Vestavěné šatny a šatní skříně

vestavěné šatny 1
vestavěné šatny 2
vestavěné šatny 3
vestavěné šatny 4
vestavěné šatní skříně 1
vestavěné šatní skříně 2
vestavěné šatní skříně 3
vestavěné šatní skříně 4
vestavěné skříně a šatny 1
vestavěné skříně a šatny 2

Máte rádi přehled a pořádek ve svých osobních věcech? Nebaví Vás neustálé hledání věcí a nekonečné skládaní oblečení? Máte v bytě nevyužitou malou místnůstku, prostor pod schody nebo výklenek, do kterého se žádná normální skříň nevejde? Nechte si do nich vyrobit vestavěné skříně a využijte je jako šatnu! Vestavěné skříně a šatny budou skvěle sloužit celé Vaší rodině nejen pro praktické a pohodlné ukládání oděvů pro každodenní nošení, ale např. i sezónního oblečení a bot, prádla po vyprání, sportovního vybavení, žehlicího prkna, náhradních lůžkovin atd.  

Vestavěné šatny a šatní skříně

Vestavné šatny – naše možnosti

Vestavné šatny Vám pomůžou udržet dokonalý pořádek ve svých věcech, Vaše oblečení zůstane díky důmyslným doplňkům nažehlené a složené jako byste ho právě vyžehlili. Díky přehledně organizovanému prostoru budete přesně vědět, kde které oblečení najít. Vyhovuje Vám kombinace vysoké kvality a příznivých cen? Nechte si vyrobit od firmy TRUNN jedinečné vestavné skříně odpovídající trendům 21. století. Neváhejte oslovit naše profesionály, kteří Vám za velmi příznivou cenu vyrobí vestavěné šatny přesně podle Vašich představ a požadavků.

Vestavěné šatny navrhneme a vyrobíme funkční, pohodlné, praktické, s přehlednými úložnými prostory, umožňující Vašemu oblečení volně dýchat. Naše vestavěné skříně a šatny podtrhují čisté linie, ojedinělý a originální design, v kterém se bude odrážet Váš osobitý styl bydlení. Firma TRUNN Vám kvalitně a profesionálně navrhne, vyrobí a smontuje vestavěné šatny do jakéhokoliv prostoru. Čím je zakázka složitější, tím více nás baví najít to správné řešení.

Vestavěné šatny dodává firma TRUNN již více než 15 let a naši pracovníci, kteří vestavěné skříně a šatny vyrábějí, jsou vyhledávanými odborníky v tomto oboru. Díky vlastním výrobním kapacitám v Čechách jsme schopni zrealizovat výrobu a dodávku vestavěných skříní nebo šaten velmi rychle, obvykle do 14 dnů. Všechny naše služby poskytujeme na té nejvyšší úrovni a snažíme se vycházet našim zákazníkům vstříc, tak aby byli spokojeni na 100%.

Vzkoužejte naši nabídku

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Připravili jsme pro Vás také ON-LINE NÁVRHÁŘ VESTAVNĚ ŠATNY, díky kterému můžete z pohodlí domova během chvíle zjistit předběžnou podobu a cenu požadované skříně či šatny.

Vestavěné šatny - výhody

 • Šetří čas při hledání a výběru oblečení
 • Usnadní úklid – a to i ten bleskový, když dorazí neplánovaná návštěva. Prostě jen zavřete dveře do šatny a je uklizeno!
 • Poskytují obrovskou variabilitu úložných ploch
 • Lze vyrobit z mnoha materiálů a dekorů, přesně podle požadavků zákazníka
 • Oblečení Vám ve vestavěné šatně nezatuchne - má totiž víc místa a lépe dýchá než v klasické šatní skříni
 • Máte více soukromí při výběru, zkoušení a oblékání oblečení
 • Dokonale využívají daný prostor

Vestavěné šatní skříně a šatny – typy

Vestavěné šatní skříně lze vybírat ze třech základních typů - ve tvaru písmene L, I nebo U. Každé z těchto rozmístění má svá pro a proti.

Vestavěné šatní skříně ve tvaru „I“ s úložným systémem pouze po jedné straně jsou vhodné zejména do úzkých místností či výklenů, do kterých se dva úložné systémy nevešly. Vestavěné šatní skříně ve tvaru „L“ se vyrábějí tam, kde chceme na jednu stěnu dát velké zrcadlo nebo je ve stěně okno a není jí možné využít pro ukládání věcí. Vestavěné šatní skříně ve tvaru „U“ jsou díky nejlepšímu využití prostoru nejžádanějšími. Úložné systémy jsou umístěné podél obou bočních stěn i na zdi, která je protilehlá ke dveřím. Prostor je tak využitý na maximum a dokonale přizpůsobený potřebám zákazníka.

Vestavěné šatní skříně – materiál a doplňky

Vestavěné šatní skříně vyrábí firma TRUNN z vysoce kvalitních, odolných, dobře udržovatelných a dlouhodobě prověřených materiálů vysoké kvality. Záleží jen na vás, jak si šatnu necháte sestavit a jak bude vypadat ta „vaše“ kombinace polic, šatních tyčí, košíků a třeba i speciálních vychytávek, jakou jsou držáky na žehličku, na vysavač, kravatovníky, kalhotovníky nebo koše na špinavé prádlo.

Materiál na vestavěné šatní skříně si u nás lze vybírat v různých cenových relacích a provedeních. Abychom vyšli vstříc všem požadavkům našich zákazníků, není pro nás problém zhotovit vestavěné skříně nebo šatny z různě barevných částí, masivu, exotických dřev, bambusu, zrcadel, skel a kování v různých kombinacích. Všechny materiály a doplňky se dají libovolně kombinovat, a proto Vám můžeme vybavit vestavěné šatní skříně přesně tak, aby se Vám tam všechno pohodlně vešlo a aby přesně ladily se zbytkem interiéru.

Vestavěné skříně a šatny – proč vybrat firmu TRUNN?

Vestavěné skříně a šatny nejen vyrábíme, ale do našich nabízených služeb patří samozřejmě profesionálně provedené zaměření prostor, 3D návrh, kalkulace ceny, doprava na místo, odborné sestavení a poskytnutí záručního i pozáručního servisu.

 • Jsme profesionálové s dlouholetými zkušenosti, vestavěné skříně a šatny vyrábíme již více než 15 let
 • Díky vlastní výrobě v Čechách máme velmi krátké dodací lhůty. Objednávku dodáme cca do 14 dnů od objednání
 • ZDARMA zpracujeme individuální návrh, 3D vizualizaci a cenový rozpočet 
 • Ručíme za kvalitu.Vyrovu provádíme pouze z kvalitních materiálů od ověřených dodavatelů a poskytujeme na ně záruční i pozáruční servis
 • Vestavěné skříně a šatny dodáváme v široké paletě barev, dekorů a provedení

Objednejte si vestavěné skříně a šatny od společnosti TRUNN ještě dnes! Nabízíme férové jednání, rozumné ceny a vždy kvalitně provedenou práci! Naše truhlářská výroba Praha Vás nezklame a je schopná vám vyrobit i schody a schodiště