Vestavěné skříně interiér

Interiér vestavěné skříně 1
Interiér vestavěné skříně 2
Interiér vestavěné skříně 3
Interiér vestavěné skříně 4
Interiér vestavěné skříně 5
Interiér vestavěné skříně 6
Interiér vestavěné skříně 7
Interiér vestavěné skříně 8
Interiér vestavěné skříně 9
Interiér vestavěné skříně 10

Vestavěné skříně jsou velmi praktickým úložným prostorem do každého interiéru. Lze je umístit do předsíně, ložnice, chodby, obývacího pokoje, dětského pokoje, šatny, podkroví i kanceláře, skladu či pod schody. Nenajdete interiér, ve kterém by vestavné skříně nemohly být realizovány! Jaký dekor použít a jakou barvu by měly mít? Jak je v interiéru dobře sladit s ostatním nábytkem? Vše se dozvíte na našem webu. Společnost TRUNN navrhuje, vyrábí a realizuje vestavěné skříně té nejvyšší kvality, které dokážou splnit požadavky i velmi náročných zákazníků.

Vestavěné skříně interiér

Vestavěné skříně navrhneme a vyrobíme tak, aby naprosto splynuly s Vaším interiérem, byly funkční, pohodlné a praktické, s přehlednými úložnými prostory. Umíme je vyrobit tak, aby měly ojedinělý a originální design, v kterém se bude odrážet Váš osobitý styl bydlení. Poradíme Vám, kam umístit vestavěnou skříň do obýváku, kde bude nejvhodnější v malometrážním bytě, jestli bude možné jí zpřístupnit z obou stran, jak z ní udělat dominantu pokoje nebo jak ji umístit do podkrovní místnosti. Posoudíme, zda jí bude možné použít v roli příček a vybereme i vhodný materiál a dekor, tak aby vestavěné skříně dokonale ladily s interiérem.

Na našich stránkách je také připraven chytrý ON-LINE NÁVRHÁŘ, díky kterému si můžete zkusit udělat návrh vestavěné skříně a také během chvíle zjistit její předběžnou cenu.  

Vestavěné skříně interiér - výhody

Investice do vestavěné skříně Vám zaručí, že na 100% využijete zvolený prostor a interiér bude doladěn přesně podle Vašeho přání. Velká variabilita vestavěných skříní, nepřeberné množství materiálů a jejich moderní vzhled, je dlouhodobě řadí mezi nejoblíbenější a nejvyhledávanější úložné systémy. Vestavěné skříně lze nejen realizovat do všech myslitelných prostor, ale také pro zakrytí různých nerovností v interiéru nebo schování technických zařízení jako je např. bojler nebo elektroměr.

Vzkoužejte naši nabídku

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Vestavěné skříně interiér - možné výhody

 • šetří čas při hledání a výběru uložených věcí
 • lze je vyrobit z mnoha materiálů, dekorů a barevných kombinací, přesně podle požadavků zákazníka
 • poskytují obrovskou variabilitu úložných ploch
 • dokonale využívají daný prostor
 • snadno vyřeší nedokonalosti interiéru (nerovné zdi, zkosené stropy, výklenky nebo různě zakřivené místnosti)
 • Vestavěné skříně a šatny Vám usnadní úklid – a to i ten bleskový, když dorazí neplánovaná návštěva. Prostě jen zavřete dveře je uklizeno!
 • Oblečení Vám v nich nezatuchne - má totiž víc místa a lépe dýchá než v klasické šatní skříni
 • lze je využít k optickému zvětšení prostor i k rozdělní místností

Vestavěné skříně interiér – online návrhář

Chcete do svého interiéru získat díky individuálně zhotovené vestavěné skříni další dostatek úložných prostor? Nechte si vyrobit vestavěnou skříň, kterou můžete umístit i do prostor kam běžný nábytek nepasuje. 

Jestliže chcete zjistit, zda bude vestavěná skříň Váš interiér vhodně doplňovat, stačí využít náš chytrý ONLINE NÁVRHÁŘ. Jeho velkou výhodou je, že si můžete libovolně a do nekonečna zkoušet různé možnosti a kombinace. Můžete si vybírat z mnoha dekorů, barev, doplňků a konečné rozhodnutí udělat, až budete naprosto spokojeni. Pomocí kalkulátoru vestavěné skříně si nejen můžete prohlédnout konečnou podobu vestavěné skříně, ale snadno získat i orientační cenu, za jakou lze u společnosti TRUNN pořídit.

Cena, kterou náš ONLINE NÁVRHÁŘ umí spočítat, je orientační a není z naší strany závazná. Vliv na konečnou cenu spočítanou kalkulátorem vestavěné skříně mohou mít:

Vestavěné skříně interiér - na cenu může mít vliv

 • Aktuální slevové akce
 • Změna barev
 • Změna materiálů
 • Změna doplňků
 • Náročnost na montáž nebo dopravu

Vestavěné skříně interiér – materiál a doplňky

Vestavěné skříně vyrábí firma TRUNN pouze z vysoce kvalitních, odolných, dobře udržovatelných a dlouhodobě prověřených materiálů, spolupracujeme s předními výrobci materiálů pro vestavěné skříně EGGER a KRONOSPAN. Naše nabídka obsahuje přes 100 druhů odstínů, dekorů a materiálů v pro výrobu vestavěných skříní.

Materiál na vestavěné skříně si u nás lze vybírat v různých cenových relacích a provedeních, tak aby doladily Váš interiér do posledního detailu. Abychom vyšli vstříc všem požadavkům našich zákazníků, není pro nás problém zhotovit vestavěné skříně z různě barevných částí, masivu, exotických dřev, bambusu, zrcadel, skel a kování v různých kombinacích. Všechny materiály a doplňky lze libovolně kombinovat, a proto Vám můžeme vybavit vestavěné skříně přesně tak, aby se Vám tam všechno pohodlně vešlo a aby přesně ladily se zbytkem interiéru.

Záleží jen na vašich požadavcích, přáních a finančních možnostech jak bude vypadat ta „vaše“ vestavěná skříň, jaká bude kombinace polic, šatních tyčí, košíků nebo speciálních vychytávek, jakou jsou držáky na žehličku, na vysavač, kravatovníky, kalhotovníky nebo koše na špinavé prádlo.

Vestavěné skříně interiér – proč si vybrat firmu TRUNN?

Vestavěné skříně nejen vyrábíme, ale do našich nabízených služeb patří také profesionálně provedené zaměření prostor, 3D vizualizace, kalkulace ceny, doprava na místo, odborné sestavení a poskytnutí záručního i pozáručního servisu.

 • Jsme profesionálové s dlouholetými zkušenosti, vestavěné skříně vyrábíme již více než 15 let
 • ZDARMA zpracujeme individuální návrh, 3D vizualizaci i cenový rozpočet
 • Díky vlastní výrobě v Čechách máme velmi krátké dodací lhůty. Vestavěné skříně jsme schopni dodat cca do 14 dnů od objednávky.
 • Ručíme za kvalitu. Vestavěné skříně vyrábíme pouze z kvalitních materiálů od ověřených dodavatelů
 • Poskytujeme záruční i pozáruční servis
 • Vestavěné skříně vyrábíme v široké paletě materiálů, barev i dekorů 

Naše truhlářská výroba Vám nabízí i schody a schodiště.