Interiérové schodiště

Interiérové schodiště
Interiérové schodiště 1
Interiérové schodiště 2
Interiérové schodiště 3
Interiérové schodiště 4
Interiérové schodiště 5
Interiérové schodiště 6
Interiérové schodiště 7
Interiérové schodiště 8
Interiérové schodiště 9

Stavíte či rekonstruujete vícepodlažní dům nebo byt a potřebujete elegantní a praktické interiérové schodiště, splňující veškeré Vaše představy? Chcete mít originální provedení interiérového schodiště a máte specifické požadavky na jeho konstrukci, použitý materiál či barevný odstín?  Interiérové schodiště na míru, jehož realizaci Vám nabídne naše truhlářská výroba TRUNN, není jen praktickou a funkční součástí interiéru, ale stává se i jeho krásnou ozdobou. Jedná se o interiérové schody v elegantním designu se známkou originality, v prvotřídním řemeslném provedení a špičkové kvalitě materiálu.

Vzkoužejte naši nabídku

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Interiérové schodiště – naše nabídka

Hledáte kvalitní a spolehlivou firmu, která vám interiérové schodiště navrhne, vyrobí, přiveze a také sestaví? Využijte nabídky společnosti TRUNN, která vyrábí špičková, komfortní a elegantní interiérová schodiště vysoké kvality již více než 15 let a dokáže Vám v tomto oboru nabídnout to, co málokterá jiná firma. Výrobky od společnosti TRUNN jsou vždy propracované do posledního detailu, při jejich výrobě používáme pouze ty nejkvalitnější materiály a nejmodernější technologie.

Interiérové schodiště nabízíme v mnoha různých provedeních a na přání ho upravíme přesně podle vašich představ. Vedle perfektního návrhu je u nás samozřejmostí také špičkové řemeslné zpracování, použití prověřených materiálů a dbáme také na jeho špičkovou povrchovou úpravu. Jsme připraveni vyjít vstříc vašim individuálním přáním a vždy se snažíme najít optimální řešení, tak aby konečné dílo splnilo všechny technické i designové požadavky.

Nabízíme nejen interiérové dřevěné schodiště, ale zabýváme se také výrobou nábytku na míru. Můžeme Vám například vyrobit a sestavit vestavěné skříně pod schodiště, takže ideálně využijete celý prostor. 

Interiérové schodiště – nabízíme různé typy

Interiérové schodiště - Vřetenové schodiště

Pro toto interiérové schodiště je typický středový sloup, kolem kterého se schody rozevírají. Schody tak působí velmi lehkým dojmem, že skoro vypadají, jakoby se vznášely ve vzduchu. Jeho venkovní část je tvořena pouze zábradlím nebo zábradlím se zadlabanou schodnicí ukončenou sloupky. 

Interiérové schodiště - třmenové schodiště

Tento model je charakteristický svým způsobem upevnění. Základní typ nemá schodnice a jednotlivé stupně jsou kotveny přímo do zdi. Díky svému provedení působí velmi elegantním a vzdušním dojmem.

Interiérové schodiště - zadlabané schodiště

Tento typ má boční schodnice, které tvoří konstrukci zadlabaných schodů. V nich jsou asi do poloviny tloušťky osazeny a zajištěny jednotlivé stupně. Otevřené části zábradlí jsou ukončeny sloupky.

Interiérové schodiště - sedlové schodiště

Jedná se o schodiště klasického stylu. Nosným prvkem jsou vyřezávané schodnice (bočnice), na které jsou shora připevněné stupnice. Jednotlivé stupně nepřiléhají ze strany úplně k vnější zdi, zůstává zde přibližně 30 mm mezera.

Interiérové schodiště – možnosti výběru

Interiérové schodiště je hodně viditelným prvkem interiéru, který bude sloužit několik desítek let a proto je jeho výběru potřebné věnovat patřičnou pozornost. V současnosti je možnost výběru z celé řady různých schodišť, která jsou funkční a stávají se jedinečnou ozdobou interiéru. Jaké interiérové schodiště je tedy možné realizovat a proč se pro některý typ rozhodnout? Obraťte se na specialisty ze společnosti TRUNN, kteří jsou připraveni Vám ochotně poskytnout svoje odborné znalosti.

Interiérové schodiště je možné vybírat z široké škály typů a tvarů. Můžete se rozhodnout, zda dáte přednost klasickému přímému, lomenému či točitému (točité schodiště); s podestou či bez podesty; jedno, dvou, tří a více ramennému; křivočarému, obloukovému nebo mlynářskému. Zvolit si můžete také výšku či šířku jednotlivých schodů. Jednotlivé typy lze různě kombinovat, tak aby interiérové schodiště přesně odpovídalo vašim požadavkům. 

Společnost TRUNN nabízí mnoho konstrukčních typů i širokou škálu materiálů. Interiérové schodiště, které Vám vyrobíme, bude nejen elegantní a krásné, ale také bezpečné a pohodlné.

Interiérové schodiště – materiály

Přemýšlíte, jaké zvolíte interiérové schodiště? Vyberte si moderní od společnosti TRUNN, které oživí vaše bydlení a dodá mu jedinečný ráz. Vybírat si můžete nejen z mnoha typů, ale také z různých materiálů používaných na výrobu. Mezi základní materiály patří klasické dřevo, např. buk, dub, jasan, modřín, javor, třešeň, borovice, smrk a ořech, exotické dřevo, kov, tvrzené sklo či kombinace těchto materiálů.

Pro výrobu schodišť používá společnost TRUNN kvalitní materiály, které splňují přísná kritéria na stabilitu i pevnost konstrukce a jsou podrobovány neustálé kontrole. Máte-li zájem o zpracování nabídky, kontaktujte nás!  Připravíme pro vás návrh vhodného řešení, včetně cenové nabídky, případně zpracování 3D modelu.

Interiérové schodiště – barevnost a možnosti povrchových úprav

Povrchová úprava a barevnost, kterou může interiérové schodiště mít, záleží vždy na přání a požadavcích zákazníka. Lze jej sjednotit s podlahou i nábytkem tak, aby byl celý interiér designově doladěn nebo z něj udělat originální prvek, který se naopak bude od ostatního vybavení interiéru lišit.

Interiérové schodiště - možnosti povrchových úprav

  • Lakování vysoce kvalitním dvousložkovým polyuretanovým bezbarvým lakem
  • Zabarvení do požadovaného odstínu mořením
  • Voskování tekutým voskem
  • Olejování
  • Bělení
  • Kartáčování
  • Drásání
  • Katrování

Schody a schodiště vyrábíme již více jak 15 let.