Výroba schodů

Výroba schodů
Výroba schodů 1
Výroba schodů 2
Výroba schodů 3
Výroba schodů 4
Výroba schodů 5
Výroba schodů 6
Výroba schodů 7
Výroba schodů 8
Výroba schodů 9
Výroba schodů 10

Jestliže plánujete stavbu patrového rodinného domu nebo chcete na chalupě využít podkroví či se chystáte přestěhovat do mezonetového bytu, jistě přemýšlíte o tom, jaké schody pro Vás budou ty nejvhodnější. Schody by měly spolehlivě sloužit i několik desítek let a proto je velice důležité při jejich výběru klást důraz nejen na design a tvar, ale také na kvalitu použitých materiálů a bezpečnost provozu.

Vzkoužejte naši nabídku

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Pokud nevíte, jaký typ schodů lze vůbec ve Vašem domě či bytě zrealizovat, nechte si poradit od společnosti TRUNN, výroba schodů je jednou z našich specializací! Nabízíme schody všech typů a stylů.

Výroba schodů – správný výběr je důležitý

Schody jsou velice důležitým funkčním prvkem a trvalou součástí interiéru, proto by jejich výběru měla být věnována náležitá péče. Vybrat správné schody však rozhodně není nic jednoduchého. Každé schody musí být v první řadě bezpečné a pohodlné, zároveň však musí splňovat různé technické a stavební předpisy, odpovídat dispozičnímu uspořádání interiéru a nenarušovat komplexnost interiéru. Výroba schodů musí vycházet také vstříc všem designovým a praktickým potřebám zákazníka.

Výroba schodů, kterou nabízí společnost TRUNN Vám umožní výběr z mnoha typových variant, konstrukcí i materiálů. Při návrhu vždy věnujeme velkou pozornost kromě výběru vhodného materiálu a povrchové úpravy, také frekvenci provozu, jejich sklonu i takovým detailům, jako je výška stupně, šířka schodnice, pohodlnost zábradlí či madel.

Schody, které vyrábíme, jsou konstrukčně navrženy pomocí specializovaných programů a lze je upravit přesně podle Vašich požadavků a přizpůsobit je tak Vašim potřebám i vkusu. Odborníci ze společnosti TRUNN, Vám ochotně pomohou vybrat to nejvhodnější schodiště pro vás a váš interiér!

Výroba schodů – co nabízíme?

Využijte nabídky společnosti TRUNN, jejíž výroba schodišť na té nejvyšší úrovni již více než 15 let plní přání zákazníků a dokáže Vám v tomto oboru nabídnout to, co málokterá jiná firma. Naše výroba schodů je maximálně přesná, každou zakázku vždy řešíme se zákazníkem zcela individuálně, poskytujeme odbornou pomoc při rozhodování o výběru typu a vhodného materiálu, konečnou podobu vždy přizpůsobujeme požadavkům klienta, dispozicím daného prostoru, stavebním i konstrukčním přepisům a technickým normám.

Výroba schodů u nás probíhá proškolenými odborníky, kteří mají dlouholeté zkušenosti. Naše práce se vyznačují atraktivním designem a jedinečně kombinují eleganci s precizním řemeslným zpracováním. Každé námi vyrobené schody jsou originál!

Výroba schodů je jedním z našich nabízených speciálních výrobních programů, ale není to zdaleka vše, co umíme. Také Vám nabídneme velké množství doplňků - zábradlí, madla či soustružené sloupky a nabízíme také možnost individuálních řezbářských úprav schodů.

Kromě výroby schodů se specializujeme také na výrobu vestavěných skříní a nábytku. Můžeme Vám tedy nabídnout na míru vyrobené vestavěné skříně či doladění interiéru elegantním individuálně navrženým nábytkem.

Výroba schodů – proč si vybrat nás

Ať už potřebujete schody do novostavby nebo rekonstruujete dům, vyrobíme vám krásné schody, po kterých se Vám bude pohodlně a bezpečně chodit. Výroba schodů nás baví, žádná zakázka pro nás není malá a nebojíme se řešit ani neobvyklé a složité objednávky.

Výroba schodů – důvody proč si vybrat nás

 • pro výrobu disponujeme vším potřebným - máme vlastní projektanty, proškolené montéry, potřebné vybavení a vlastní výrobní prostory i patřičné vybavení
 • nabízíme kvalitní služby, vysokou řemeslnou zručnost a využíváme dlouholetou praxí ověřené znalosti
 • snažíme se vždy navrhnout optimální řešení dle představ zákazníka, vyjít vstříc jeho požadavkům a také finančním možnostem
 • nabízíme mnoho konstrukčních typů a obrovskou škálu materiálů
 • naše výrobky jsou nejen krásné a funkční, ale také vysoce kvalitní a bezpečné.
 • poskytujeme komplexní služby, od zpracování cenového a grafického návrhu, poradenství, přesného zaměření prostoru u zákazníka, až po vlastní dodávku a montáž schodiště na místě určení
 • technologické postupy a použité materiály pro výrobu schodů jsou vždy té nejvyšší možné kvality, abychom zajistili dlouhou životnost naších výrobků

Výroba schodů – jaké typy a tvary si můžete vybrat

Schody jsou velmi důležitou součástí interiéru a je tedy potřebné, aby výroba schodů byla profesionální. Tým zaměstnanců společnosti TRUNN je připraven zrealizovat schody, které splní všechny Vaše požadavky. 

Výroba schodů – naše nabídka

 • s podestou či bez podesty
 • přímé, lomené, točité
 • křivočaré
 • obloukové
 • žebříkové
 • mlynářské
 • jedno, dvou, tří a více ramenné
 • půdní stahovací či skládací
 • spirálové
 • vřetenové
 • rustikální
 • atypické

Jednotlivé typy lze různě kombinovat a dosáhnout tak toho, že budou přesně odpovídat vašim požadavkům a stavebně konstrukčním možnostem prostoru.

Výroba schodů – materiály a povrchová úprava

Výroba schodů je u nás realizována z kvalitních materiálů od prověřených firem, se kterými dlouhodobě spolupracujeme. V našem sortimentu najdete rozmanité dřeviny, od klasických jako buk, dub, modřín, jasan, javor, třešeň, borovice, smrk a ořech, až po exotické dřeviny jako je např. merbau.

Součástí výroby schodů je také jejich konečná povrchová úprava, která se zpravidla provádí kvalitními otěruodolnými laky nebo oleji. Na přání zákazníka můžeme schody napustit voskem nebo je namořit do různých odstínů. Nabízíme i stále více moderní povrchové úpravy jako drásání a katrování.

Jako truhlářská výroba Praha Vám nenabízíme pouze schody a schodiště, ale také i vestavné skříně.