.
 • Široká nabídka nejrozmanitějších dekorů a barevných kombinací.
 • Materiál a komponenty jsou té nejvyšší možné kvality.
 • Díky vlastním výrobním kapacitám v Čechách zrealizujeme výrobu velmi rychle.
 • Poskytujeme záruční i pozáruční servis.

Bohaté zkušenosti. Vestavné skříně, schody a schodiště vyrábíme již více než 15 let.