Dřevěné schody ceník

Dřevěné schody ceník
Dřevěné schody ceník 1
Dřevěné schody ceník 2
Dřevěné schody ceník 3
Dřevěné schody ceník 4
Dřevěné schody ceník 5
Dřevěné schody ceník 6
Dřevěné schody ceník 7
Dřevěné schody ceník 8
Dřevěné schody ceník 9
Dřevěné schody ceník 10

Rozhodli jste se, že dodáte svému interiéru originalitu, design a styl, který bude přesně vystihovat Váš vkus? Pořiďte si dřevěné schody, díky kterým získáte do svého interiéru nejen elegantní a designový, ale hlavně velmi praktický i bezpečný prvek. Nechte se inspirovat nabídkou společnosti TRUNN, která se specializuje na dřevěné schody, vestavěné skříně a další nábytek vyráběný na míru již více než 15 let a je v tomto oboru uznávaným odborníkem. Využijte odborných znalostí a precizního řemeslného zpracování a získejte od společnosti TRUNN dřevěné schody, které promění Váš byt či dům a jejichž cena Vás mile překvapí.

Vzkoužejte naši nabídku

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Dřevěné schody ceník – co nabízíme?

Hledáte-li materiál na schody, který by dodal Vašemu interiéru jedinečnost, luxus a styl, vsaďte na dřevo! Dřevěné schody navržené s ohledem na charakter interiéru a vyrobené na míru společností TRUNN se stanou jeho krásným a nepřehlédnutelným prvkem. Dřevěné schody nabízejí nečekané možnosti typů, tvarů, kombinací materiálů i povrchových úprav. Jejich jednoznačnou předností je nejen elegantní vzhled, ale také trvanlivost a možnost renovace broušením.

Společnost TRUNN zaručuje vysoce kvalitní a prověřené materiály, prvotřídní  řemeslné zpracování, vstřícný přístup, špičkové služby a dokonalý  výsledek provedené práce. Ceník, který Vám na dřevěné schody připravíme, také dodržíme! Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a přání zákazníka je u nás vždy na prvním místě. Nabízíme férové jednání, rozumné ceny a vždy kvalitně provedenou práci! Výsledek naší odborně provedené práce Vás příjemně překvapí!

Vymyslíme, vyrobíme a sestavíme pro Vás ty nejvhodnější dřevěné schody, tak aby byl ideálně využit celý prostor. Pod dřevěné schody Vám můžeme nabídnout také vyrobení vestavěných skříní, nabízíme velké množství soustružených sloupků, madel, zábradlí i možnost individuálních řezbářských úprav dřevěných schodů. Všechny naše nabízené služby, materiály a výrobky bude obsahovat zpracovaný ceník. 

Dřevěné schody ceník – kalkulace

Dřevěné schody lze vyrobit v široké škále typů a tvarů. Můžete si vybrat jednoduché přímé, lomené nebo vřetenové; jedno, dvou, tří a více ramenné; s podestou či bez podesty; stahovací, sklápěcí, obloukové, žebříkové, mlynářské atd. Jednotlivé typy lze kombinovat přesně podle vašich požadavků a prostorových podmínek.

Víme, že jednou z nejdůležitějších otázek zákazníka je cena realizace dřevěných schodů a protože konkrétní ceník na dřevěné schody, vzhledem k mnoha možnostem provedení a široké variabilitě použitých materiálů na těchto stránkách nenajdete, doporučujeme využít náš poptávkový formulář.

Ceník na dřevěné schody vždy vytváříme individuálně. Kalkulace ceny se provádí dle dané situace a dispozic, a může se u každé zakázky velmi lišit. Zpracování cenové nabídky na realizaci dřevěných schodů nabízíme vždy nezávazně a zdarma!

Dřevěné schody ceník - cenovou nabídku zpracováváme až po:

 • předchozím důkladném prohlédnutí místa realizace dřevěných schodů a konzultaci se zákazníkem
 • výběru materiálu a odhadu jeho potřebného množství
 • výběru povrchové úpravy dřevěných schodů

Dřevěné schody ceník – jaký typ si můžete zvolit?

Při výběru základního typu dřevěných schodů je potřebné zvážit několik důležitých faktorů – dispoziční možnosti prostoru, do kterého budou schody instalovány, frekvenci provozu, jeho hlavní rozměry, materiál na schody i zábradlí a povrchovou úpravu. Podle požadavků zákazníka umíme vyrobit dřevěné schody přesně na míru danému prostoru a nabízíme k výběru mnoho materiálů a jejich kombinací.

Dřevěné schody vyrobené na míru společností TRUNN nabídnou přesně to, co od nich budete požadovat. Kontaktujte nás a vyžádejte si individuálně vytvořený ceník na dřevěné schody, abyste se mohli rozhodnout, které pro Vás budou ty pravé. 

Dřevěné schody ceník - nejčastěji používané typy:

 • Zadlabané schody
 • Sedlové schody
 • Třmenové schody
 • Vřetenové (točité) schody
 • Půdní schody
 • Mlynářské schody

Dřevěné schody ceník – nabízené materiály

Naše dřevěné schody vyrábíme na míru z kvalitního dřeva, převážně z klasických dřevin - buk, dub, modřín, ořech, jasan, borovice, smrk či z exotického dřeva, např. merbau či z různých kombinací dřeva s kovem či tvrzeným sklem. Výběr materiálu u nás vždy probíhá po dohodě se zákazníkem, tak abychom dosáhli splnění všech jeho požadavků na design i nutných technických předpisů.

Veškeré materiály, které společnost TRUNN používá na výrobu dřevěných schodů, splňují přísná kritéria na stabilitu i pevnost konstrukce a jsou podrobovány neustálé kontrole. Materiál schodů lze mořit do jakéhokoli odstínu, povrchové zpracování je velmi kvalitní s použitím kvalitních mořidel a barev. Velký význam v konečném vzhledu dřevěných schodů hraje zábradlí na schodiště, které může být obyčejné či soustružené, kovové nebo v kombinaci dřeva a kovu. 

Všechny vybrané materiály na dřevěné schody bude následně obsahovat individuálně vypracovaný ceník. 

Dřevěné schody ceník - povrchová úprava

Individuální ceník na dřevěné schody zahrnuje také jejich konečnou povrchovou úpravu. Povrchová úprava je možná realizovat v mnoha variantách, vždy vycházíme z přání, požadavků a finančních možností zákazníka.

Dřevěné schody ceník - nabízíme tyto povrchové úpravy:

 • Lakování
 • Voskování
 • Olejování
 • Bělení
 • Moření
 • Kartáčování
 • Drásání

Naše truhlářská výroba Vám nabízí různé schody a schodiště a to za skvělou cenu.