Dřevěné schody

Dřevěné schody
Dřevěné schody 1
Dřevěné schody 2
Dřevěné schody 3
Dřevěné schody 4
Dřevěné schody 5
Dřevěné schody 6
Dřevěné schody 7
Dřevěné schody 8
Dřevěné schody 9
Dřevěné schody 10

Hledáte pro svůj interiér elegantní, moderní a zejména bezpečné interiérové schodiště? Dřevěné schody jsou velmi důležitým interiérovým prvkem, který nejen propojuje prostor jednotlivých pater, ale jsou také jeho významnou dominantou. Zcela originálně řešené dřevěné schodiště od společnosti TRUNN vnesou do vašeho interiéru příjemnou atmosféru masivního dřeva, atraktivní design, eleganci, lehkost a osobitý styl. Schody dřevěné i kombinované s kovem či tvrzeným sklem Vám můžeme nabídnout za rozumnou cenu v mnoha různých provedeních.

Vzkoužejte naši nabídku

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Jaké mají dřevěné schody být?

Schody musí být především kvalitní, pohodlné, bezpečné, dobře osvětlené a dostatečně široké, aby se po něm daly přenášet rozměrné předměty či stěhovat nábytek a osoby, které se na něm potkají, se nemusely složitě vyhýbat. Musí se na něj dobře vstupovat i vystupovat z něj a v neposlední řadě by mělo být designově sladěné se stylem interiéru.

Kvalitní a dobře řemeslně zrealizované schody a schodiště musí být odolné vůči opotřebení, dobře ukotvené, aby nebyly při chůzi hlučné, a musí být opatřeny všemi potřebnými bezpečnostními prvky, jako je např. zábradlí. Dřevěné schody, které navrhuje, vyrábí a sestavuje společnost TRUNN splňují všechny požadavky jak na vysokou kvalitu provedení, tak i na moderní design.

Všechny schody musí také odpovídat všem technickým i stavebním předpisům a vyhláškám.

Dřevěné schody – možnosti výběru

Dřevěné schody vnesou do Vašeho interiéru pocit tepla a pohody. Nejen, že se po ních dobře chodí, protože Vás nestudí chodidla, ale jsou navržené s ohledem na charakter interiéru a vyrobené na míru společností TRUNN se také stanou jeho nepřehlédnutelným designovým prvkem.

Při výběru a návrhu vhodného typu dřevěných schodů vycházíme z prostorových možností domu nebo bytu a výběr materiálu se pak odvíjí především od vkusu a přání zákazníka. Schody dřevěné i kombinované s jinými materiály u nás vznikají za spolupráce profesionálních řemeslníků a špičkových architektů s designéry. Každé námi navržené a realizované práce jsou originál!

Dřevěné schody nabízíme v široké škále typů a tvarů. Můžete si vybrat lomené, točité nebo přímé; jedno, dvou, tří a více ramenné; s podestou či bez podesty; křivočaré, obloukové, žebříkové nebo mlynářské; stahovací i sklápěcí. Jednotlivé typy lze různě kombinovat a dosáhnout tak toho, že budou přesně odpovídat vašim požadavkům a stavebně konstrukčním možnostem prostoru.

Dřevěné schody – typová provedení

Dřevěné schody - povrchová úprava

Dřevěné schody mohou být povrchově upravené a barevně sladěné s celým interiérem. Nabízíme realizaci různých variant povrchových úprav, vždy vycházíme z přání, požadavků a finančních možností zákazníka. 

Dřevěné schody - lakování

Nalakování vysoce kvalitním dvousložkovým lakem dodá schodům výbornou ochranu. Před aplikací laku je lze namořit do požadovaného barevného odstínu. 

Dřevěné schody - voskování

Při voskování jsou napuštěny tekutým voskem, který na povrchu vytvoří jemný ochranný film. Přitom se zachovává přírodní vzhled a struktura dřeva.

Dřevěné schody - olejování

Olej vytváří naprosto hladký povrch a díky tomu získají vynikající odolnost proti opotřebení. Při aplikaci oleje lze provést jeho přibarvení do požadovaného barevného odstínu.

Dřevěné schody - bělení

Pro povrchovou úpravu do bílého odstínu používáme aplikaci přibarveného vosku.

Dřevěné schody - kartáčování a drásání

Jedná se o mechanické odstranění měkké části letokruhů, vystoupne tak textura dřeva a při aplikaci oleje nebo vosku vzniká výrazný povrch.

Dřevěné schody – dřevo je klasika i luxus

Dřevo je při výrobě schodů již po staletí tím nejpoužívanějším materiálem. Masivní dřevěné desky o tloušťce 40 nebo 50 mm, které používáme při výrobě, zajistí tvarovou stálost jednotlivých schodů.  Podle požadavků zákazníka umíme vyrobit schody dřevěné i jiné přesně na míru danému prostoru a nabízíme k výběru mnoho materiálů a jejich kombinací

Veškeré materiály, které truhlářská výroba TRUNN používá, splňují přísná kritéria na stabilitu i pevnost konstrukce a jsou podrobovány neustálé kontrole. V používaných materiálech se soustřeďujeme na běžně dostupné dřeviny, jako je buk, dub, jasan, javor, modřín, třešeň, ořech, borovice, smrk. Pokud si budete přát dřevěné schody z exotického dřeva, např. merbau, nebude to pro nás žádný problém.

Dřevěné schody mohou být vyrobeny také z kombinace dřeva s bezpečnostním sklem, ocelí, hliníkem, keramikou, přírodním kamenem atd. Výběr materiálů na výrobu u nás vždy probíhá po dohodě se zákazníkem, tak abychom dosáhli splnění všech jeho přání i nutných technických předpisů.

Dřevěné schody – naše nabídka

Dřevěné schody společnosti TRUNN jsou vymyšlené a propracované s důrazem na každý detail, propojují v sobě precizní řemeslné zpracování a eleganci s moderním designem. Pokud hledáte pro svůj interiér dřevěné schody, které splní všechny Vaše požadavky, obraťte se na nás!

Dřevěné schody - můžeme Vám nabídnout: 

 • Odborné poradenství při výběru
 • Široký výběr typů, tvarů a konstrukcí
 • Rozmanité materiály pro výrobu 
 • Počítačový 3D návrh 
 • Kvalitní a stabilní materiály od dlouhodobě ověřených dodavatelů
 • Možnost výroby atypických schodů podle individuálního návrhu
 • Vysokou kvalitu řemeslného zpracování
 • Moderní trendy povrchových úprav
 • Splnění všech technologických a stavebně konstrukčních předpisů
 • Garantujeme jejich bezpečnost
 • Snažíme se vyhovět nejen vkusu a požadavkům klienta, ale i jeho finančním možnostem
 • Vyrábíme nejen schody a zábradlí, ale také nábytek a vestavěné skříně na míru

Nabízíme férové jednání, rozumné ceny a vždy kvalitně provedenou práci! Výsledek naší odborně provedené práce Vás příjemně překvapí!