Vestavěné skříně v paneláku

vestavěné skříně v paneláku 1
vestavěné skříně v paneláku 2
vestavěné skříně v paneláku 3
vestavěné skříně v paneláku 4
vestavěné skříně v paneláku 5
vestavěné skříně v paneláku 6
vestavěné skříně do paneláku 1
vestavěné skříně do paneláku 2
vestavěné skříně do paneláku 3
vestavěné skříně do paneláku 4

Bydlíte v paneláku a bojujete s nedostatkem úložného místa? Jste svázáni omezeným prostorem při ukládání svého oblečení, sportovních potřeb, domácí techniky či jiných předmětů? Všechny tyto věci je v paneláku snadné uklidit do vestavěných skříní, které přesně kopírují nejrůznější výklenky nebo stěny, a nedovolí ponechat jediný kubický decimetr prostoru bez užitku. Vestavěné skříně v paneláku umožní přehledné a pohodlné uložení všech Vašich věcí, dokonalým způsobem splynou s interiérem, stanou se jeho nedílnou a praktickou součástí.

Vestavěné skříně v paneláku

Firma TRUNN Vám navrhne, vyrobí a sestaví vestavěné skříně v paneláku nejen přesně podle možností Vašeho panelákového bytu, ale hlavně podle Vašich požadavků a přání. Vestavěné skříně v paneláku z naší dílny, jsou „šité na míru“ prostoru. Navrhujeme je tak, aby korespondovaly s interiérem bytu a odpovídaly tomu, co od své vestavěné skříně v paneláku očekáváte. Nechte si vyrobit od firmy TRUNN jedinečné vestavěné skříně odpovídající trendům 21. století.

Vestavěné skříně v paneláku – možnosti

Co Vám přinese vestavěná skříň v paneláku? Vestavěné skříně v paneláku plní v první řadě funkci úložných prostor a jsou lépe využitelné než volně stojící skříně. Jsou stylovým nábytkem vyrobeným na míru, který skýtá neomezené možnosti. Jejich hlavní výhoda spočívá ve snadném zakomponování do celkového designu interiéru a výborném využití volných a jinak těžko využitelných prostor. Ani úzké a složité tvary místností, které v panelákových bytech nebývají výjimkou, nejsou pro vestavěné skříně žádnou překážkou. Lze jimi perfektně vyplnit různé nevzhledné kouty či výklenky, kam jiný nábytek nelze umístit.

Vestavěné skříně v paneláku můžete využít i v koupelnách, např. jako různé skříňky pod umyvadla, skříně na ručníky, v podobě skříněk s výklopným košem na špinavé prádlo či k zakrytí bojlerů nebo přívodů k pračkám a sušičkám. Dají se do nich např. také schovat nevkusné vodoměry, plynoměry, potrubí a další technické prvky. Společnost TRUNN Vám vyrobí vestavěné skříně do paneláku tak, abychom Vám pomohli co nejefektivněji využít veškerý prostor.

Když využijete náš chytrý ONLINE NÁVRHÁŘ VESTAVĚNÝCH SKŘÍNÍ připravený na našem webu, můžete si sami vyzkoušet navrhnout vestavěnou skříň. Během chvilky tak uvidíte, jak bude vestavná skříň v paneláku vypadat i jaká bude její orientační cena.

Vzkoužejte naši nabídku

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Vestavěné skříně v paneláku – vybavení

Vestavné skříně v paneláku Vám pomůžou udržet dokonalý pořádek, díky přehledně organizovanému prostoru budete přesně vědět, kde kterou věc máte. Vestavné skříně v paneláku mohou být pro usnadnění Vašeho života vybaveny různými speciálními komponenty a díly jako jsou např.

Vestavěné skříně v paneláku - možné vybavení

 • Výsuvné police či šuplíky, ve kterých snadno a rychle najdete různé drobné věci či součásti oblečení
 • Sklopné a výsuvné šatní tyče, které umožní ukládat oblečení tak, aby zabralo co nejméně místa
 • Výklopné koše na špinavé prádlo
 • Úchyty a držáky na žehličku, žehlicí prkno či vysavač
 • Nízké šuplíky na doplňky jako jsou pásky, šátky, korále, šály, čepice, rukavice, ponožky
 • Drátěné koše na ručníky nebo ložní prádlo, aby mohlo dobře dýchat
 • Výsuvné drátěné police na boty umožňující mít přehledně a prakticky uskladněné boty
 • Speciální držáky na klobouky
 • Speciální doplňky pro různé typy oblečení
 • kalhotovník, který zajistí, že kalhoty zůstanou hladké a bez zbytečných záhybů
 • kravatovník díky kterému už nebudete hledat svou oblíbenou kravatu
 • Sklopné tyče na ramínka, které jsou ideální pro oblečení na ramínka do úzké skříně
 • Vnitřní osvětlení skříně, díky kterému najdete snadno vše, co hledáte

Vestavěné skříně v paneláku – materiály

Vestavěné skříně do paneláku můžeme vyrobit přesně podle požadavků klienta z obrovského množství barev, dekorů a materiálů. Nabídka společnosti TRUNN obsahuje přes 100 druhů odstínů a dekorů, včetně těch velmi oblíbených. Není pro nás problém zhotovit vestavěné skříně z lamina, masivu, exotických dřev, bambusu, zrcadel, skel a kování v různých kombinacích tak, aby přesně ladily s ostatním nábytkem v panelákovém bytě. Záleží jen na Vašem vkusu, požadavcích a finančních možnostech. 

Spolupracujeme s předními výrobci materiálů EGGER a KRONOSPAN a na výrobu vestavěných skříní v paneláku používáme pouze prověřené kvalitní materiály a komponenty, se kterými máme dlouhodobou zkušenost. Navštivte náš showroom, kde Vám ochotně se vším poradíme a předvedeme různé kombinace vestavěných skříní, tak aby byl výsledný efekt přesně podle Vašich představ. Můžete si zde prohlédnout vzorník, ve kterém naleznete všechny druhy námi dodávaných dekorů a materiálů na vestavěné skříně v paneláku. Firma TRUNN Vám kvalitně a profesionálně navrhne, vyrobí a smontuje vestavěné skříně nejen do paneláku, ale do jakéhokoliv jiného prostoru.

Vestavěné skříně v paneláku – proč si vybrat nás?

 • Nabízíme férové jednání, rozumné ceny a vždy kvalitně provedenou práci! Výsledek naší odborně provedené práce Vás příjemně překvapí!
 • Máme bohaté zkušenosti. Vestavěné skříně vyrábíme již více než 15 let.
 • Ochotně Vám poradíme s výběrem materiálů, dekorů, doplňků a dalších komponentů, tak aby vestavěné skříně v paneláku splnily všechna Vaše očekávání.
 • Materiál a komponenty, které používáme na výrobu vestavěných skříní, jsou té nejlepší kvality.
 • Díky vlastním výrobním kapacitám v Čechách jsme schopni výrobu vestavěných skříní zrealizovat velmi rychle, cca do 14 dnů od objednávky.
 • Naše nabídka obsahuje široký výběr nejrozmanitějších dekorů, materiálů a doplňků.
 • zdarma pro Vás zpracujeme návrh, 3D vizualizaci a cenovou kalkulaci vestavěných skříní do paneláku
 • Poskytujeme záruční i pozáruční servis.
 • Nabídneme vždy Vám něco navíc – slevové akce na vestavěné skříně, při kterých můžete ušetřit nemalé peníze.

Truhlářská výroba Praha Vás jistě nezklame. Jsme schopni Vám také vyobit schody a schodiště.