Vestavěné skříně do podkroví

vestavěné skříně do podkrov 1
vestavěné skříně do podkroví 2
vestavěné skříně do podkroví 3
vestavěné skříně do šikminy
vestavěné skříně do šikminy 1
vestavěné skříně do chodby
vestavěné skříně do podkroví 4
vestavěné skříně do chodby 1
vestavěné skříně do šikminy 2
vestavěné skříně do rohu

Bydlíte v podkroví a chybí Vám doma dostatek úložného prostoru, protože pod šikminy se klasický nábytek nevejde? Máte v bytě prázdnou chodbu a v místnostech rohy, kam odkládáte věci bez ladu a skladu? Toužíte po krásném designovém nábytku ve zkosených místnostech? Potřebujete využít volný prostor pod schody? Pořiďte si vestavěné skříně na míru - do podkroví, do šikminy, do chodby, do rohu. Vestavěné skříně na míru využívají prostor mnohem lépe a efektivněji než volně stojící skříně. Nejen že perfektně pasují přesně do vymezeného prostoru v místnosti, ale jsou i vkusným designovým doplňkem interiéru. Vestavěné skříně jsou zárukou toho, že všechno, co je potřeba uložit najde své místo a Váš byt bude působit uklizeně a útulně.

Vestavěné skříně do podkroví

Vestavěné skříně do podkroví, šikminy - možnosti

Podkroví je specifický prostor, kam vzhledem šikminám a krovům nelze umístit klasické skříně. Tato místa tak zůstávají bez využití. Nejvhodnějším řešením je tedy navrhnout vestavěnou skříň do podkroví přesně podle sklonu stropu a tvaru nevyužitého prostoru. Každé podkroví je originál a výroba vestavěné skříně do podkroví vyžaduje individuální přístup.

Než si vestavěné skříně do šikmin v podkroví objednáte, musíte si rozmyslet, jaký druh podkrovního nábytku na míru si chcete pořídit. Vestavěné skříně do podkroví je nutné uzpůsobit funkci místnosti. V podkrovních místnostech bývají hlavně ložnice, dětské pokoje či pracovny, ale ani obývací pokoje nebo kuchyně nejsou v podkroví výjimkou.  Ideální řešení je využít náš  ONLINE NÁVRHÁŘ VESTAVĚNÝCH SKŘÍNÍ, který vám bude ilustrovat, jak se váš domov zútulní i jaká bude orientační cena vestavěné skříně do podkroví.

I když výroba vestavěné skříně do šikmin v podkroví není na první pohled nic jednoduchého, profesionálové z firmy TRUNN si s tím poradí. Máme dlouholeté zkušenosti a se záludným podkrovím a šikminami si poradíme. Náš technik podkrovní místnost profesionálně zaměří a připraví pro Vás 3D návrh a kalkulaci vestavěné skříně do podkroví, tak aby splnila všechna Vaše očekávání.

Vzkoužejte naši nabídku

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Vestavěné skříně do rohu - možnosti

Vestavěné skříně do rohu jsou ideální všude tam, kde je málo prostoru, do atypických místností, nebo tam kde jsou různé prvky, které neumožňují využít celou stěnu pokoje nebo je potřeba je schovat (kotle, vodoměry atd.). Díky umístění vestavěných skříní do rohu je možné na velmi malém prostoru využít velmi mnoho úložného prostoru. Každý cm3 je zcela využit. Vestavěná skříň do rohu šetří místo, které byste jinak nevyužili.

Kromě bezkonkurenční efektivity jsou vestavěné skříně do rohu i zajímavým vizuálním prvkem, dokážou např. místnosti opticky zvětšit, a pokud jsou osazeny zrcadly, nepůsobí tak mohutným dojmem, dodávají pocit útulnosti a vytváří tak teplo domova. Designéři firmy TRUNN jsou připraveni Vám poradit s návrhem vestavěné skříně do rohu i výběrem správného materiálu, stačí se s námi kontaktovat.

Vestavěné skříně do chodby - možnosti

Chodby bývají v bytech i domech nejvíce opomíjenými místnostmi. Vestavěné skříně do chodby Vám umožní získat nejen úložný, ale současně i odkládací prostor, který Vám bude perfektně sloužit např. při odchodech a příchodech. Vestavěné skříně do chodby se hodí do každé chodby či předsíně a umožní vám bezezbytku využít prostor od podlahy až ke stropu. Při jejich navrhování je potřebné pamatovat na různé odkládací poličky, větší prostor pro pověšení oblečení, velké zrcadlo i na „lavičku“ kde se můžete posadit a obout si pohodlně boty. 

U vestavěných skříní do chodby se uplatní řada různých doplňků i organizérů, které vnitřní uspořádání skříně patřičně zpřehlední. Mohou být vybaveny různými výklopnými šatními tyčemi, výsuvnými koši a držáky na boty, stojany na žehlicí prkno atd. Velmi důležité je také jejich vnitřní osvětlení, tak aby i v chodbách bez oken bylo dobře vidět, co je ve skříních umístěno. 

Firma TRUNN nabízí výrobu vestavěných skříní do chodby přesně podle požadavků zákazníka. Umíme vyrobit např. i vestavěné skříně do chodby k technickým místnostem, kde se do nich dají schovat nevkusné vodoměry, plynoměry, potrubí a další prvky technického zázemí domácností nebo komerčních prostor. Vyrobíme Vám atypické vestavěné skříně do chodby tak, abychom Vám pomohli co nejefektivněji využít veškerý prostor.

Vestavěné skříně do podkroví, šikmin, chodby, rohu – materiály

Všechny vestavěné skříně, ať do podkroví, do šikmin, do chodby či do rohu, vyrábí firma TRUNN z dlouhodobě prověřených materiálů té nejvyšší možné kvality. Všechny nabízené materiály jsou vysoce odolné a dobře udržovatelné, splňují všechny technické a hygienické předpisy požadované jak obytných, tak komerčních či skladovacích prostorech.

Vestavěné skříně všech typů je možné vyrobit z různé kombinace materiálů, v různých cenových relacích a vše vždy zaleží jen na Vašem vkusu a na financích, které můžete investovat. Můžete vybrat ze široké nabídky různých materiálů, např. lamino, masiv, dýha, či různá exotická dřeva. Jako materiál na dveře nabízíme např. nejpoužívanější lamino nebo sklo (kalené i mléčné), sklo lacobel, zrcadla, ratan, bambus atd.

Vestavěné skříně vybavujeme mnoha komponenty a doplňky, které slouží k docílení jejich dokonalé využitelnosti. Mohou to být např. vnitřní police, šatní tyče pevné nebo sklopné, zásuvky s tlumeným zavíráním, výsuvné police, drátěné koše, věšáky na různé doplňky – páskovník, kravatník, vnitřní osvětlení, botníky, speciální držáky na vysavačové hadice atd. Všechny doplňky se dají libovolně kombinovat, a proto Vám můžeme vybavit vestavěné skříně přesně tak, aby se Vám tam všechno pohodlně vešlo.

Vestavěné skříně – proč vybrat firmu TRUNN?

Vestavěné skříně nejen do podkroví, do šikmin, do chodby a do rohu, ale různé další atypické skříně a mnoho dalšího nábytku vyrábíme již více než 15 let. Jsme připraveni i na velmi náročné a specifické požadavky zákazníků.

Cenová nabídka, zaměření a kompletní návrh vestavěných skříní je u nás ZDARMA. Ručíme za kvalitu - poskytujeme záruční i pozáruční servis vestavěných skříní. Vyhlašujeme různé slevové akce. Neváhejte oslovit profesionály firmy TRUNN, kteří Vám ochotně poradí a za velmi příznivou cenu vyrobí vestavěné skříně přesně podle Vašich požadavků. Nabízíme férové jednání, rozumné ceny a vždy kvalitně provedenou práci! Naše truhlářská výroba Praha Vám vedle vestavné skříně může vyrobit i schody a schodiště.