Vestavěné skříně cena za metr

Vestavěné skříně cena za metr
Vestavěné skříně cena za metr 1
Vestavěné skříně cena za metr 2
Vestavěné skříně cena za metr 3
Vestavěné skříně cena za metr 4
Vestavěné skříně cena za metr 5
Vestavěné skříně cena za metr 6
Vestavěné skříně cena za metr 7
Vestavěné skříně cena za metr 8
Vestavěné skříně cena za metr 9

Uvažujete-li, o tom že si pořídíte do svého interiéru vestavěnou skříň, jistě Vás bude zajímat, jaká bude cena vestavěné skříně za metr. Cena vestavěné skříně za běžný metr se vždy liší v závislosti na použitých materiálech, rámech, kování a doplňcích vestavěné skříně. Cena za metr vestavěné skříně může být v rozsahu 6.000 -15.000 Kč.

Vestavěné skříně cena za metr

 Pokud si vyberete vestavěnou skříň z lamina, bude určitě o několik tisíc levnější než z masivního dřeva. Cena modelů vestavěných skříní se liší i podle toho, zda chcete šoupací nebo otevírací dveře. Chcete mít dveře vestavěné skříně z barevného skla nebo se Vám líbí zrcadla? I zde počítejte s tím, že se bude cena za metr vestavěné skříně lišit.

Nejrůznější šuplíky, držáky, košíčky, kravatovníky – to je to, co dělá vestavěné skříně tak populárními. I tyto doplňky se podílejí na konečné ceně za metr vestavěné skříně, s každým dalším šuplíkem a specifickým přáním se cena mění.

Cenu za metr vestavěné skříně změní i vnitřní osvětlení skříně. Můžete se rozhodnout pro levnější alternativu osvětlení s klasickým manuálním vypínačem nebo investovat do dražší varianty, kde se světlo rozsvěcí díky fotobuňce.

Ještě předtím, než si vestavěnou skříň objednáte, vše dobře zvažte. Různé košíčky či věšáky lze časem dokoupit, vyměnit obyčejné otevírací dveře za šoupací, ale už tak snadné není. Zkuste si zjistit cenu vestavěné skříně sami – využijte náš jedinečný ONLINE NÁVRHÁŘ VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ.

Vzkoužejte naši nabídku

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Vestavěné skříně cena za metr

Stále více zákazníků hledá možnost, jak za přijatelnou cenu vyřešit problém s úložným prostorem a řešení se nabízí ve formě vestavěné skříně. Moderní vestavěné skříně jsou nejen efektivním, ale také stylovým řešením, které lze výborně zakomponovat do každého interiéru.

Vestavěné skříně Vám poskytnou dostatek úložného prostoru pro všechny Vaše věci a díky široké variabilitě dekorů budou prvotřídně doplňovat Vaše stávající vybavení. Umíme vyrobit vestavěné skříně do jakéhokoliv prostoru, od obytných místností, přes kanceláře až po různé technické či skladové prostory tak, aby přesně splňovaly všechny vaše představy.

Firma TRUNN nabízí různé druhy vestavěných skříní, v levnějších i velmi luxusních variantách. Vždy záleží na vašich požadavcích a finančních možnostech. Orientační cena vestavěné skříně lze snadno zjistit, pokud využijete náš ONLINE NÁVRHÁŘ VESTAVĚNÉ SKŘÍNĚ.

Vestavěné skříně cena – naše nabídka

Cena vestavěné skříně, kterou lze spočítat na online návrháři vestavěné skříně, je orientační a není z naší strany závazná. Využijte tedy raději možnost objednat si návštěvu našeho technika, který zdarma profesionálně zaměří prostor, vyrobí 3D návrh vestavěné skříně a spočítá její konečnou cenu v závislosti na použitých materiálech a složitosti montáže. 

Nebojte se nás kontaktovat, jsme připraveni na všechny vaše otázky týkající se vestavěné skříně. Jsme tým profesionálů, který vestavěné skříně vyrábí již více než 15 let. Nabízíme férové jednání, rozumné ceny a vždy kvalitně provedenou práci! Výsledek naší odborně provedené práce Vás příjemně překvapí!

Pokud se rozhodnete využít osobní konzultace s naším technikem, kontaktujte nás pomocí emailu na info@trunn.cz, kontaktního formuláře či rovnou zavolejte na telefonní číslo 702 196 446 nebo na 606 112 100.

Vestavěné skříně cena – jak postupovat při online kalkulaci

 1. Otevřete si ONLINE NÁVRHÁŘ VESTAVĚNÝCH SKŘÍNÍ a do připravených políček zadejte potřebné údaje (počet dílů skříně, rozměry, požadavek na zadní stěnu)
 2. Otevřete záložku „ZVOLTE INTERIÉR“ a zadejte požadavek na díly a dekor, ze kterých má být vestavěná skříň vyrobena
 3. Otevřete záložku „VYBERTE DVEŘE“ a zvolte typ dveří (otočné, posuvné, bez dveří), jejich výplň a rám vestavěné skříně
 4. Otevřete záložku „ODEŠLETE POPTÁVKU“ a vyplňte Vaše kontaktní údaje, vypište do poznámky Vaše zvláštní požadavky nebo připojte vlastní obrázek vestavěné skříně
  • Po zadání všech údajů se v horní části online návrháře zobrazí předběžná cena vestavěné skříně
  • Vaši poptávku nezávazně a zdarma zpracujeme a zašleme jí do 2-3 pracovních dní na Váš e-mail

Vestavěné skříně cena – proč si vybrat nás?

 • Cena vestavěné skříně lze stanovit na základě Vašich požadavků zadaných do online návrháře vestavěných skříní
 • Zpracujeme zdarma návrh, 3D vizualizaci, kalkulaci a konečnou cenu vestavěné skříně
 • Poradíme Vám s výběrem materiálů, dekorů, doplňků a dalších komponentů, tak aby vestavěné skříně splnily všechny Vaše požadavky a očekávání.
 • Máme v nabídce nejrozmanitější dekory a barevné kombinace vestavěných skříní, tak abychom vyhověli i těm nejnáročnějším zákazníkům.
 • Materiál a komponenty, které používáme na výrobu vestavěných skříní, je té nejvyšší možné kvality
 • Jsme schopni zrealizovat výrobu vestavěných skříní velmi rychle díky vlastním výrobním kapacitám v Čechách
 • Poskytujeme záruční i pozáruční servis
 • Máme bohaté zkušenosti. Vestavěné skříně vyrábíme již více než 15 let.
 • Nabídneme Vám vždy něco navíc – slevové akce na vestavěné skříně, při kterých lze ušetřit nemalé peníze.

Máte vysněnou vestavěnou skříň? Vyplňte naši nezávaznou poptávku a my se vám rádi budeme věnovat. Jako truhlářská výroba Praha Vám mimo vestavné skříně můžeme také nabídnout schody a schodiště. Možná Vás také bude zajímat stránka Vestavěné skříně na míru cena.