Vestavné šatní skříně

vestavné šatní skříně 1
vestavné šatní skříně 2
vestavné šatní skříně 3
vestavné šatní skříně 4
vestavné šatní skříně 5
vestavné šatní skříně 6
vestavné šatní skříně 7
vestavné šatní skříně 8
vestavné šatní skříně 9
vestavné šatní skříně 10

Šatní skříně jsou základním úložným prostorem, který nechybí v žádné domácnosti. Výběr konkrétní šatní skříně velmi často rozhoduje o celkovém uspořádání interiéru a je mu tudíž potřeba věnovat zvýšenou pozornost. Dokonalý a na míru vyrobený úložný prostor, který lze umístit do jakékoliv části domácnosti, nebo komerčního objektu jsou vestavné šatní skříně. Nabízí především maximální využití prostoru, efektivní a praktické řešení moderního designu. Vestavné šatní skříně, které dokonalým způsobem splynou s interiérem a stanou se jeho nedílnou a praktickou součástí Vám přesně podle Vašich specifických požadavků dokáže vyrobit společnost TRUNN!

Vestavné šatní skříně

Vestavné šatní skříně vyrobené společností TRUNN splňují všechny požadavky nejen na praktičnost, vysokou kvalitu provedení, ale samozřejmě i moderní design. Můžeme Vám nabídnout šatní skříně a další nábytek za rozumnou cenu s garancí záručního i pozáručního servisu. Prohlédněte si na našem webu fotogalerii vestavných šatních skříní, najdete zde přehledně uspořádané všechny zakázky, které již byly naší firmou realizovány a inspirujte se při výběru té vaší!

Vestavné šatní skříně – možnosti

Vestavné šatní skříně jsou ideálním řešením do jakýchkoliv místností, ale jsou využívány nejvíce do ložnic, na chodby či do dětských pokojů nebo šaten. Dokonale využijí dostupný prostor od země až ke stropu, poskytnou vám dostatek místa pro vše potřebné, a navíc skvěle vypadají. V místnosti nijak neruší, ale naopak se stávají její přirozenou součástí a mohou ji i oživit zajímavým designem dveří nebo třeba zrcadlem, v kterém se při oblékání pohodlně prohlédnete od hlavy k patě.

Šatní skříně plní především funkci praktickou – využívají se především na uskladnění oblečení, případně jiných věcí, které chcete mít přehledně a prakticky uloženy. Vestavné šatní skříně si podle svých představ můžete nechat vybavit různými komponenty, zpřehledňující jejich vnitřní uspořádání, např. systémem polic a zásuvek, závěsným programem pro kalhoty, košile či kravaty, drátěnými koši, sklopnými či pevnými tyčemi, držáky na obuv, výsuvnými tyčemi na ramínka vhodnými obzvlášť do úzkých skříní, speciálními držáky na žehličku či žehlicí prkno atd.

Vestavné šatní skříně lze umístit samostatně ve volném prostoru, případně jmi vyřešit různé nedostatky místností. Je možné je realizovat do téměř jakéhokoliv prostoru -  vestavět je do výklenků, rozdělovat jimi velké prostory, využívat je v podkrovích, pod schody či netradičně řešených prostorech. Na jejich výrobu lze využít nepřeberné množství materiálů a dekorů. Vestavné šatní skříně lze přizpůsobit na míru všem Vašim požadavkům a potřebám!

Vzkoužejte naši nabídku

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Vestavné šatní skříně - výhody

  • poskytnou efektivní řešení úložných ploch
  • využijí každý centimetr daného místa v interiéru
  • mohou být členěny přesně podle vašich představ
  • je možné je realizovat i do míst, kam se normální šatní skříň nevejde (podkroví, pod schody atd.)
  • šetří čas při hledání a výběru oblečení a dalších uložených věcí
  • je možné je vyrobit z mnoha materiálů, dekorů a barevných kombinací
  • mohou snadno vyřešit různé nedokonalosti interiéru (nerovné podlahy, zkosené stropy nebo různě zakřivené stěny)
  • usnadní úklid – a to i ten bleskový, když dorazí neplánovaná návštěva. Stačí jen zavřít dveře a je uklizeno!
  • oblečení ve vestavěné šatní skříni nezatuchne - má totiž víc místa a lépe dýchá než v klasické šatní skříni
  • lze je využít k optickému zvětšení prostor nebo k rozdělní místností

Vestavné šatní skříně – cena

Orientační cenu vestavné šatní skříně je možné spočítat v našem online návrháři. Je však potřebné počítat s tím, že se jedná pouze o cenu orientační a není z naší strany závazná. Pokud se pro pořízení šatní skříně z naší nabídky rozhodujete a chtěli byste se dozvědět, na kolik peněz by Vás vyšla, využijte možnosti objednat si návštěvu našeho technika. Ten zcela ZDARMA profesionálně zaměří prostor, do kterého má být vestavná šatní skříň realizována, vytvoří individuální 3D návrh a spočítá její konečnou cenu v závislosti na použitých materiálech a složitosti montáže. 

Vestavné šatní skříně – co umíme

V nabídce společnosti TRUNN jsou šatní skříně různého provedení i velikostí, záleží jen na vašich požadavcích, které si na šatní skříň budete klást. Spolupracujeme s předními výrobci materiálů EGGER a KRONOSPAN a při výrobě vestavných šatních skříní používáme pouze prověřené kvalitní materiály a komponenty, se kterými máme dlouhodobou zkušenost. Navrhujeme, vyrábíme a realizujeme vestavné šatní skříně ve vysoké kvalitě s nabídkou velkého množství materiálů, dekorů a barevných variant, které lze vzájemně jakkoliv kombinovat tak, aby přesně ladily se zbytkem interiéru.

Využijte náš ONLINE NÁVRHÁŘ , ve kterém můžete využít možnost vytvořit si vlastní návrh vestavěné skříně. Nejen, že ihned uvidíte, jak bude Vaše budoucí vestavěná skříň vypadat, ale také zjistíte její orientační cenu. V online návrháři je možné do nekonečna kombinovat a zkoušet různé podoby šatních skříní, záleží jen na Vašem vkusu, požadavcích a finančních možnostech.

Pokud máte pochybnosti o tom, zda návrh a výběr materiálů vestavné šatní skříně zvládnete pomocí online návrháře, navštivte naši prodejnu a showroom, kde Vám ochotně se vším poradíme a předvedeme různé kombinace vestavných šatních skříní, tak aby byl výsledný efekt přesně podle Vašich představ. Můžete si zde prohlédnout všechny druhy námi dodávaných dekorů a materiálů. Naši odborníci Vám ZDARMA vytvoří individuální návrh, 3D vizualizaci a cenovou kalkulaci Vaší budoucí vestavné šatní skříně. Osobní konzultací u nás získáte představu o realizaci, uvidíte osobně vzorník materiálů, barevnou škálu a používané konstrukční prvky.

Využijte nabídky společnosti TRUNN, získáte vestavnou šatní skříň, která splní vše, co od ní očekáváte! Nabízíme férové jednání, rozumné ceny a vždy kvalitně provedenou práci! Výsledek naší odborně provedené práce Vás příjemně překvapí!

Naše truhlářská výroba Praha vyrábí i schody a schodiště.