Vestavěná skříň foto

vestavěná skříň foto 1
vestavěná skříň foto 2
vestavěná skříň foto 3
vestavěná skříň foto 4
vestavěná skříň foto 5
vestavěná skříň foto 6
vestavěná skříň foto 7
vestavěná skříň fotogalerie 1
vestavěná skříň fotogalerie 2
vestavěná skříň fotogalerie 3

Stále více zákazníků v poslední době hledá praktický a především „na míru ušitý“ způsob ukládání věcí a využití prostoru, kterým je právě vestavěná skříňVestavěná skříň na míru je nejen flexibilní a vysoce praktická, ale v neposlední řadě se stává také designovým kouskem interiéru. Moderní vestavěná skříň dokonale využije každý prostor, umí skvěle vyřešit nedostatek úložných prostor a využít i sebemenšího a zdánlivě nepoužitelného místa v interiéru. Vestavěná skříň v připravené fotogalerii na našich stránkách Vás o tom přesvědčí! 

Vestavěná skříň foto

Vestavěná skříň foto - každodenní komfort

Každá ložnice, pracovna, knihovna či šatna potřebuje místo na ukládání velkého množství věcí. Vestavěná skříň, realizovaná přesně podle Vašich požadavků, Vám umožní uložit všechny potřebné věci - knihy, CD, sklo, dokumenty, sběratelské objekty, oblečení, obuv atd. Díky velké variabilitě úložných ploch budete mít vše přehledně uloženo na viditelném, bezpečném a před prachem chráněném místě – ve vestavěné skříni. Podívejte se na foto vestavěné skříně na našich stránkách a přesvědčte se sami, co firma TRUNN nabízí.

Vestavěná skříň je ideálním řešením pro Vaši chodbu, sklep, ložnici, dětský pokoj, šatnu i kancelář, obchod či jiný komerční prostor. V porovnání s běžnými skříněmi získáte pořízením vestavěné skříně až o polovinu více úložného prostoru ve formě různých polic, zásuvek, tyčí či zásuvek. Pro vestavěnou skříň nejsou žádným problémem ani „mrtvá místa“, jako jsou např. rohy místností, šikminy, podkroví, výklenky či místa pod schody.

Na základě Vašich požadavků a prostorových dispozic Vám společnost TRUNN navrhne a vyrobí vestavěnou skříň tak, aby dokonale zaplnila požadovaný prostor, dobře splynula s interiérem a dokázala perfektně pojmout všechny Vaše věci. Stačí nám ukázat místo, kde chcete vestavěnou skříň mít a naši profesionálové do něj zrealizují vestavěnou skříň podle Vašich požadavků. Foto, kde se nachází vestavná skříň z naší dílny, Vám mnohé napoví….

Vzkoužejte naši nabídku

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Vestavěná skříň - fotogalerie zakázek

Společnost TRUNN vyrábí již více než 15 let vestavěné skříně, které splňují všechny požadavky na vysokou kvalitu provedení i moderní design. Připravili jsme pro vás inspirativní fotogalerii, kde si můžete prohlédnout foto námi realizovaných zakázek vestavěných skříní. 

Vestavěná skříň lze na našich stránkách navrhnout také z pohodlí Vašeho domova. Stačí využít připravený jednoduchý ON-LINE NÁVRHÁŘ VESTAVĚNÝCH SKŘÍNÍ, jehož pomocí nejen zjistíte, jak by mohla vaše vestavěná skříň vypadat, ale i jaká bude její orientační cena.   Fotogalerie, kde je vestavěná skříň z naší dílny prezentována, Vám pomůže s výběrem dekoru a materiálů. Foto vestavěné skříně Vás přesvědčí, že může být vhodným designovým i praktickým doplňkem jakéhokoliv bytu.

Můžeme Vám nabídnout nejen vestavěnou skříň, ale i další nábytek vyrobený na míru za rozumnou cenu s garancí záručního i pozáručního servisu. Poradíme Vám s výběrem vhodného materiálu, zpracujeme pro Vás zdarma individuální 3D návrh vestavěné skříně i cenovou kalkulaci. Jsme profesionální tým, který se snaží vždy vyhovět přání zákazníka a poskytnout mu co nejlepší servis a služby. Dodávku a montáž vestavěné skříně realizujeme vždy tzv. na „klíč“. Při práci dbáme na každý detail a odcházíme vždy až po kompletně hotové práci. Náš dobře sehraný tým zvládne vše rychle a Vám ušetří starosti. Disponujeme vlastními proškolenými pracovníky i veškerou potřebnou technikou.

Váháte, jestli jsme pro vaši vestavěnou skříň ta pravá firma? Vestavěná skříň v připravené fotogalerii Vám o naší práci řekne víc!  Vyberte si to, co se líbí vám! Jsme připraveni na všechny vaše požadavky, i na ty neobvyklé! Kontaktujte nás!

Vestavěná skříň foto – materiály

Vestavěná skříň je naprosto individuální záležitost, každá je svým způsobem originál. Navrhujeme ji přesně na míru Vašemu interiéru a díky obrovskému výběru mnoha materiálů, dekorů, barev, výplní i rámů dostává vždy nový a jedinečný styl. Dokonale se umí přizpůsobit všem potřebám zákazníků i jejich životnímu stylu. Vestavěná skříň Vám umožní individuální volbu materiálů a barev. Můžete si jí nechat vyrobit ze široké nabídky různých materiálů, např. lamino, masiv, dýha, či různá exotická dřeva. Jako materiál na dveře nabízíme např. lamino, sklo kalené i mléčné, sklo lacobel, zrcadla, ratan, bambus atd. záleží jen na Vašich přáních, požadavcích a finančních možnostech.

Prohlédněte si naši fotogalerii, kde si můžete prohlédnout design, materiály i kombinace barev a dekorů vestavěné skříně, kterou Vám můžeme vyrobit. Naše nabídka pro realizaci vestavěné skříně obsahuje přes 100 druhů odstínů a dekorů, včetně těch nejoblíbenějších, jako jsou buk, dub, olše atd. Spolupracujeme s předními výrobci materiálů EGGER a KRONOSPAN a při výrobě vestavěných skříní používáme pouze prověřené kvalitní materiály a komponenty, se kterými máme dlouhodobou zkušenost.

Vestavěná skříň foto – proč si vybrat nás?

  • ZDARMA pro Vás připravíme individuální návrh vestavěné skříně, 3D vizualizaci, kalkulaci i konečnou cenu.
  • Orientační cenu vestavěné skříně můžete zjistit sami na základě Vašich požadavků zadaných do online návrháře vestavěných skříní na našich stránkách
  • Ochotně Vám pomůžeme s  výběrem vhodných materiálů, dekorů, doplňků a dalších komponentů, tak aby vestavěná skříň splnila všechny Vaše požadavky a očekávání. Jak vypadá ve skutečnosti, si můžete prohlédnout ve fotogalerii vestavěných skříní.
  • Všechny materiály i komponenty, ze kterých je vestavěná skříň vyrobena, jsou té nejvyšší možné kvality.
  • Díky vlastním výrobním kapacitám v Čechách jsme výrobu vestavěné skříně schopni zrealizovat velmi rychle, zpravidla do 14 dnů.
  • Jsme profesionálové s bohatými zkušenostmi, vestavěné skříně vyrábíme již více než 15 let.
  • Poskytujeme záruční i pozáruční servis

Truhlářská výroba Praha od společnosti Trunn Vám nabízí i schody a schodiště