Vestavěné skříně akce

Vestavěné skříně akce
Vestavěné skříně akce 1
Vestavěné skříně akce 2
Vestavěné skříně akce 3
Vestavěné skříně akce 4
Vestavěné skříně akce 5
Vestavěné skříně akce 6
Vestavěné skříně akce 7
Vestavěné skříně akce 8
Vestavěné skříně akce 9

V této sekci si u nás můžete vybrat z různých aktuálních slevových akcí na vybrané kolekce nebo dekory vestavěných skříní nebo jejich příslušenství. Pomocí akce na vestavěné skříně můžete ušetřit i více než 25% z původní ceny. Lze získat např. zdarma montáž vestavěných skříní, plynulé dojezdy zásuvek či různé slevové kupóny.

Vestavěné skříně akce

Dále zde naleznete různé zlevněné zboží a zboží, které je ve výprodeji. Pokud něco zlevníme, zde se to dozvíte jako první! Akce na vestavěné skříně průběžně aktualizujeme a jsou většinou časově omezeny, takže doporučujeme tuto stránku navštěvovat pravidelně, aby vám neunikla ta pravá akce, výhodná právě pro vás!

Aktuální informace na akce vyhlašované firmou TRUNN jsou vždy zveřejněny i na našich facebookových stránkách. Sledujte pravidelně na našich stránkách nabídku aktuálních akcí na vestavěné skříně a ušetřete tisíce!

Nepropásněte naši skvělou nabídku a pořiďte si vestavěnou skříň dle Vašich představ. Využijte připravenou ON-LINE KALKULACI VESTAVĚNÝCH SKŘÍNÍ, díky které lehce zjistíte cenu požadovaných vestavěných skříní.

Neváhejte a využijte skvělé akce na vestavěné skříně společnosti TRUNN.

Vestavěné skříně 

Vestavěné skříně Vám umožní dokonale využít prostor Vašeho interiéru a poskytnou Vám obrovskou variabilitu úložných ploch přizpůsobenou přesně Vašim potřebám. Jsou skvělým praktickým pomocníkem nejen v domácnostech, ale také v různých komerčních prostorách jako jsou pracovny, sklady, výrobní haly, šatny a mnoho dalších.

Nejen jejich variabilita, ale možnost využití nepřeberného množství materiálů při jejich výrobě a jejich moderního vzhledu, řadí vestavěné skříně již mnoho let mezi nejoblíbenější úložné systémy. Společnost TRUNN již více než 15 let vyrábí vestavěné skříně, které splňují všechny požadavky na vysokou kvalitu provedení i moderní design. Můžeme Vám nabídnout vestavěné skříně a další nábytek vyrobený na míru za rozumnou cenu s garancí záručního i pozáručního servisu.

Vzkoužejte naši nabídku

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Vestavěné skříně – přednosti

 • Vestavěné skříně lze vyrobit z velkého množství dekorů a přizpůsobit je tak potřebám zákazníka
 • Vestavěné skříně umožní estetické vylepšení vzhledu interiéru
 • Vestavěné skříně dopomohou k optickému zvětšení prostor
 • Vestavěné skříně snadno vyřeší nedokonalosti interiéru (nerovné zdi, zkosené stropy, výklenky nebo různě zakřivené místnosti)
 • Vestavěné skříně dokonale využívají prostor
 • Vestavěné skříně poskytují nepřeberné množství i variabilitu úložných ploch
 • Vestavěné skříně lze využít i k rozdělení místností

Vestavěné skříně akce – proč od nás?

 • Kvalitní a funkční materiály – na výrobu vestavěných skříní používáme špičkové komponenty a materiály nejvyšší kvality
 • Široký sortiment – vestavěné skříně si můžete vybrat v nejrozmanitějších dekorech a barevných kombinacích
 • Dlouholeté zkušenosti – vestavěné skříně vyrábíme již více než 15 let a naši soustavně proškolovaní pracovníci jsou ve svém oboru vyhledávání specialisté.
 • Precizní návrh – zaměření a kompletní návrh vestavěné skříně s cenovým rozpočtem zdarma
 • Profesionální služby – osobní přístup našich pracovníků a snaha vyhovět i těm nejnáročnějším přáním
 • Vždy Vám nabídneme něco navíc – slevové akce na vestavěné skříně, při kterých lze ušetřit nemalé peníze

Vestavěné skříně akce – naše nabídka

Jako truhlářská výroba Praha Vám na základě Vašich požadavků připravíme individuální návrh vestavěných skříní, včetně 3D vizualizace. Naši profesionální designéři Vám ochotně poradí nejen s výběrem materiálů, ale i s komponenty a doplňky, tak aby vestavěné skříně splnily všechny Vaše požadavky a očekávání. Vyhovíme nejen Vašim designovým představám a požadavkům praktičnost, ale vyjdeme vstříc i Vašim finančním možnostem. Pokud využijete naše akce na vestavěné skříně, můžete např. některé doplňky získat s velkou slevou nebo i zcela zdarma.

Vestavěné skříně vyrábíme z precizně zpracovaných a vysoce odolných materiálů.  Nejčastěji se používá materiál LTD – lamino, DTD – dýhy, zrcadla, skla lacobel, skla kalená či mléčná. Není pro nás problém zhotovit vestavěné skříně z různě barevných částí, exotických dřev, zrcadel, skel a kování v různých kombinacích tak, aby přesně ladily se zbytkem interiéru. Díky vlastním výrobním kapacitám v Čechách jsme schopni zrealizovat výrobu vestavěných skříní velmi rychle. Samozřejmostí je doprava i odborná montáž.

Abyste mohli vestavěné skříně dokonale využít, vymyslíme pro Vás to nejvhodnější uspořádání tak, abyste využili každý centimetr daného prostoru. Vestavěné skříně vybavíme podle Vašich požadavků mnoha komponenty a doplňky. Mezi ně patří různé vnitřní pevné nebo výsuvné police, drátěné koše, pevné nebo sklopné šatní tyče, zásuvky s tlumeným zavíráním, věšáky na různé doplňky – páskovník, kravatník, vnitřní osvětlení, botníky, speciální držáky na vysavačové hadice atd. Akce na vestavěné skříně Vám umožní některé z těchto doplňků získat zcela zdarma!

Objednejte si vestavěné skříně od společnosti TRUNN ještě dnes! Nabízíme férové jednání, rozumné ceny a vždy kvalitně provedenou práci! Výsledek naší odborně provedené práce Vás příjemně překvapí! Naše vestavěná skříň Vás nezklame. Stejně jako naše schody a schodiště