Vestavěné skříně Lacobel

vestavěné skříně Lacobel 1
vestavěné skříně Lacobel 2
vestavěné skříně Lacobel 3
vestavěné skříně Lacobel 4
vestavěné skříně Lacobel 5
vestavěné skříně Lacobel 6
vestavěné skříně Lacobel 7
vestavěné skříně Lacobel 8
vestavěné skříně Lacobel 9
vestavěné skříně Lacobel 10

Bojujete neustále s nedostatkem úložných prostor a je Vaším přáním tento problém vyřešit pořízením vestavěné skříně, která bude nejen praktickým pomocníkem, ale stane se také atraktivní a designovou součástí vašeho interiéru? Nejen jedinečná variabilita, ale také možnost při jejich výrobě využít nepřeberné množství materiálů v různých kombinacích, řadí vestavěné skříně již mnoho let mezi nejoblíbenější úložné systémy. Uplatní se v nich řada různých komponentů, doplňků i organizérů, které zpřehlední jejich vnitřní uspořádání. Nejdůležitější pro vzhled a funkci jsou výplně dveří. 

Vestavěné skříně Lacobel

Vestavěné skříně – výplně dveří lacobel

Výplně dveří tvoří pohledově největší část. Dveře je možné podélně rozdělit na libovolný počet částí, pro které lze zvolit různé barvy, dekory a materiály. Tím získá vestavěná skříň jedinečný vzhled, který si sami zvolíte. Pro výsledný design je tedy velmi důležitý výběr kvalitních materiálů a barevného provedení výplně dveří.

Dveře by měly designově ladit se zbytkem interiéru, ale kromě estetiky, je potřebné také posuzovat praktickou stránku. Pokud chcete zrealizovat vestavěnou skříň např. do dětského pokoje, zvolte odolnou výplň dveří jako je lamino nebo dřevo; pokud bude součástí předsíně nebo koupelny asi zvolíte na dveře skříně zrcadlo. Hledáte-li elegantní a designový materiál na dveře vestavěné skříně, která má např. zvětšit opticky prostor nebo bude součástí ložnice či obytného prostoru, vyberte si hit moderních vestavěných skříní sklo Lacobel!

Lacobel je moderní způsob výplní dveří vestavěných skříní. Jedná se o 4mm silné lakované sklo, které nabízí širokou škálu opakních skel navržených speciálně pro použití v interiéru. Vysoká kvalita barevné vrstvy na zadní straně skla způsobuje jeho neprůhledný vzhled. Díky vysoce kvalitnímu laku nanášenému na zadní stranu nabízí sklo Lacobel zářivý reflexní vzhled s velmi osobitým charakterem. K dispozici je 25 barevných odstínů, aby tak bylo možné vyhovět nejrůznějším přáním zákazníkům.

Výplně Lacobel pro dveře vestavěných skříní jsou standardně dodávány ve speciální bezpečností verzi SAFE, kdy je lakovaná strana skla opatřena polypropylenovou folií. Ta chrání nejen lak před poškrábáním, ale především zajišťuje ochranu osob proti úrazu v případě rozbití skla. Hlavní klady skel Lacobel je vysoká stabilita barev, jednoduchá údržba, odolnost vůči skvrnám, poškrábání, vlhkost a ekologická nezávadnost.

Vzkoužejte naši nabídku

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Vestavěné skříně Lacobel – naše nabídka

Společnost TRUNN vyrábí vestavěné skříně již více než 15 let. Nabízíme široké spektrum skříní na míru, na jejich výrobu používáme vysoce kvalitní materiály od prověřených výrobcům jako je např. lamino a dřevo na korpusy; lacobel či zrcadla na výplně dveří. Na základě Vašich požadavků pro Vás ZDARMA připravíme individuální návrh, včetně 3D vizualizace a cenové kalkulace. Naši profesionálové Vám podle požadavků, které budete mít, ochotně poradí, zda na výrobu použít lacobel, lamino či jiný materiál. Vyhovíme nejen Vašim designovým představám a požadavkům na praktičnost, ale i vyjdeme vstříc i Vašim finančním možnostem.

Zvažujete-li, zda si k zhotovení výplní na dveře vestavěné skříně vybrat lacobel či jiný materiál, využijte připravený ON-LINE NÁVRHÁŘ VESTAVĚNÝCH SKŘÍNÍ, díky kterému lehce zjistíte, jak bude Vaše budoucí vestavěná skříň vypadat a hlavně, jak se výběr materiálu bude finančně odrážet na její ceně.

Na základě požadavků, které budete na vestavěnou skříň mít, pro Vás vymyslíme jejich nejvhodnější uspořádání, tak aby byl využit každý centimetr daného prostoru. Můžeme je vybavit mnoha komponenty a doplňky, mezi které patří různé pevné nebo výsuvné police, drátěné košíky, držáky na obuv, pevné nebo sklopné šatní tyče, zásuvky s tlumeným zavíráním, věšáky na různé doplňky (páskovník, kravatník), vnitřní osvětlení, speciální držáky na žehličku, žehlicí prkno či vysavač atd.

Vestavěné skříně lacobel – výhody

Vestavné skříně, ať už je na jejich výrobu použito sklo lacobel, či jiný materiál, jsou praktickým pomocníkem jak v domácnostech, tak také v různých komerčních prostorách jako jsou pracovny, sklady, výrobní haly, šatny a mnoho dalších.

Vestavěné skříně Lacobel - výhody:

  • lze je vyrobit z velkého množství materiálů jako je např. lacobel, dřevo, lamino, atd. Materiály lze libovolně kombinovat.
  • dokonale využívají celý prostor interiéru, dokážou ho opticky zvětšit i skrýt různé nedokonalosti (nerovné zdi, křivé podlahy).
  • poskytují obrovskou variabilitu úložných ploch a lze je výborně přizpůsobit potřebám zákazníka.
  • lze je využít i k rozdělní místností.
  • lze je vyrobit i do atypických prostor jako je podkroví, místa pod schody, šikmé stropy atd.

Vestavěné skříně lacobel – vyberte si firmu TRUNN

Díky vlastním výrobním kapacitám v Čechách jsme schopni zrealizovat výrobu velmi rychle, dodací lhůta je zpravidla cca 14 dnů od objednávky. Samozřejmostí je u nás doprava i odborná montáž. Můžeme Vám nabídnout vestavěné skříně vyrobené na míru s garancí záručního i pozáručního servisu. Nabídneme Vám vždy něco navíc – slevové akce, při kterých můžete ušetřit nemalé peníze.

Nabízíme férové jednání, rozumné ceny a vždy kvalitně provedenou práci! Výsledek naší odborně provedené práce Vás příjemně překvapí! Naše truhlářská výroba Praha Vás nezklame