Vestavná skříň

vestavná skříň 1
vestavná skříň 2
vestavná skříň 3
vestavná skříň 4
vestavná skříň 5
vestavná skříň 6
vestavná skříň 7
vestavná skříň 8
vestavná skříň 9
vestavná skříň 10

Potřebujete získat více úložného prostoru pro všechny svoje věci? Moderní vestavná skříň Vám ho nabídne! V současnosti se jedná o nejoblíbenější variantu řešení úložného prostoru nejen v domácnostech, ale i různých dalších prostorách jako jsou např. kanceláře, sklady, obchody, šatny atd.  Dokáže skvěle využít každý centimetr prostoru od podlahy až ke stropu, hodí se do každé místnosti a hravě si poradí i různými atypickými tvary. Do vestavné skříně se vejde výrazně více obsahu než do sériově vyráběné skříně, navíc díky obrovskému výběru materiálů a dekorů může zajímavým designem oživit Váš interiér. Vestavná skříň je skvělým řešením, pro každého, kdo chce získat nejen dostatek prostoru pro uložení svých věcí, ale také stylový interiérový doplněk.

Vestavná skříň Praha

Nechte si vyrobit od firmy TRUNN originální skříň, která splní všechna Vaše očekávání a požadavky! Zkuste si na našich stránkách náš chytrý ON-LINE NÁVRHÁŘ VESTAVNÝCH SKŘÍNÍ a získejte tak během chvilky zdarma návrh vestavné skříně i její orientační cenu.

Vestavná skříň – naše možnosti

Nedílnou součástí mnoha domácností je vestavná skříň vyrobená na míru prostoru, nabízející maximální, efektivní a praktické řešení pro ukládání v podstatě čehokoliv. A přesně takovou skříň Vám můžeme vyrobit i my – společnost TRUNN. Skříň umíme vyrobit opravdu kamkoliv. Pro její umístění si můžete vybrat i tzv. „mrtvá místa“ – výklenky, šikminy, místa pod schody, podkroví, úzké chodby atd. Můžete jí využít i pro schování vodoměru, plynoměru, bojleru a dalších prvků technického zázemí. Stačí nám ukázat prostor, ve kterém byste chtěli skříň mít, a my ho beze zbytku vyplníme vestavnou skříní, k vaší naprosté spokojenosti.

Vnitřní prostor je vestavné skříně uzpůsobíme vašim požadavkům tak, abyste vše potřebné měli pohodlně na dosah ruky a bez problémů do skříně uschovali vše potřebné – třeba i vysavač, sušák, objemná zavazadla, sportovní vybavení a cokoliv dalšího. Jsme připraveni na všechna Vaše přání, čím víc je zakázka složitější, tím více nás baví! Vestavné skříně a další nábytek na míru vyrábíme k plné spokojenosti zákazníků již více než 15 let a naši pracovníci jsou vyhledávanými odborníky.

Vestavné skříně vyrábíme, ale do našich nabízených služeb patří samozřejmě také profesionálně provedený návrh, cenová kalkulace, doprava na místo, odborná montáž a poskytnutí záručního i pozáručního servisu. Na rozdíl od různých obchodů s nábytkem, které jen prodávají, firma TRUNN se zabývá i výrobou. Jsme proto schopni vestavnou skříň zhotovit přesně na míru Vašim požadavkům a díky vlastním výrobním kapacitám v Čechách jsme schopni zrealizovat její výrobu velmi rychle, obvykle do 14 dnů od objednávky. Nabízíme férové jednání, rozumné ceny a vždy kvalitně provedenou práci!

Vzkoužejte naši nabídku

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Vestavná skříň – proč vybrat firmu TRUNN?

 • Zaměření, cenová kalkulace, individuální návrh a 3D vizualizace je u nás ZDARMA
 • Jsme profesionálové - na trhu jsme již víc než 15 let
 • Máme velmi krátké dodací lhůty 
 • Vyrábíme z široké palety materiálů, dekorů a kování, v různých barevných kombinacích přesně podle přání zákazníků
 • Vyhlašujeme různé slevové akce
 • Naše výrobky nešidíme - používáme pouze vysoce kvalitní materiály od dlouhodobě ověřených dodavatelů
 • Ručíme za kvalitu - poskytujeme záruční i pozáruční servis

Vestavná skříň – materiálové možnosti

Vestavná skříň je naprosto individuální záležitost a každá je svým způsobem originál. Společnost TRUNN vyrábí pouze z dlouhodobě prověřených materiálů vysoké kvality. Všechny námi nabízené a používané materiály jsou vysoce odolné, dobře udržovatelné a splňují všechny hygienické i technické předpisy požadované v jak obytných prostorech, tak i v kancelářích.

Vestavná skříň Vám umožní individuální volbu materiálů a barev odpovídající Vašemu životnímu stylu a potřebám. Můžete si jí nechat vyrobit ze široké nabídky různých materiálů, např. velmi oblíbené lamino, masiv či různá exotická dřeva. Jako materiál na dveře si můžete vybrat různá skla - kalené i mléčné, sklo lacobel, zrcadlo, ratanový výplet, bambus atd. Záleží jen na Vašich přáních, požadavcích a finančních možnostech.

Prohlédněte si naši fotogalerii, kde si můžete prohlédnout design, materiály i kombinace barev a dekorů vestavné skříně, kterou Vám můžeme vyrobit. Naše nabídka pro realizaci obsahuje přes 100 druhů odstínů a dekorů, včetně těch nejoblíbenějších, jako jsou buk, dub, olše atd.

Vestavná skříň – přednosti

 • lze vyrobit do jakéhokoliv prostoru
 • poskytuje nekonečnou variabilitu úložných ploch
 • dokáže vyřešit i různé nedokonalosti interiéru (nerovné podlahy, zkosené stropy, křivé zdi místností)
 • umožní estetické vylepšení vzhledu interiéru a může dopomoci i k optickému zvětšení prostoru
 • lze vyrobit z nepřeberného množství materiálů, dekorů a barev
 • je možné jí využít i k rozdělní místností

Vestavná skříň - praktické doplňky

Doplňky, které lze do vestavné skříně instalovat, jsou tím, co jí odlišuje od běžné sériově vyráběné skříně. Doplňky slouží k tomu, abychom docílili její dokonalé a praktické využití. Jsou to např. různé speciální věšáky (na kalhoty, sukně, kravaty, pásky atd.), drátěné držáky na boty, nízké zásuvky na drobné věci, pevné nebo sklopné šatní tyče, výsuvné nebo pevné police, drátěné koše a košíky, speciální držáky na žehličku, žehlicí prkno, hadici od vysavače atd.

Všechny doplňky se dají libovolně kombinovat, a proto Vám můžeme vybavit vestavnou skříň přesně tak, aby se Vám tam všechno pohodlně vešloVestavěná skřín není jediným produktem, který Vám můžeme jako truhlářská výroba Praha nabídnout. Rádi Vám mimo vestavěné skříně zhotovíme i schody a schodiště.