Vestavěné skříně dřevo

vestavěné skříně dřevo 2
vestavěné skříně dřevo 3
vestavěné skříně dřevo 5
vestavěné skříně ze dřeva 1
vestavěné skříně ze dřeva 2
vestavěné dřevěné skříně 1
vestavěné dřevěné skříně 2

Toužíte mít ve svém domově elegantní, moderní a současně dokonale praktickou vestavěnou skříň, která Vám poskytne spoustu úložného prostoru a bude také pěkným designovým doplňkem Vašeho interiéru. Vestavěné skříně patří mezi nejžádanější úložné systémy, na jejich výrobu se dají využít nejrůznější materiály, např. dřevo, lamino, sklo atd. Uplatní se v nich řada různých komponentů, doplňků i organizérů, které zpřehlední jejich vnitřní uspořádání. 

Vestavěné skříně dřevo

Nejen jedinečná variabilita vestavěných skříní, ale také možnost při jejich výrobě využít nepřeberné množství materiálů (dřevo, lamino, zrcadla), řadí vestavěné skříně již mnoho let mezi nejoblíbenější úložné systémy. Společnost TRUNN již více než 15 let vyrábí vestavěné skříně, které splňují všechny požadavky na vysokou kvalitu provedení i moderní design. Nabízíme široké spektrum vestavěných skříní na míru, a to nejen ze dřeva, ale také z dýhy či lamina včetně značkového kování. Můžeme Vám nabídnout vestavěné skříně na míru za rozumnou cenu s garancí záručního i pozáručního servisu.

Zvažujete-li, jaký si k zhotovení vestavěné skříně vybrat materiál a dekor, využijte připravený ON-LINE NÁVRHÁŘ VESTAVĚNÝCH SKŘÍNÍ, díky kterému zjistíte, jak bude Vaše budoucí vestavěná skříň vypadat a jaká bude její orientační cena.

Vzkoužejte naši nabídku

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Vestavěné skříně dřevo - online návrhář jak postupovat

 1. Otevřete si připravený ONLINE NÁVRHÁŘ VESTAVĚNÝCH SKŘÍNÍ a zadejte do připravených políček požadované údaje (rozměry, požadavek na zadní stěnu, počet dílů)
 2. Klikněte na záložku „ZVOLTE INTERIÉR“ a vyberte díly a materiál (dřevo, lamino atd.), ze kterých má být vestavěná skříň vyrobena
 3. Klikněte na záložku „VYBERTE DVEŘE“ a zvolte typ dveří (otočné, posuvné, bez dveří), výplň dveří a rám vestavěné skříně
 4. Klikněte na záložku „ODEŠLETE POPTÁVKU“, vyplňte Vaše kontaktní údaje, vypište do poznámky Vaše zvláštní požadavky nebo připojte vlastní obrázek vestavěné skříně.
 • Po zadání všech požadavků uvidíte v horní části online návrháře předběžnou cenu vestavěné skříně
 • Vaši poptávku nezávazně a zdarma zpracujeme a zašleme na Váš e-mail do 2-3 pracovních dní
 • V případě zájmu o realizaci a zaměření naším technikem nás prosím kontaktujte na telefonním čísle 606 112 100.

 

Návrh vestavěné skříně můžete upravovat tak dlouho, dokud nebudete s výsledkem naprosto spokojeni!

Vestavěné skříně dřevo – možnosti

Vestavěné skříně, ať už na jejich výrobu bylo použito dřevo, či jiný materiál, dokonale umožňují využít celý prostor a poskytují obrovskou variabilitu úložných ploch přizpůsobenou přesně potřebám zákazníků. Jsou skvělým praktickým pomocníkem nejen v domácnostech, ale také v různých komerčních prostorách jako jsou pracovny, sklady, výrobní haly, šatny a mnoho dalších.

Z materiálů používaných k výrobě vestavěných skříní je v dnešní době nejpraktičtější lamino, které svým vzhledem supluje dřevo, a přitom je levnější a nijak náročné na údržbu. Můžete v nich skladovat i těžké věci a nemusíte se bát, že by lamino Vaše používání neuneslo. Pokud budete chtít na vestavěnou skříň použít dřevo, počítejte s tím, že se může její konečná cena velmi lišit v závislosti na zvoleném druhu dřeva. Obecně platí, že čím levnější dřevo zvolíte, tím kratší životnost vestavěné skříně můžete očekávat.

Vestavěné skříně dřevo - možnosti v bodech

 • Vestavěné skříně poskytují obrovskou variabilitu úložných ploch a lze je výborně přizpůsobit potřebám zákazníka
 • Vestavěné skříně lze vyrobit z velkého množství dekorů jako je např. dřevo, lamino, dýhy atd.
 • Vestavěné skříně dokážou vyřešit různé nedokonalosti interiéru (nerovné zdi, zkosené stropy, výklenky nebo různě zakřivené místnosti)
 • Vestavěné skříně dokonale využívají celý prostor interiéru
 • Vestavěné skříně umožní estetické vylepšení vzhledu interiéru
 • Vestavěné skříně dopomohou k optickému zvětšení prostor
 • Vestavěné skříně lze využít i k rozdělní místností

 

Vestavěné skříně dřevo – naše nabídka

Ve společnosti TRUNN Vám na základě Vašich požadavků připravíme individuální návrh vestavěných skříní, včetně 3D vizualizace. Naši profesionálové Vám podle požadavků, které na vestavěnou skříň budete mít, ochotně poradí, zda na výrobu použít dřevo, lamino či jiný materiál. Vyhovíme nejen Vašim designovým představám a požadavkům na praktičnost, ale i vyjdeme vstříc i Vašim finančním možnostem.

Vestavné skříně vyrábíme z dlouhodobě ověřených a vysoce odolných materiálů. Nejžádanější je lamino, dýhy a dřevo na korpus; na dveře pak zrcadla, skla lacobel, skla kalená či mléčná. Není pro nás problém zhotovit vestavěné skříně z různě barevných částí, exotických dřev, zrcadel, skel a kování v různých kombinacích tak, aby přesně ladily se zbytkem interiéru.

Vymyslíme pro Vás to nejvhodnější uspořádání vestavěných skříní, tak aby byl využit každý centimetr daného prostoru. Vestavěné skříně můžeme vybavit přesně podle požadavků zákazníků mnoha komponenty a doplňky. Mezi ně patří různé vnitřní pevné nebo výsuvné police, drátěné koše, pevné nebo sklopné šatní tyče, drátěné košíky, držáky na obuv, zásuvky s tlumeným zavíráním, věšáky na různé doplňky – páskovník, kravatník, vnitřní osvětlení, speciální držáky na žehličku či vysavač atd.

Díky vlastním výrobním kapacitám v Čechách jsme schopni zrealizovat výrobu vestavěných skříní velmi rychle. Samozřejmostí je doprava i odborná montáž. Nabízíme férové jednání, rozumné ceny a vždy kvalitně provedenou práci! Výsledek naší odborně provedené práce Vás příjemně překvapí!

Naše truhlářská výroba Praha Vám může rovněž nabídnout i dřevěné schody a schodiště