Vestavěné skříně Asko, Hanák

Vestavěné skříně Asko 1
Vestavěné skříně Asko 2
Vestavěné skříně Asko 3
Vestavěné skříně Asko 4
Vestavěné skříně Asko 5
Vestavěné skříně Asko 6
Vestavěné skříně Asko 7
Vestavěné skříně Hanák 1
Vestavěné skříně Hanák 2
Vestavěné skříně Hanák 3

Součástí většiny moderních bytů, jsou úložné prostory, kde jsou umístěny prostorné vestavěné skříně. Vestavěné skříně je možné si pořídit jako typizovaný nábytek u některého prodejce nábytku, jako je např. ASKO nebo si je nechat vyrobit na míru prostoru u některé profesionální firmy, která se na výrobu vestavěných skříní specializuje. Ale i zde je nutné pečlivě vybírat, protože někdy zaplatíte zbytečně moc peněz jen za „značku“ a výsledek je stejný, jako kdybyste si nechali vyrobit vestavěnou skříň od méně známého výrobce vestavěných skříní.

Vestavěné skříně Asko, Hanák

Vestavěné skříně Asko, Hanák - porovnání

Společnost Asko vyrábí typizované skříně, které však lze využít jen pro účel, pro který byly vyrobeny a umístit je jen tam, kam se vejdou. Mohou najít své uplatnění jako dočasné řešení problémů s úložným prostorem, je potřeba počítat s tím, že nízká cena se také projeví na kvalitě jejich zpracování. Skříně jsou zpravidla vyrobeny ze slabého lamina tloušťky cca 12 -16 mm, dochází tedy častěji k průhybům polic i deformacím celé skříně. Oproti tomu např. společnost Hanák se zabývá výrobou špičkových skříní již mnoho let a nabízí vestavěné skříně ve vysoké kvalitě. Jejich ceny za realizaci vestavěných skříní se však pohybují velmi vysoko a zákazník by si měl uvědomit, že platí nejen za kvalitu, ale také za značku.

Vzkoužejte naši nabídku

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Vysokou kvalitu zpracování vestavěných skříní nabízí i společnost TRUNN, ovšem za rozumné peníze. Abyste si mohli udělat porovnání se skříněmi ASKO - na výrobu vestavěných skříní používáme lamino a o tloušťce 18 mm a dokážeme vestavěnou skříň realizovat do jakéhokoliv prostoru. Pokud tedy chcete získat záruku toho, že nebudete muset po dvou letech kupovat novou skříň a potřebujete dokonale využít prostor Vašeho interiéru, vyplatí se Vám rozumná investice do vestavěné skříně vyrobené na míru výrobcem, který si neúčtuje velké částky pro nic za nic.

Využijte nabídku společnosti TRUNN, která navrhuje, vyrábí a realizuje vestavěné skříně na míru do jakéhokoliv prostoru té nejvyšší kvality za rozumnou cenu s garancí záručního i pozáručního servisu.

Vestavěné skříně – možnosti

Vestavěné skříně vyráběné na míru patří mezi nejžádanější úložné systémy. Úložné prostory jsou často podceňovaným prvkem všech domácností, přesto vestavěné skříně patří k velice důležitým součástem Vašeho domova. Doporučujeme zaměřit se při výběru nejen na vzhled, ale také na praktičnost, neboť právě ta je u vestavěných skříní rozhodující. Na jejich výrobu se dají využít nejrůznější materiály, např. nejoblíbenější lamino a dřevo na korpusy; sklo, zrcadla či různé polepy na dveře atd. Uplatní se v nich řada různých komponentů, doplňků i organizérů, které zpřehlední jejich vnitřní uspořádání. Vyberte si i Vy tu pravou, která zapadne do Vašeho domova.

Vestavěné skříně plní v první řadě funkci úložných prostor a jsou lépe využitelné než volně stojící skříně vyráběné např. společností Asko. Vestavěné skříně dokážou vyřešit využití prostorů pod šikminami, lze jimi perfektně zaplnit různé nevzhledné kouty či výklenky, kam jiný nábytek nelze umístit. Skvěle se dají využít i jako různé dělící stěny v místnostech. Společnost TRUNN již více než 15 let vyrábí vestavěné skříně, které splňují všechny požadavky na vysokou kvalitu provedení i moderní design. Nabízíme široké spektrum vestavěných skříní na míru, realizovaných přesně podle požadavků zákazníka.

Co Vám Asko nenabídne? Možnost si sami v pohodlí domova navrhnout vlastní vestavěnou skříň!  Využijte náš chytrý  ONLINE NÁVRHÁŘ VESTAVĚNÝCH SKŘÍNÍ. Během chvilky tak uvidíte, jak bude vaše budoucí vestavěná skříň vypadat a jaká bude její orientační cena.

Vestavěné skříně – přednosti

Vestavěné skříně poskytují, na rozdíl od sériově vyráběných skříní Asko, obrovskou variabilitu úložných ploch přizpůsobenou přesně potřebám zákazníků. Jsou výborným praktickým pomocníkem nejen v domácnostech, ale také v různých komerčních prostorách jako jsou pracovny, sklady, výrobní haly, šatny a mnoho dalších.

  • Vestavěné skříně dokonale využívají veškerý prostor v interiéru (šikminy, výklenky, místa pod schodištěm atd.)
  • Vestavěné skříně dokážou skrýt různé nedokonalosti interiéru (nerovné zdi, zkosené stropy nebo různě zakřivené místnosti)
  • Vestavěné skříně poskytují obrovskou variabilitu úložných ploch
  • Vestavěné skříně lze skvěle využít i k rozdělní místností
  • Vestavěné skříně mohou dopomoci k optickému zvětšení prostor
  • Vestavěné skříně umožní esteticky vylepšit vzhled interiéru
  • Vestavěné skříně lze vyrobit z velkého množství materiálů, dekorů, kování a doplňků přesně podle požadavků zákazníka

Vestavěné skříně – naše nabídka

Ve společnosti TRUNN Vám na základě Vašich požadavků ZDARMA připravíme individuální návrh vestavěných skříní, včetně 3D vizualizace a cenové kalkulace. Naši profesionálové Vám podle požadavků, které na vestavěnou skříň budete mít, ochotně poradí, zda na výrobu použít dřevo, lamino či jiný materiál. Vyhovíme nejen Vašim designovým představám a požadavkům na praktičnost, ale i vyjdeme vstříc i Vašim finančním možnostem. Nehrajeme si na „hogo fogo“. U nás zaplatíte jen za skutečně použitý materiál a odvedenou práci. Za značku jako u společnosti Hanák, u nás neplatíte nic!

Vestavěné skříně vyrábíme z dlouhodobě ověřených a vysoce odolných materiálů. Není pro nás problém zhotovit vestavěné skříně z různě barevných částí a v různých kombinacích tak, aby přesně ladily se zbytkem interiéru. Vymyslíme pro Vás to nejvhodnější uspořádání vestavěných skříní, tak aby byl využit každý centimetr daného prostoru. Vestavěné skříně můžeme vybavit přesně podle požadavků zákazníků mnoha komponenty a doplňky, což Vám sériově vyráběné skříně Asko nemohou umožnit. 

Díky vlastním výrobním kapacitám v Čechách jsme schopni zrealizovat výrobu vestavěných skříní velmi rychle, zpravidla cca do 14 dnů. Samozřejmostí je také doprava i odborná montáž. Nabízíme férové jednání, rozumné ceny a vždy kvalitně provedenou práci! Výsledek naší odborně provedené práce Vás příjemně překvapí!

Naše truhlářská výroba Praha Vás jistě nezklame. Vyrobíme Vám i schody a schodiště a všechny druhy vestavné skříně, které Vás napadnou.