Vestavěné skříně ceník

Vestavěné skříně ceník
Vestavěné skříně ceník 1
Vestavěné skříně ceník 2
Vestavěné skříně ceník 3
Vestavěné skříně ceník 4
Vestavěné skříně ceník 5
Vestavěné skříně ceník 6
Vestavěné skříně ceník 7
Vestavěné skříně ceník 8
Vestavěné skříně ceník 9

Chcete do svého interiéru vestavěné skříně a hledáte ceník?

Vestavěné skříně se vyznačují svou praktičností, variabilitou materiálů, nepřebernými možnostmi vnitřního uspořádání i moderním vzhledem. Svou oblíbenost získaly také díky možnosti zakomponovat je téměř do jakéhokoliv prostoru. Vestavěné skříně zaznamenaly v 90. letech boom, který přetrvává i v současnosti a jsou stále trendem praktického designového bydlení.

Vestavěné skříně ceník

Vestavěné skříně nejsou nikterak limitovány. Dají za zabudovat do jakéhokoliv interiéru a designově sladit s celkovým stylem místa, do kterého se instalují. Uvažujete-li o pořízení vestavěné skříně, jistě Vás zajímá, zda existuje ceník. Žádný komplexní ceník pro vestavěné skříně Vám nemůžeme nabídnout. Firma TRUNN vyrábí vždy podle individuálních potřeb zákazníka, přizpůsobuje jejich konečnou podobu danému prostoru a podle toho se také odvíjí konečná cena.

Ceník pro vestavěné skříně nezávisí pouze na rozměrech a výběru materiálů na korpus, ale i na vnitřním vybavení a na výběru různých doplňků. Vždy je potřeba zpracovat byť předběžný návrh vnitřního uspořádání, na jehož základě již můžeme spočítat jednu či více variant cenových kalkulací.

Vzkoužejte naši nabídku

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Máte-li chuť, můžete si vyzkoušet vzorový ceník vestavěné skříně v našem on-line návrháři.  

Firma TRUNN nabízí individuální varianty v různých cenových relacích. Můžeme pro Vás navrhnout a vyrobit vestavěné skříně cenově velmi příznivé i velmi luxusní. Vždy záleží na požadavcích a finančních možnostech zákazníka. Dokážeme vyrobit vestavěné skříně do jakéhokoliv prostoru. Prázdných míst pod schody, nepravidelných výklenků či šikmin pod střechou se nezalekneme. Vestavěné skříně od nás budou dobře sloužit v obytných místnostech, ložnicích, předsíních šatnách, skladech, kancelářích či technických místnostech. 

Nabízíme široké spektrum vestavěných skříní vyrobených na míru, jejichž nespornou výhodou bude efektivní využití úložného prostoru a fakt, že si můžete zvolit rozměry podle typu a velikosti interiéru, okolního nábytku a svých individuálních potřeb.

Pokud Vás zajímá, jaká by mohla být cena, vyzkoušejte si na našich webových stránkách vzorový ceník v ON-LINE NÁVRHÁŘI VESTAVĚNÝCH SKŘÍNÍ.

Vestavěné skříně ceník – výhody, které získáte, když si vyberete právě nás:

Firma TRUNN dokáže zajistit efektivní řešení úložných prostor do jakéhokoliv prostoru, každý výrobek z naší „dílny“ je originál! Nejen, že si můžete v on-line návrháři vyzkoušet vzorový ceník pro vestavěné skříně, ale pokud si vyberete nás, získáte ještě mnoho dalších výhod. Podívejte se jaké:

 • jsme profesionálové, kteří mají již více než 15 let zkušeností
 • představíme vám pestrou paletu vestavěných skříní na míru, jejich možné varianty a netradiční využití
 • nabídneme zajímavé zpracování každého nekonvenčního prostoru, nejrůznější interiérové tipy, triky a neotřelé nápady
 • zdarma zpracujeme individuální nabídku včetně 3D návrhu
 • máme vlastní výrobní kapacity v Čechách, zakázku jsme schopni dodat do 14 dnů od objednávky
 • ochotně Vám poradíme s výběrem materiálů, dekorů, kování, doplňků a dalších komponentů
 • v nabídce máme více než 100 různých dekorů
 • materiály a komponenty, které používáme, jsou té nejvyšší možné kvality
 • poskytujeme záruční i pozáruční servis
 • nabízíme slevové akce, při kterých lze ušetřit nemalé peníze.
 • pokud Vám nebude stačit vzorový ceník vestavěné skříně z on-line návrháře, pošleme k Vám technika

Proč máme jen vzorový ceník pro vestavěné skříně a co všechno může ovlivnit konečnou cenu?

Vzhledem k tomu, že vyrábíme na zakázku, tedy na míru danému prostoru a požadavkům zákazníka, nemáme k dispozici žádný komplexní ceník. Zajímá Vás, jaká bude cena Vaší nové vestavěné skříně a co všechno může ovlivnit její konečnou cenu? 

Cena vestavěné skříně se vždy liší v závislosti na použitých materiálech, rámech, kování a doplňcích. Pokud budete požadovat skříň z lamina, bude určitě o několik tisíc levnější, než když si vyberete luxusní skříň z masivního dřeva. Další velký podíl na ceně vestavěných skříní mají dveře. Cena se bude lišit nejen podle toho, zda si vyberete dveře skládací, šoupací nebo otevírací, ale také podle toho, z jakého materiálu budou vyrobeny. Chcete mít dveře vestavěné skříně z lamina, barevného skla nebo se Vám líbí zrcadla? I zde je nutné počítat s tím, že cena vestavné skříně bude pokaždé jiná.

Nejrůznější šuplíky, držáky, košíčky, kravatovníky – to je to, co dělá vestavěné skříně tak populárními. I tyto doplňky se však velmi významně podílejí na konečné ceně, s každým dalším šuplíkem a specifickým přáním se cena mění. Cena vestavěné skříně se může lišit i díky vnitřnímu osvětlení.

Zkuste se podívat na vzorový ceník vestavěné skříně a vyzkoušejte se sami v ONLINE NÁVRHÁŘI VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ, jak se bude cena měnit podle toho, jaký materiál a jaké doplňky si vyberete.

Jaké přednosti mají vestavěné skříně a náš vzorový ceník?

Vestavěné skříně od firmy TRUNN Vám zaručí, že na 100% zaplní zvolený prostor. Mohou nejen pokrýt celou stěnu, ale mohou se použít i do rohů, výklenků, pod šikminy, do podkroví, pro zakrytí nerovností nebo schování technických zařízení jako je např. bojler nebo elektroměr atd.

Vzorový ceník v našem ONLINE NÁVRHÁŘI VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ Vám umožní do omrzení si zkoušet nejen to, jak by Vaše nová vestavěná skříň mohla vypadat, ale také zjistit, jaká bude její orientační cena.

Vestavěné skříně – přednosti

 • stoprocentní využití daného prostoru
 • široké množství dekorů a materiálů
 • možnost vyřešení nedokonalostí interiéru (nerovné zdi, zkosené stropy, výklenky nebo různě zakřivené místnosti)
 • nepřeberné množství i variabilita úložných ploch
 • možnost optického zvětšení prostor
 • možnost využití i k rozdělní místností

Do jakých lokalit vestavěné skříně dodáváme?

Jsme připraveni vyrobit a dodat vestavěné skříně do různých lokalit. Nejblíže je pro nás Bílina, Teplice, Most, Louny, Ústí nad Labem, Chomutov, Litvínov, Duchcov a Litoměřice, ale po dohodě dojedeme kamkoliv v ČR.  

Naše truhlářská výroba dokáže zhotovit i schody a schodiště