Stahovací schody

Stahovací schody
Stahovací schody 1
Stahovací schody 2
Stahovací schody 3
Stahovací schody 4
Stahovací schody 5
Stahovací schody 6
Stahovací schody 7
Stahovací schody 8
Stahovací schody 9
Stahovací schody 10

Jak zajistit ve vašem domě pohodlný přístup i do půdních či podkrovních prostor, které nepoužíváte každý den? Je důležité, aby půda či úložné prostory byly kdykoliv a dobře dostupné, a půdní schody přitom zabíraly jen minimum místa. Na půdu či do podkroví můžete vylézt po žebříku, ale mnohem bezpečnějším a praktičtějším řešením jsou moderní stahovací schody na půdu. Společnost TRUNN nabízí kvalitní a stabilní stahovací schody podle požadavků zákazníka v různých rozměrech a délkách.

Vzkoužejte naši nabídku

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Stahovací schody – skladný, chytrý a funkční pomocník

Stahovací schody jsou skladný a chytrý pomocník, který vám při správném výběru poslouží přesně tak, jak má. Slouží zejména k občasnému přístupu do podkrovních či půdních prostor a jejich hlavním přínosem je zejména minimální potřebný prostor, který po stažení zabírají. Jejich základem je pevná a stabilní konstrukce pro pohodlný a bezpečný výstup, takže se díky nim dostanete na půdu či do podkroví opravdu snadno, rychle a bezpečně.

Stahovací schody jsou nenápadně schované ve stropní části a vždy připravené k pohotovému využití. Snadno a lehce se vysouvají pomocí speciální teleskopické stahovací tyče, kterou stačí zachytit háček na víku ve stropě a schody stáhnout k podlaze. Spodní část, která přichází do kontaktu s podlahou, je vybavena ochrannými kolečky, a díky tomu nehrozí žádné mechanické poškození podlahy.

Stahovací schody jsou nejčastěji používaným typem, které jsou funkčním a praktickým pomocníkem v prostorách, kam nelze klasické schody z důvodu nedostatku místa umísit. Jsou nepostradatelné pro přístup a využití půdních či podkrovních prostor a lze si je vybírat z mnoha variant.

Stahovací schody - snadná manipulace

Stahovací schody vyžadují jen velmi málo prostoru a po složení jsou schovány ve stropní konstrukci, takže Vám nebudou překážet a po jejich zasunutí Vám zůstane nad hlavou hladký strop. Vyznačují se velmi snadnou manipulací, kterou zvládne bez problémů jedna osoba.

Ačkoliv samotné stahovací schody váží až 80 kg, dá se s nimi snadno manipulovat a to díky jejich konstrukci. Teleskopické držadlo, podpora pérováním a zavírací mechanismus na kolečkových ložiskách, to je základ snadné manipulace. Speciální regulační prvky umožňují přizpůsobit je výšce místnosti bez potřeby dalších úprav. Splňují veškeré technické požadavky, bezpečnostní normy a poskytují uživatelský komfort.

Proč si pořídit stahovací schody – jaké mají výhody?

Stahovací schody Vám přinesou mnoho nepochybných výhod, zde najdete jejich přehled:

  • kombinují v sobě nejlepší vlastnosti schodiště a žebříku
  • po složení zůstávají ukryté ve stropě
  • mají unikátní sklápěcí systém umožňující snadnou manipulaci
  • poskytují maximální úsporu prostoru při roztažení
  • mají kvalitní termoizolační poklop
  • jsou vybaveny teleskopickou tyčí pro snadné rozložení
  • lze je rychle a snadno namontovat do stropu
  • stupně mají protiskluzovou úpravu
  • lze je použít i jako únikovou komunikační cestu
  • lze je využít do moderních interiérů i do starších staveb

Stahovací schody – typy

Společnost TRUNN nabízí stahovací schody v mnoha variantách, typizované i vyráběné na míru přesně podle konkrétních rozměrů daného prostoru; zateplené i nezateplené; s dřevěným i kovovým žebříkem. Dalším typem jsou schody protipožární, které představují výbornou bariéru při vzniku požáru uvnitř budovy a zabraňují šíření ohně a kouře do prostoru nad nimi. Vysoká protipožární odolnost umožňuje využití v místech, kde při požáru hrozí odříznutí cesty před ohněm.

Všechny nabízené a dodávané typy jsou vyráběny tak, aby přinášely uživatelům maximální komfort a bezpečnost. Vždy se snažíme najít řešení pro každého zákazníka a vyjít mu maximálně vstříc. Široká je u nás také nabídka příslušenství k půdním schodům, kde najdete například zábradlí, krycí lišty, patky a mnoho dalšího.

Stahovací schody – kde se využívají?

Stahovací schody jsou často nezbytným a praktickým prostředkem, bez něhož by nebylo možné v mnoha stavbách využívat půdní či podkrovní prostor. Nejmenší varianta se vejde do stavebního otvoru 700 x 500 cm, takže vyřeší i prostory, kde opravdu bojujete s nedostatkem místa.

Stahovací schody jsou velmi často využívány na chatách a chalupách, pro pohodlný vstup do podkrovních prostor, kde se v rekreačních objektech nalézají ložnice. Mohou sloužit také jako úniková komunikační cest, jsou instalovány v různých skladovacích prostorech či garážích a stávají i se součástí moderních interiérů, kde jsou instalovány do míst, kam není možné vystavět klasické schody a schodiště.

Stahovací schody – naše nabídka

Společnost TRUNN nabízí stahovací schody vyrobené z kvalitních a dlouhodobě prověřených materiálů, které splňují přísná kritéria na stabilitu i pevnost konstrukce. Při jejich navrhování a výrobě bereme zřetel také na možnost jejich jednoduché a pohodlné obsluhy. Tím Vám můžeme garantovat, že budou později sloužit opravdu tak, jak mají. Všechny dodávané stahovací schody vždy důkladně testujeme a dbáme na to, aby splňovaly všechny bezpečnostní, technické a stavební předpisy.

Každý zákazník má u nás jistotu individuálního přístupu, odborného poradenství, vysoké kvality a špičkového řemeslného zpracování. Nabízíme férové jednání, rozumné ceny a vždy kvalitně provedenou práci! Výsledek naší odborně provedené práce Vás příjemně překvapí!

Naše truhlářská výroba Vám také může nabídnout vestavěné skříně.