Vestavěné skříně do ložnice

vestavěné skříně do ložnice 1
vestavěné skříně do ložnice 2
vestavěné skříně do ložnice 3
vestavěné skříně do ložnice 4
vestavěné skříně do ložnice 5
vestavěné skříně do ložnice 6
vestavěné skříně do ložnice 7
vestavěné skříně do ložnice 8
vestavěné skříně do ložnice 9
vestavěné skříně do ložnice 10

Ložnice v posledních letech neslouží již jen ke spánku a odpočinku, ale trávíme zde spoustu dalšího času a proto na ní nesmíme při zařizování bytu nábytkem zapomínat. Nábytek v ložnici musí umožnit především přehledné a pohodlné ukládání oblečení a lůžkovin, ale někdy také knih čtených před usnutím, vypraného prádla před vyžehlením, sezónního oblečení např. zimních kabátů a bund, ložního prádla či ručníků atd. Jak a kam přehledně uložit všechno oblečení, kam schovat nevyžehlené prádlo a jak vyzrát na skladování lůžkovin? Toto všechno snadno vyřeší vestavěné skříně do ložnice! Pořízením vestavěné skříně do ložnice ušetříte nejen spoustu místa, ale současně získáte moderní a nadčasový vzhled interiéru Vaší ložnice.

Vestavěné skříně do ložnice

Vestavěné skříně do ložnice – možnosti

Co Vám přinese vestavěná skříň do ložnice? V první řadě to bude jedna z prvních věcí, kterou uvidíte po probuzení. Skříň do ložnice by zejména umožnit přehledné ukládání oblečení a lůžkovin, ale musí mít také příjemný a oku lahodící vzhled, díky němuž se Vám bude lépe usínat i vstávat. Vestavěné skříně do ložnice je možné vyrobit také v dekoru, který bude přesně ladit k vašemu ostatnímu nábytku v ložnici a ještě Vám poskytnou obrovský a přitom nenápadný úložný prostor. Pokud máte dostatek prostoru, můžete pořízením vestavěné skříně do ložnice získat pro svoje oblečení také stylovou a přehlednou šatnu.

Firma TRUNN Vám navrhne, vyrobí a sestaví vestavěné skříně i další nábytek do ložnice na míru přesně podle Vašich požadavků a přání. Vestavěné skříně do ložnice jsou skutečně „na míru“ – navrhujeme je vždy tak, aby korespondovaly s interiérem Vaší ložnice a odpovídaly tomu, co od své skříně do ložnice očekáváte Vy! Nechte si vyrobit od firmy TRUNN jedinečné vestavěné skříně do ložnice odpovídající trendům 21. století.

Vzkoužejte naši nabídku

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Vestavěné skříně do ložnice – vybavení

Vestavěné skříně do ložnice mohou být pro usnadnění Vašeho života vybaveny různými speciálními komponenty a díly jako jsou např.

 • Sklopné a výsuvné šatní tyče, které umožní ukládat oblečení tak, aby zabralo co nejméně místa
 • Výsuvné police či šuplíky, ve kterých snadno a rychle najdete svoje drobné součásti oblečení
 • Speciální doplňky pro různé typy oblečení
 • kalhotovník, který zajistí, že kalhoty zůstanou hladké a bez zbytečných záhybů
 • kravatovník díky kterému už nebudete hledat svou oblíbenou kravatu
 • Drátěné koše a výsuvné drátěné police na boty umožňující mít přehledně a prakticky uskladněné boty a ponožky
 • Sklopná tyč na ramínka, která je ideální pro oblečení na ramínka do úzké skříně
 • Výklopné koše na špinavé prádlo
 • Úchyty a držáky na žehličku, žehlicí prkno či vysavač
 • Nízké šuplíky na doplňky jako jsou pásky, šátky, korále, šály, čepice
 • Vnitřní osvětlení skříně, díky kterému najdete snadno vše, co hledáte

Vestavné skříně do ložnice Vám pomůžou udržet dokonalý pořádek, Vaše oblečení zůstane nažehlené a složené jako byste ho právě koupili. Díky přehledně organizovanému prostoru budete přesně vědět, kde které oblečení najít. Neváhejte oslovit profesionály z firmy TRUNN, kteří Vám za velmi příznivou cenu vyrobí vestavěné skříně do ložnice Vašich snů. 

Vestavěné skříně do ložnice – materiály

Vestavěné skříně do ložnice je v současnosti možné vyrobit podle požadavků klienta z obrovského množství barev, dekorů a materiálů. Naše nabídka obsahuje přes 100 druhů odstínů a dekorů, včetně těch nejoblíbenějších, jako jsou buk, dub, olše atd. Spolupracujeme s předními výrobci materiálů EGGER a KRONOSPAN a na výrobu vestavěných skříní do ložnice používáme pouze prověřené kvalitní materiály a komponenty, se kterými máme dlouhodobou zkušenost. Není pro nás problém zhotovit vestavěné skříně do ložnice z různě barevných částí, masivu, exotických dřev, bambusu, zrcadel, skel a kování v různých kombinacích tak, aby přesně ladily s ostatním nábytkem v ložnici. 

Všechny dekory a materiálový vzorník si můžete prohlédnout v našem ONLINE NÁVRHÁŘI VESTAVĚNÝCH SKŘÍNÍ, ve kterém si snadno můžete sami navrhnout skříň do ložnice a zjistit tak nejen, jestli se Vám bude hodit, ale také zjistíte její orientační cenu. Materiál a dekory můžete díky online návrháři do nekonečna různě kombinovat a zkoušet, záleží jen na Vašem vkusu, požadavcích a finančních možnostech.

Můžete také navštívit naši prodejnu a showroom, kde Vám naši vyškolení specialisté osobně všechny materiály ochotně předvedou, poradí s výběrem a vytvoří 3D návrh. Firma TRUNN Vám kvalitně a profesionálně navrhne, vyrobí a smontuje vestavěné skříně nejen do ložnice, ale do jakéhokoliv jiného prostoru.

Vestavěné skříně do ložnice – proč si vybrat nás?

 • Předběžná cena lze stanovit na základě Vašich požadavků zadaných do online návrháře.
 • Zdarma pro Vás zpracujeme návrh, 3D vizualizaci, kalkulaci i konečnou cenu 
 • Naše nabídka obsahuje široký výběr nejrozmanitějších dekorů, materiálů a barevných kombinací.
 • Materiál a komponenty, které používáme na výrobu, jsou té nejlepší kvality
 • Výrobu jsme schopni zrealizovat velmi rychle díky vlastním výrobním kapacitám v Čechách
 • Poskytujeme záruční i pozáruční servis
 • Máme bohaté zkušenosti. Vestavěné skříně vyrábíme již více než 15 let. Poradíme Vám s výběrem materiálů, dekorů, doplňků a dalších komponentů 
 • Nabídneme vždy něco navíc – slevové akce, při kterých můžete ušetřit nemalé peníze.

Naše truhlářská výroba Praha Vám může vyrobit i schody a schodiště.