Výroba schodišť

Výroba schodišť
Výroba schodišť 1
Výroba schodišť 2
Výroba schodišť 3
Výroba schodišť 4
Výroba schodišť 5
Výroba schodišť 6
Výroba schodišť 7
Výroba schodišť 8
Výroba schodišť 9
Výroba schodů

Vybrat to správné schodiště není rozhodně nic jednoduchého. Všechny musí být bezpečné, pohodlné a zároveň musí odpovídat Vašemu vkusu, dispozičnímu uspořádání a nenarušovat komplexnost interiéru. Je tedy nejen praktické, ale také velmi významným architektonickým prvkem interiérů. Potřebujete do Vašeho interiéru nové schodiště, které splní všechna Vaše očekávání? Pak jste správně na stránkách společnosti TRUNN, výroba schodišť je jednou z našich specializací! Nabízíme schodiště všech typů a stylů. Navrhujeme, vyrábíme a montujeme schodiště zadlabávaná, točitá, třmenová, sedlová, půdní i atypická.

Vzkoužejte naši nabídku

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Využijte nabídky společnosti TRUNN, jejíž výroba schodišť na té nejvyšší úrovni již více než 15 let plní přání zákazníků a dokáže Vám v tomto oboru nabídnout to, co málokterá jiná firma.

Výroba schodišť - naše služby

Výroba schodišť je u společnosti TRUNN propracovaná do posledního detailu. Námi dodávané práce kombinují eleganci a moderní design s precizním řemeslným zpracováním. Každé náš výrobek je originál!

Truhlářská výroba TRUNN nabízí odbornou pomoc při rozhodování a výběru toho správného schodiště, nebudete se muset zabývat technickými normami, protože každý náš produkt vyrábíme tak, abychom vyhověli nejen vašim požadavkům, ale také stavebně technickým předpisům. Výroba schodišť u nás probíhá proškolenými odborníky, kteří mají dlouholeté zkušenosti.

Naše výroba schodů je maximálně přesná, každou zakázku řešíme se zákazníky zcela individuálně, návrh a realizaci vždy přizpůsobujeme požadavkům klienta a dispozicím daného prostoru.

Výroba schodišť je jedním z našich výrobních programů, ale tím zdaleka výčet všeho co umíme, nekončí. Kromě toho se zabýváme také výrobou nábytku na míru a můžeme Vám například vyrobit elegantní a praktické vestavěné skříně, tak aby byl ideálně využit celý prostor. Ke schodišti Vám nabídneme velké množství doplňků - zábradlí, madla či soustružené sloupky a nabízíme také možnost individuálních řezbářských úprav schodiště.  

Výroba schodišť -  důležitý je správný výběr

Výroba schodišť je u nás nabízena v mnoha variantách a konstrukce může být upravena přesně podle Vašich představ. Při výběru je vždy potřebné myslet na několik důležitých faktorů – dispoziční řešení interiéru, frekvenci provozu, hlavní rozměry, sklon schodiště, frekvenci provozu, požadovaný materiál a v neposlední řadě také designové představy a požadavky zákazníka. Odborníci ze společnosti TRUNN, Vám ochotně pomohou vybrat to nejvhodnější schodiště pro vás a váš interiér,

Schodiště je důležitý stavební prvek, který musí správně fungovat až několik desítek let. Je proto velice důležité při jeho výběru klást důraz na vysokou kvalitu materiálů použitých na jeho výrobu a myslet na všechny detaily, jako je např. výška stupňů, šířka schodnic i pohodlnost zábradlí. Výroba musí tedy vycházet vstříc všem potřebám zákazníka a to nejen designem, ale i praktičností.

Výroba schodišť – nabízíme vše potřebné

Společnost TRUNN disponuje pro výrobu vším potřebným - máme vlastní projektanty, proškolené montéry, potřebné vybavení a vlastní výrobní prostory i patřičné vybavení. Nabízíme zákazníkům kvalitní služby, vysokou řemeslnou zručnost a využíváme dlouholetou praxí ověřené znalosti. Výroba schodišť nás baví, žádná objednávka pro nás není malá a nebojíme se řešit ani neobvyklé a složité objednávky.

Naším cílem je nabídnout Vám v oblasti výroby kompletní servis od konzultací, poradenství přes zaměření stavebního prostoru, návrhu toho nejlepšího řešení, výroby, aplikace povrchové ochrany až po dopravu a montáž. Snažíme vždy navrhnout optimální řešení dle představ zákazníka, vyjít vstříc jeho požadavkům a také finančním možnostem.

Společnost TRUNN nabízí nespočet konstrukčních typů a obrovskou škálu materiálů. Nejoblíbenější variantou je výroba schodišť celodřevěných a různé kombinace dřeva, kovu a skla. Pro náročné zákazníky jsme schopni vyrobit atypické schodiště, dle jejich potřeb a představ. Dřevěné schodiště Vás určitě nezklame.

Výroba schodišť – typy a tvary

Interiérové schodiště je velmi důležitou součástí interiéru a je tedy přirozené, že musí být kvalitní a mělo by splnit všechny vaše požadavky.

U nás si můžete vybrat ze široké nabídky  - s podestou či bez podesty; přímé, lomené, točité; křivočaré, obloukové, žebříkové nebo mlynářské; jedno, dvou, tří a více ramenné atd. Jednotlivé typy lze různě kombinovat a dosáhnout tak toho, že schodiště bude přesně odpovídat vašim požadavkům a stavebně konstrukčním možnostem prostoru.

Pro výrobu schodišť používáme vysoce kvalitní materiály od prověřených firem, se kterými dlouhodobě spolupracujeme. V našem sortimentu najdete rozmanité dřeviny, od klasických jako buk, dub, modřín, jasan, javor, třešeň, borovice, smrk a ořech, až po exotické dřeviny jako je např. merbau.

Výroba schodů samozřejmě obsahuje také konečnou povrchovou úpravu. Ta se zpravidla provádí otěruodolnými vysoce kvalitními laky nebo oleji. Na přání zákazníka lze schody a schodiště povrchově upravit i tvrdým voskem nebo ho namořit do různých odstínů.  Nabízíme i stále více moderní trendy povrchových úprav jako drásání a katrování.

Nejčastěji objednávaná výroba schodišť

  • Vřetenové nebo také točité schodiště se středovým sloupem, kolem kterého se rozevírají schody. 
  • Třmenové, u kterého jsou jednotlivé stupně upevněny kotvícími třmeny přímo do zdi.
  • Zadlabané s bočními schodnicemi, nichž jsou asi do poloviny tloušťky osazeny a zajištěny jednotlivé stupně.
  • Sedlové, u kterého vyniká nápadné osazení schodnic pod stupně. Jednotlivé stupně nepřiléhají ze strany úplně k vnější zdi, zůstává zde přibližně 30 mm mezera.