Vestavěné skříně fotogalerie

Vestavěné skříně fotogalerie
Vestavěné skříně fotogalerie 1
Vestavěné skříně fotogalerie 2
Vestavěné skříně fotogalerie 3
Vestavěné skříně fotogalerie 4
Vestavěné skříně fotky
Vestavěné skříně galerie
Vestavěné skříně fotky 1
Vestavěné skříně galerie
Vestavěné skříně fotogalerie 9

Jedním z nejžádanějších nábytkových systémů jsou bezesporu vestavěné skříně vyráběné na míru. Zatímco sériově vyráběnou skříň lze umístit jen tam, kam se vejde, naše skříně poskytují volnost při návrhu i v realizaci. Vestavěné skříně umožňují dokonale využít celý prostor interiéru a poskytují obrovskou variabilitu úložných ploch přizpůsobenou přesně potřebám zákazníků. Jsou skvělým praktickým pomocníkem nejen v domácnostech, ale také v různých komerčních prostorách jako jsou kanceláře, sklady, výrobní haly, šatny a mnoho dalších.

Vestavěné skříně fotogalerie

Na základě Vašich požadavků a prostorových dispozic Vám společnost TRUNN navrhne a vyrobí vestavěné skříně na míru tak, aby dokonale a nenásilně splynuly s interiérem a dokonale dokázaly pojmout všechny uložené věci. Stačí nám ukázat zvolený prostor a naši profesionálové jej beze zbytku vyplní vestavěnou skříní na míru přesně podle Vašich požadavků. Skříně mohou pokrýt celou stěnu, roh místnosti, nevyužitý výklenek, prázdný prostor pod schody či podkroví pod šikminami.

Společnost TRUNN vyrábí již více než 15 let vestavěné skříně, které splňují všechny požadavky na vysokou kvalitu provedení i moderní design. Připravili jsme pro vás inspirativní fotogalerii, kde najdete práce z naší dílny. Prohlédněte si fotky, přesvědčte se ve fotogalerii o našich schopnostech a inspirujte se při výběru té Vaší.

Vzkoužejte naši nabídku

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Vestavěné skříně fotogalerie - fotky zakázek

Nejen obrovská variabilita a moderní vzhled, ale také možnost využít při výrobě nepřeberné množství materiálů, řadí vestavěné skříně již mnoho let mezi nejoblíbenější úložné systémy. Můžeme Vám nabídnout nábytek vyrobený na míru za rozumnou cenu s garancí záručního i pozáručního servisu. Vybírejte to, co se líbí vám. Pro lepší představivost Vám poslouží fotogalerie vestavěných skříní, která Vás zavede do světa dokonalého designu.

Poradíme Vám s výběrem materiálu, připravíme individuální 3D návrh, který od nás obdržíte zdarma při vypracování nezávazné cenové kalkulace. Naše společnost Vám zrealizuje dodávku i montáž vestavěných skříní tzv. na „klíč“. Při práci dbáme na každý detail a odcházíme vždy až po kompletně vykonané práci. Náš dobře sehraný tým zvládne vše rychle a Vám ušetří starosti. Disponujeme vlastními proškolenými pracovníky a veškerou potřebnou technikou. Nafotili jsme do této fotogalerie vestavěné skříně a jiný námi realizovaný nábytek, abyste mohli načerpat inspiraci pro svůj byt.

Vestavěné skříně si lze navrhnout také z pohodlí Vašeho domova. Stačí změřit prostor, do kterého chcete skříň umístit a pak využít chytrý ON-LINE NÁVRHÁŘ VESTAVĚNÝCH SKŘÍNÍ.  Naše připravená galerie Vám pomůže s výběrem dekoru a materiálů. Přesvědčte se, že jsou vhodným designovým i praktickým doplňkem jakéhokoliv bytu.

Vestavěné skříně fotogalerie – přednosti

Vestavěné skříně jsou ideálním úložným prostorem nejen do ložnic a předsíní, ale také do kanceláří, skladů a dalších interiérů. Navrhneme a vyrobíme Vám je do jakéhokoli prostoru. Inspiraci pro velikost, vzhled i umístění můžete nalézt v připravené fotogalerii.

 • je možné vyrobit z nepřeberného množství materiálů, dekorů a barev
 • lze je vyrobit do jakéhokoliv prostoru, který dokonale využijí
 • dokážou vyřešit i různé nedokonalosti interiéru (nerovné zdi, zkosené stropy, výklenky nebo různě zakřivené místnosti)
 • lze je využít i k rozdělní místností
 • poskytují nekonečnou variabilitu úložných ploch
 • umožní estetické vylepšení vzhledu interiéru a mohou dopomoci i k optickému zvětšení prostor

Vestavěné skříně fotogalerie – proč si vybrat nás?

 • Máme v nabídce nejrozmanitější dekory a barevné kombinace, tak abychom vyhověli i těm nejnáročnějším zákazníkům. Fotky , které jsme již vyrobili, naleznete ve fotogalerii.
 • Zpracujeme zdarma individuální návrh, 3D vizualizaci, kalkulaci a konečnou cenu.
 • Poradíme Vám s výběrem materiálů, dekorů, doplňků a dalších komponentů, tak aby vestavěné skříně splnily všechny Vaše požadavky a očekávání. Jak vypadají ve skutečnosti, si můžete prohlédnout v galerii fotek.
 • Orientační cena lze stanovit na základě Vašich požadavků zadaných do online návrháře.
 • Všechny materiály i komponenty, které používáme na výrobu, jsou té nejvyšší možné kvality.
 • Výrobu jsme schopni zrealizovat velmi rychle díky vlastním výrobním kapacitám v Čechách.
 • Máme bohaté zkušenosti. Vyrábíme již více než 15 let.
 • Poskytujeme záruční i pozáruční servis

Vestavěné skříně fotogalerie – materiály

Vestavěné skříně Vám umožní individuální volbu materiálů a barev. Dokonale splyne s interiérem. Vestavěná skříň tedy není jen praktickým vybavením bytu, ale stává se také vyjádřením Vaší individuality a originality. Můžete si je nechat vyrobit ze široké nabídky různých materiálů, např. lamino, masiv, dýha, či různá exotická dřeva. Jako materiál na dveře nabízíme např. lamino, sklo kalené i mléčné, sklo lacobel, zrcadla, ratan, bambus atd.

Naše nabídka obsahuje přes 100 druhů odstínů a dekorů, včetně těch nejoblíbenějších, jako jsou buk, dub, olše atd. Spolupracujeme s předními výrobci materiálů EGGER a KRONOSPAN a při výrobě vestavěných skříní používáme pouze prověřené kvalitní materiály a komponenty, se kterými máme dlouhodobou zkušenost. Prohlédněte si naši fotogalerii, kde si můžete prohlédnout design, materiály i kombinace barev a dekorů vestavěných skříní.

Naše truhlářská výroba nabízí i schody a schodiště.