Vestavěné skříně vzorník

Vestavěné skříně vzorník
Vestavěné skříně vzorník 1
Vestavěné skříně vzorník 2
Vestavěné skříně vzorník 3
Vestavěné skříně vzorník 4
Vestavěné skříně vzorník 5
Vestavěné skříně vzorník 6
Vestavěné skříně vzorník 7
Vestavěné skříně vzorník 8
Vestavěné skříně vzorník 9

Vestavěné skříně patří mezi nejžádanější úložné systémy, ve kterých uplatní řada doplňků i organizérů, zpřehledňující jejich vnitřní uspořádání, a na jejichž výrobu lze využít nepřeberné množství materiálů a dekorů. Jejich uživatelé oceňují zejména vysokou praktičnost, variabilitu provedení a moderní vzhled. Vestavěné skříně lze přizpůsobit na míru všem Vašim požadavkům a potřebám.

Vestavěné skříně vzorník

Vestavěné skříně vyrobené společností TRUNN splňují všechny požadavky nejen na vysokou kvalitu provedení, ale samozřejmě i moderní design. Můžeme Vám nabídnout vestavěné skříně a další nábytek vyrobený podle Vašich specifických požadavků za rozumnou cenu s garancí záručního i pozáručního servisu. Prohlédněte si vzorník materiálů na vestavěné skříně, najdete zde přehledně uspořádané všechny materiály, které používáme na jejich výrobu.

Vestavěné skříně - vzorník

V současnosti je možné, díky obrovskému množství barev a materiálů, upravit design vestavěné skříně takřka ve všem. Spolupracujeme s předními výrobci materiálů EGGER a KRONOSPAN a při výrobě vestavěných skříní používáme pouze prověřené kvalitní materiály a komponenty, se kterými máme dlouhodobou zkušenost. Naše nabídka obsahuje přes 100 druhů odstínů a dekorů, včetně těch nejoblíbenějších, jako jsou buk, dub, olše atd.

Abychom vyšli vstříc všem požadavkům našich zákazníků, není pro nás problém zhotovit vestavěné skříně z různě barevných částí, masivu, exotických dřev, bambusu, zrcadel, skel a kování v různých kombinacích tak, aby přesně ladily se zbytkem interiéru. Všechny dekory a materiálový vzorník vestavěné skříně si můžete v pohodlí svého domova prohlédnout v našem ONLINE NÁVRHÁŘI VESTAVĚNÝCH SKŘÍNÍ, ve kterém můžete také využít možnosti vytvořit si vlastní návrh vestavěné skříně. Nejen, že ihned uvidíte, jak bude Vaše budoucí vestavěná skříň vypadat, ale také zjistíte její orientační cenu.

Materiál a dekory na vestavěné skříně je díky vzorníku v online návrháři vestavených skříní možné do nekonečna různě kombinovat a zkoušet, záleží jen na Vašem vkusu, požadavcích a finančních možnostech.

Pokud si nejste jisti a máte pochybnosti o tom, zda výběr materiálů a dekorů vestavěné skříně zvládnete pouze pomocí online návrháře vestavěných skříní, navštivte naši prodejnu a showroom, kde pro Vás máme pro vás připraven kompletní vzorník.

Firma TRUNN Vám vyrobí vestavěnou skříň jakou nikdo jiný nemá!

Vzkoužejte naši nabídku

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Vestavěné skříně vzorník – naše nabídka

Vestavěné skříně vyrábíme v mnoha různých kombinacích a lze je tak použít ve všech interiérech. Vyrobíme Vám vestavné skříně nejen do všech obytných místností, ale i do různých atypických prostor, pod šikminy či podkroví, můžeme jimi zakrýt různé nedokonalosti interiérů nebo je využít i jako předělení místností. Samozřejmostí je v naší firmě také výroba vestavěných skříní do kanceláří, skladů nebo výrobních hal.

Navštivte naši prodejnu, kde Vám ochotně se vším poradíme a předvedeme různé kombinace vestavěných skříní, tak aby byl výsledný efekt přesně podle Vašich představ. Můžete si zde prohlédnout vzorník, ve kterém naleznete všechny druhy námi dodávaných dekorů a materiálů na vestavěné skříně. Naši odborníci Vám předvedou jednotlivé dekory ze vzorníku na velkých deskách. Desky rozloží vedle sebe, Vy si porovnáte jednotlivé barvy a můžete si dekory osahat. Vzorník vestavěné skříně je nejlepší pomocník k porovnávání barev a dekorů.

Naši profesionálové umí perfektně kombinovat všechny materiály ze vzorníku a vytvářet vestavěné skříně, jejichž originalita dodá Vašemu interiéru punc jedinečnosti. Využijte možnost nechat si ZDARMA vytvořit naším designérem individuální návrh, 3D vizualizaci a rozpočet Vaší vysněné vestavěné skříně. Osobní konzultací získáte představu o realizaci, uvidíte osobně vzorník materiálů, barevnou škálu a používané konstrukční prvky, které významně přispívají ke komfortu vestavěných skříní.

Abyste mohli vestavěné skříně využít na 100%, vymyslíme pro Vás jejich nejvhodnější uspořádání. Vestavěné skříně Vám vybavíme podle Vašich požadavků různými doplňky a komponenty. Mohou to být různé vnitřní pevné nebo výsuvné police, drátěné koše, pevné nebo sklopné šatní tyče, zásuvky s tlumeným zavíráním, věšáky na různé doplňky – páskovník, kravatník, vnitřní osvětlení, speciální držáky na vysavačové hadice atd.

U nás Vám s výběrem materiálů, doplňků a komponentů na vestavěné skříně ze vzorníku rádi pomůžeme!

Vestavěné skříně vzorník – proč od nás?

  • Ve vzorníku najdete vysoce kvalitní a funkční materiály – na výrobu vestavěných skříní používáme špičkové komponenty a materiály té nejvyšší kvality
  • Náš vzorník vestavěných skříní obsahuje velmi širokou nabídku sortimentu – vestavěné skříně si můžete nechat vyrobit v nejrozmanitějších dekorech a barevných kombinacích
  • Po výběru ze vzorníku pro Vás zpracujeme precizní návrh – individuální návrh, 3D vizualizace a cenový rozpočet nabízíme zdarma
  • Profesionální služby – všichni naši pracovníci se vždy snaží vyhovět i těm nejnáročnějším přáním
  • Vždy Vám nabídneme něco navíc – slevové akce na vestavěné skříně, při kterých lze ušetřit nemalé peníze

Objednejte si vestavěné skříně od společnosti TRUNN ještě dnes! Nabízíme férové jednání, rozumné ceny a vždy kvalitně provedenou práci! Výsledek naší odborně provedené práce Vás příjemně překvapí!

Jako truhlářská výroba Vám nabízíme nejen vestavné skříně, ale také schody a schodiště