Vestavěné skříně inspirace

vestavěné skříně inspirace 1
vestavěné skříně inspirace 2
vestavěné skříně inspirace 3
vestavěné skříně inspirace 4
vestavěné skříně inspirace 5
vestavěné skříně inspirace 6
vestavěné skříně inspirace 7
vestavěné skříně inspirace 8
vestavěné skříně inspirace 9
vestavěné skříně inspirace 10

Zařizujete nový byt nebo se chystáte k jeho rekonstrukci a patří do vaši plánů také vestavěné skříně? Máte nevyužitý prostor pod schody nebo potřebujete někam uložit všechny svoje věci? Hledáte inspiraci pro vestavěnou skříň svých snů?  Nemůžete se rozhodnout, která skříň pro Vás bude ta správná? Nechte se inspirovat velkou inspirativní fotogalerií společnosti TRUNN, ve které najdete vestavěné skříně, které již byly realizovány u našich spokojených zákazníků. Určitě i vy díky tomu získáte konkrétnější představu o Vaší budoucí vestavěné skříni a najdete směr, kterým se vydat. 

Vestavěné skříně inspirace

Vestavěné skříně vyráběné na míru danému prostoru, jsou bezesporu již dlouhé roky jedním z nejžádanějších nábytkových systémů. Zatímco využití u sériově vyráběných skříní je velmi omezené, my poskytujeme absolutní volnost. Umožníme Vám naprosto dokonale využít celý prostor interiéru a poskytnout obrovskou variabilitu úložných ploch přizpůsobenou přesně potřebám zákazníků. Stávají se tak vyhledávaným praktickým pomocníkem nejen v domácnostech, ale také v různých komerčních prostorách jako jsou kanceláře, sklady, výrobní haly, šatny, obchody a mnoho dalších.

Může se stát, že již máte představu o tom, jak má vaše budoucí skříň vypadat a ve chvíli, kdy se budete inspirovat námi zrealizovanými vestavěnými skříněmi, zjistíte, že ani toto řešení nevypadá špatně. Z inspirace tak může vzniknout vytvoření zcela jedinečné vestavěné skříně Vašich snů. Využijte náš chytrý ON-LINE NÁVRHÁŘ VESTAVĚNÝCH SKŘÍNÍ a zkuste si navrhnout skříň sami. Získáte tak představu nejen o tom, jak by mohla vypadat, ale také jaká bude její orientační cena.

Vzkoužejte naši nabídku

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Vestavěné skříně inspirace – co Vám můžeme nabídnout

Společnost TRUNN se pohybuje na trhu již více než 15 let. Díky tomu Vám může nabídnout jak vysokou kvalitu provedení, tak i moderní design. Na základě Vašich potřeb a přání dokáže společnost TRUNN navrhnout, vyrobit a zrealizovat vestavěné skříně tak, aby dokonale sloužily požadovaném účelu a současně výborně splynuly s interiérem. Poradíme Vám s výběrem materiálu, připravíme individuální 3D návrh, který od nás obdržíte zdarma při vypracování nezávazné cenové kalkulace.

Umíme vyrobit vestavěné skříně do jakéhokoliv prostoru, přesně podle Vašich požadavků. Nabízíme skříně pokrývající celé stěny, do rohu místnosti, do nevyužitého výklenku, do prázdného prostoru pod schody, podkroví nebo pod od šikminami. Můžeme pro Vás vyrobit vestavěné skříně do ložnic, dětských pokojů, podkroví, předsíní, obývacích pokojů, kuchyní, šaten, skladovacích místností, sklepů, garáží, vstupních hal, kanceláří a dalších prostor.

Chcete vestavěné skříně dát do koupelny? Není problém! Máme zkušenosti s výrobou vestavěných skříní, které v koupelnách slouží jako skříňky pod umyvadla, k zakrytí bojlerů či plynoměrů, skříně na ručníky nebo v podobě skříněk s výklopným košem na špinavé prádlo. Vyrábíme i atypické skříně, stačí nám ukázat zvolený prostor a naši profesionálové jej beze zbytku vyplní skříní přesně podle Vašich požadavků.

Připravili jsme pro vás bohatou fotogalerii, kde najdete práce z naší dílny. Prohlédněte si fotky vestavěných skříní, přesvědčte se o našich schopnostech a najděte inspiraci k výběru té Vaší.

Vestavěné skříně inspirace - kde se nechat inspirovat?

Vestavěné skříně inspirace - inspirace u příbuzných a známých

Takto se většinou dozvíte velmi podrobné až vyčerpávající informace o konkrétním řešení. Ale tak budete čerpat inspiraci na vestavěné skříně jen z velmi malého množství. Ke kolika skříním se tímto způsobem dostanete, abyste se nechali inspirovat pro tu vaši? Mnoho jich asi nebude.

Vestavěné skříně inspirace - inspirace z katalogů

Podstatně větší spektrum vestavěných skříní a tím větší inspiraci získáte z firemních katalogů od firem, které se jejich sestavováním zabývají. Katalogy si můžete vzít domů a v klidu u kávy vybírat svou novou skříň. Má to ale jeden háček - pro katalogy si musíte někam zajít a strávit tím spoustu času.

Vestavěné skříně inspirace - inspirace z webového portálu společnosti TRUNN

Na našich stránkách najdete inspiraci z bohaté fotogalerie již realizovaných prací a můžete si přečíst i reference naši spokojených zákazníků. Všechny potřebné informace zde najdete přehledně na jednom místě a z pohodlí domova si můžete vybrat i objednat vestavěnou skříň, která splní všechna Vaše přání a požadavky.

Vestavěné skříně inspirace – materiálové možnosti

Nabídka společnosti TRUNN obsahuje přes 100 druhů odstínů, dekorů a materiálů pro výrobu. Spolupracujeme s předními výrobci materiálů EGGER a KRONOSPAN a při výrobě používáme pouze prověřené kvalitní materiály i komponenty, se kterými máme dlouhodobou zkušenost.

Vestavěné skříně si můžete nechat vyrobit ze široké nabídky různých materiálů, např. lamino, masiv, dýha, či různá exotická dřeva. Jako materiál na dveře nabízíme např. lamino, sklo kalené i mléčné, sklo lacobel, zrcadla, ratan, bambus atd. Vždy záleží jen na Vašci požadavcích, přáních a finančních možnostech. Inspirovat se můžete ve fotogalerii, kde si můžete prohlédnout design, materiály i kombinace barev a dekorů vestavěných skříní

Vestavěné skříně inspirace – proč si vybrat nás?

  • Poradíme Vám s výběrem materiálů, dekorů, doplňků a dalších komponentů, tak aby vestavěné skříně splnily všechny Vaše požadavky a očekávání. Naše nabídka dekorů, materiálů i barevných provedení je velmi rozmanitá.
  • Inspiraci naleznete ve fotogalerii skříní, které jsme již vyrobili
  • Všechny materiály i komponenty, které používáme na výrobu, jsou té nejvyšší možné kvality.
  • Výrobu v jsme schopni zrealizovat velmi rychle díky vlastním výrobním kapacitám v Čechách.
  • Máme bohaté zkušenosti. Na trhu působíme již více než 15 let.
  • zdarma u nás získáte individuální návrh, 3D vizualizaci i cenovou kalkulaci
  • Orientační cenu lze zjistit na základě Vašich požadavků zadaných do online návrháře.
  • Můžeme Vám nabídnout nábytek vyrobený na míru za rozumnou cenu s garancí záručního i pozáručního servisu. 

Naše truhlářská výroba Praha Vám nabízí i schody a schodiště.