Vestavěné skříně kalkulace cena

Vestavěné skříně kalkulace cena
Vestavěné skříně kalkulace cena 1
Vestavěné skříně kalkulace cena 2
Vestavěné skříně kalkulace cena 3
Vestavěné skříně kalkulace cena 4
Vestavěné skříně kalkulace cena 5
Vestavěné skříně kalkulace cena 6
Vestavěné skříně kalkulace cena 7
Vestavěné skříně kalkulace cena 8
Vestavěné skříně kalkulace cena 9

Zajímá Vás kalkulace a cena vestavěné skříně? Využijte náš online návrhář vestavěné skříně!

Také sníte o tom, že budete mít všechny svoje věci pěkně uloženy a budete mít přehled o tom, kde co máte? Potřebujete vyřešit co s výklenkem ve zdi, prázdným prostorem v podkroví či pod schody? Nechte si vyrobit od firmy TRUNN vestavěné skříně odpovídající trendům 21. století a využijte dokonale každý centimetr prostoru, který máte k dispozici. Neváhejte oslovit naše profesionály, cena vestavěné skříně, kterou vyrobí přesně podle Vašich představ a požadavků, bude vždy příznivá.

Vestavěné skříně kalkulace cena

Vestavěné skříně od nás v sobě budou ukrývat důmyslně promyšlené úložné prostory a současně se díky jedinečnému provedení stanou skvělým designovým kusem nábytku ve Vašem interiéru. Skvěle Vám tak poslouží pro praktické a pohodlné ukládání oděvů pro každodenní nošení, sezónního oblečení a bot, ložního prádla, sportovního vybavení, žehlicího prkna, náhradních lůžkovin, objemných zavazadel atd.

Jestliže Vás zajímá, jaká bude kalkulace a orientační cena vestavěné skříně, můžete na našich webových stránkách vyzkoušet připravený ONLINE NÁVRHÁŘ VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ.

Vzkoužejte naši nabídku

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Kalkulace a cena vestavěné skříně se liší v závislosti na použitém materiálu a doplňcích

Vzhledem k tomu, že každá vestavěná skříň je vlastně originál vyrobený na míru danému prostoru a specifickým požadavkům zákazníka, je také cena vestavěné skříně u každé zakázky jiná. Firma TRUNN dokáže vyrobit různé typy vestavěných skříní, klasických i atypických, do každého a to i velmi neobvyklého prostoru, v levnějších i velmi luxusních variantách. Vždy záleží na vašich požadavcích a finančních možnostech.

Vestavěné skříně vyřeší úložné prostory nejen ve Vašem bytě, ale i kanceláři, hotelu, skladu, školní šatně či obchodě. Navrhneme a vyrobíme pro Vás vestavěné skříně tak, aby splňovaly veškerá Vaše přání a požadavky. Máme na výběr širokou škálu materiálů a barevných provedení. Vestavěné skříně mohou být libovolně široké, hluboké i vysoké, v různých provedeních otevírání dveří (posuvné, otvírací, skládací) a není pro nás problém zhotovit vestavné skříně z různě barevných kombinací, zrcadel, skel a kování. 

I podle toho jaké si vyberete vnitřní vybavení, se bude lišit konečná cena vestavěné skříně. Můžete si vybrat vlastní kombinaci polic, šatních tyčí, košíků a speciálních doplňků, jakou jsou např. kravatovníky, kalhotovníky, držáky na žehličku, drátěné botníky či koše na špinavé prádlo. To vše ovlivní kalkulaci a cenu vestavěné skříně.

Kalkulace a cena vestavěné skříně lze zjistit v našem online návrháři! Zkuste to sami!

V našem online návrháři vestavěných skříní si můžete nechat vytvořit kalkulaci a spočítat orientační cenu vestavěné skříně, přesně dle Vašich požadavků a přání. Návrh můžete upravovat tak dlouho, dokud nebudete s výsledkem naprosto spokojeni!

 1. Otevřete si náš chytrý ONLINE NÁVRHÁŘ VESTAVĚNÝCH SKŘÍNÍ a zadejte do připravených políček požadované údaje (rozměry, požadavek na zadní stěnu, počet dílů)
 2. Otevřete záložku „ZVOLTE INTERIÉR“ a vyberte díly, ze kterých má být vestavěná skříň vyrobena, požadovaný dekor a barvu
 3. Otevřete záložku „VYBERTE DVEŘE“ a zvolte typ dveří (otočné, posuvné, bez dveří), výplň dveří a rám vestavěné skříně
 4. Otevřete záložku „ODEŠLETE POPTÁVKU“ a do připravených políček vyplňte Vaše kontaktní údaje, případně vypište do poznámky Vaše zvláštní požadavky nebo připojte vlastní obrázek vestavěné skříně.
  • Po zadání všech požadavků uvidíte v horní části online návrháře předběžnou cenu vestavěné skříně
  • Vaši poptávku nezávazně a zdarma zpracujeme a zašleme na Váš e-mail do 2-3 pracovních dní
  • V případě zájmu o realizaci a zaměření naším technikem nás prosím kontaktujte na telefonním čísle 606 112 100.

Je pro Vás kalkulace vestavěné skříně problém? Chcete zjistit, jaká bude konečná cena vestavěné skříně? Máte neobvyklé požadavky a potřebujete s něčím poradit? Neváhejte nás kontaktovat na čísle 606 112 100, e-mailem na info@trunn.cz nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Proč si objednat vestavěné skříně, nechat vytvořit kalkulaci a spočítat konečnou cenu vestavěné skříně právě od nás?

 • s výrobou vestavěných skříní máme bohaté zkušenosti, vyrábíme je již více než 15 let a naši pracovníci jsou ve svém oboru vyhledávání specialisté
 • ZDARMA Vám na základě Vašich požadavků zadaných do online návrháře vestavěných skříní připravíme individuální kalkulaci a konečnou cenu vestavěné skříně
 • ochotně Vám pomůžeme s výběrem materiálů, komponentů a doplňků, tak aby vestavěné skříně splnily všechny Vaše požadavky a očekávání.
 • na vestavěné skříně nabízíme nepřeberné množství materiálů a dekorů v různých barevných kombinacích
 • na výrobu vestavěných skříní používáme pouze ověřené materiály a komponenty té nejvyšší možné kvality.
 • díky vlastním výrobním kapacitám v Čechách jsme schopni zrealizovat výrobu vestavěných skříní velmi rychle, zpravidla do 14 dnů od objednávky
 • na vestavěné skříně poskytujeme záruční i pozáruční servis.
 • vždy Vám nabídneme něco navíc – slevové akce na vestavěné skříně, při kterých lze ušetřit nemalé peníze.

Kam vestavěné skříně dodáváme?

Vestavěné skříně dodáváme do mnoha různých lokalit. Nejblíže je pro nás Bílina, Teplice, Most, Louny, Ústí nad Labem, Chomutov, Litvínov, Duchcov a Litoměřice, ale po dohodě dojedeme kamkoliv v ČR. 

Objednejte si vestavěné skříně od společnosti TRUNN ještě dnes! Nabízíme férové jednání, rozumnou cenu a vždy kvalitně provedenou práci! Výsledek naší odborně provedené práce Vás příjemně překvapí! Naše truhlářská výroba Vám vyrobí i schody a schodiště.